n liet alles de gl iet opste! Vis van kwaliteit I I i Inloop steekt handen uit mouwen --lüs www.vleesland.nl M- Alleen donderdag, vrijdag en zaterdag! I n i 3; 4JL Heerlijke kibbeling of ovenschotel www.vleeschhouwerij.nl Franselaan 279 Tel.010-4151581 Ierse Kogelbiefstuk 500 gram 5 9 5 Rundertartaar of tartaartjes 500 gram 4.95 Hamlapjes van de bil kilo 4.95 Gepaneerde Varkensschitzels k». 6.95 Kipdrumsticks ui. 3.95 Speklapjes met zwoerd ki>. 3.95 Alle soorten Gehakt kilo 3.75 Deze folder wekelijks in uw mailbox Schrijf u in op: dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 17 maart 2010 - Pagina 22 SCHIEDAM - Het project - In loop Antilliaanse mannen te Dreesplein- doet op 20 maart mee aan NL DOET, voorheen bekend als Make A Difference Day (MADD). Dit is de grootste vrijwilligersactie van Neder land. Naar verwachting steken zo'n 100.000 mensen die dagen de handen uit de mouwen. De klussen van de inloop Antilli aanse mannen vinden plaats op het plein voor Wijkcentrum Dreesplein en op de winkel straat Nolenslaan. Deze klussen vinden plaats in samenwerking met cluster Stedelijke Ontwik keling en afdeling Beheer Open bare Ruimte van de Gemeente Schiedam. De afdeling Veilig heid van de gemeente Schie dam biedt hierbij ook onder steuning. Inloop Antilliaanse mannen te Dreesplein ziet NL DOET als een goede gelegenheid om klus sen die blijven liggen te klaren of om juist iets extra's te doen waar betaalde medewerkers niet aan toe komen. Met deze actie beoogt de inloop de soci aal- maatschappelijke verant woordelijkheid van de eigen wijkbewoner - in dit geval Schiedam Nieuwland - te ver groten. Daarnaast hopen we dat de leden van de inloop zo posi tief zijn over de resultaten van deze klussen dat ze zich vol gend jaar opnieuw willen inzet ten voor het behoud van een ge zellige en kleurrijke wijk. Men sen die ook in actie willen ko men kunnen zich aanmelden op www.nldoet.nl. Ook bedrij ven, scholen en groepjes vrien den kunnen zich aanmelden. Het succes van NL DOET blijkt onder andere uit het toene mend aantal bekende Neder landers, waaronder leden van het Koninklijk Huis en diverse landelijke en lokale politici, dat zich inzet tijdens deze dagen. Visfilets Zak 600 gram elders 5*79 :v Literfles Met zakje poedersuiker Per stuk 750 gram elders >99" Fles 75 cl elders 4,29 stroopwafels Per zak, elders JMHf I Ambachtelijk btrilA Beenham of kip-pesto salade Verse kaas Kruidenbr Chèvre naturel Camembert rustique Fourme d'Ambert Per 100 gram, elders JWTïT Kuip 150 gram elders JMKT Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 20 maart 2010 speciale voordeelkrant of surf naar lekkerdoen.nl Kijk voor al onze spectaculaire aanbiedingen wurm ,/rl, Klanten kunnen iedere donderdag genieten van de verse vis van Arie Bos. Dan staat hij met zijn verkoopwagen op het Sibeliusplein. FOTO: CAR0UNE STEENBERGEN SCHIEDAM - Een heerlijke kibbeling of een lekkere vis- ovenschotel. Vishandel Arie Bos heeft het allemaal. Verse vis, daar draait het vol gens Arie Bos allemaal om. Re den voor de visboer om zijn koopwaar iedere ochtend zelf uit Spakenburg te halen, want kwaliteit is belangrijk. Net als tradities. Dus verkoopt Arie ook kuit, panharing en schol, alles gebakken. "Vooral ouderen waarderen dat", weet Arie. Voor de kibbeling heeft hij ook een speciaal recept waar hij niet vanaf wijkt. "Voordat we de kib beling gaan bakken kruiden we ze, en daarna nog een keer. Dat geeft een lekkere smaak." Maar klanten kunnen uit nog veel meer vis kiezen. Arie ver koopt ook gerookte makreel, spekbokking (gerookte haring) en paling. Trek in een lekkere haring? Arie maakt de vis vers voor je in de wagen schoon. Lie ver een gebakken vis? Ook dat kan. De vis word in verse olie voor de klant gebakken. Belang rijk vindt Arie. "Bak je de vis in oude olie, dan proef je dat." Klanten die een lekkere oven schotel met vis willen, kunnen ook bij Arie terecht. "We maken ook ovenschotels met gemari neerde vis en wat groenten er bij." Voordat Arie voor zichzelf be gon heeft hij achttien jaar sa men met zijn vader met verse vis op de markt gestaan. Ge noeg ervaring met vis dus, en dat proefje. Iedere donderdag is Arie Bos met zijn verkoopwagen, com pleet met gekoelde toonbank en oven om de vis in te bakken, van 09.00 uur tot en met 17.30 uur te vinden op het Sibeliusplein. Voor meer informatie, tel: 06- 51138236. Aanbiedingen zijn geldig van 18 maart t/m 24 maart 2010 GRATIS <-HlPpp naturel of gemarineerd VLEESWARENTRIO Boerenham Varkensfricandeau Wijncervelaat samen 3 4 5 Alleen maandag en dinsdag Alleen woensdag EPP

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 22