Dynamiek in optiek iMpact dé Weekkrant Catharina Stichting Op zoek naar een leuke baan op een nieuwe locatie? Verzorgende IG/Helpende "Zorg thuis,: Woonbegeleider Kleinschalig Wonen MEDEWERKERS BEZORGSERVICE SOLLICITATIEBON 1 >3" Bij Van der Meer staat de klant altijd voorop TANDARTSASSISTENTE Administratief medewerker m/v Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 17 maart 2010 - Pagina 46 Voor verzorgingshuis Swinshoek in Rockanje wordt momenteel een nieuw woonzorgcentrum ge bouwd, welke medio 2010 in gebruik wordt genomen. In ons nieuwe centrum bieden wij zorg aan cliënten die zelfstandig wonen, volgens ons concept "Zorg Thuis". Daarnaast wordt zorg geboden aan dementerende ouderen in zes kleinschalige woonvormen van elk zes cliënten. Het woonzorgcentrum maakt deel uit van de Catharina Stichting. Wij leveren zorg en diensten op het gebied van wonen, welzijn en zorg in het Catharina Gasthuis en Welzijn Ouderen in Brielle, Leemgaarde in Oostvoorne en Swinshoek in Rockanje. Er werken circa 300 medewerkers om zorg en diensten te leveren aan circa 400 oudere cliënten. Voor dit nieuwe woonzorgcentrum komen wij graag in contact met enthousiaste kandidaten voor de functie van Wat kunnen wij bieden? Wij bieden een leuke werkplek en de mogelijkheid je te ontwikkelen. Het salaris en bijbehorende arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg, afhankelijk van je opleiding, leeftijd en ervaring, (maximaal tot FWG 40) Ben je geïnteresseerd? Stuur dan voor 5 april 2010 een sollicitatiebrief en cv naar pz@catharinastichting.nl of naar de Catharina Stichting, Postbus 170,3230 AD Brielle ta.v. Mw. E. M.van Bruggen, personeelsadviseur. Nadere informatie kun je opvragen bij Mw.T. Bonten, zorgmanager a.i. Verzorgingshuis Swinshoek. Zij is telefonisch bereikbaar op telefoonnummer 0181 409200. IMpact Retail BV exploiteert de winkelformules It's, PrijsTopper, Modem.nl en BEST FlVE.nl Jaarlijks bezoeken meer dan 5 miljoen mensen de in totaal 140 filialen van deze elektronicaketens en webshops. Vanuit het hoofdkantoor in Tilburg ondersteunt IMpact Retail de winkel formules op alle terreinen, van inkoop tot klanten bezorgservice. Om de ruim 140 eigen winkels en webshops draaiende te houden, is een sterke organisatie nodig. Daarom investeert IMpact Retail voortdurend in haar infrastructuur, systemen en dienstverlening. Op het vlak van logistiek is IMpact Retail onderscheidend in de markt. Mede dankzij een compleet wagenpark voor klantenbezorgingen. Voor ons distributiecentrum te Schiedam zijn wij op zoek naar: FULLTIME, FLEX- EN/OF ZATERDAGKRACHTEN DE UITDAGING Voor het bezorgen van apparaten rij je samen met je collega een door de computer geplande rit naar de klant thuis. De bezorgingen vinden plaats vanuit distributiecentrum Schiedam als vertrek punt. Een specifieke opleiding is niet vereist. Wel moet je klantgericht zijn en je handen uit de mouwen willen steken. Minimale leeftijd is 18 jaar. r__^g Een interessante functie - prettige jonge en dynamische werkomgeving - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals personeelskorting. SOLLICITEREN? Vul dan de bon hieronder in en stuur deze in een envelop (postzegel plakken niet nodig) naar: IMpact Retail B.V, ta.v.: afdeling P&O, antwoordnummer 31, 5000 VB Tilburg. Of mail naar personeelszaken@impactretail.nl voor inlichtingen over deze functie kun je contact opnemen met Erol Dogan, telefoonnummer 010-2620544. Straatnaam en nummer: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Mobiel: Geboortedatum: Rijbewijs: Huidige functie/opleiding: Werkervaring: Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld In de brillenmode kan volgens Marcel van Oosterhout alles: "De consument bepaalt" foto: whm REGIO - Een nieuw gezicht in een vertrouwde zaak, sinds 1 januari staat Marcel van Oosterhout bij Brillen- specialist Van der Meer ach ter de balie. "De naam Van der Meer is echt een begrip", vertelt Van Ooster hout. De nieuwe eigenaar wil voortborduren op de filosofie van Van der Meer: "De klant staat voorop. Dat hoor je vaak, maar het gebeurt niet. In een kleine zaak als deze kun je dat welwaarmaken." Van Oosterhout staat samen met zijn partner Monique aan het roer van de winkel. Via haar kwam hij 21 jaar geleden in de optiek terecht. De verschillende facetten van het vak trokken ook hem aan. "Zo is er een me dische kant in de oogzorg, maar ook een technische, met het maken van brillen. Ook is het sociaal, je moet de mensen goed adviseren." Zeker nu de bril een modearti kel is, wordt het vak volgens Van Oosterhout 'leuker en dynami scher'. "Er kan heel veel", vertelt hij. "Op het moment is het op de jaren '50, met hoekige gla zen." Maar de klant hoeft zich daar zeker niet door te laten lei den, volgens de opticien. "Het is net als bij kleding. Alles kan. De consument bepaalt." Van Oos terhout staat garant voor een goede kwaliteit glazen. "Dat uit zich ook in de topmerken die we verkopen, zoals Polo Ralph Lauren, Armani en meer." Verder heeft Van Oosterhout in nog een optisch nieuwtje: nachtlenzen: "Die doe je in voor het slapengaan. Die brengen je ogen terug naar de nulwaarde, dan kun je de volgende dag 12 tot 24 uur scherp zien. Je hebt geen bril of lens meer nodig." In verband met zwangerschapsverlof zoekt TANDARTSGROEPSPRAKTIJK STEINMEIJER EN VAN VUGT op korte termijn een voor drie dagen per week. Ervaring is een voordeel, maar niet noodzakelijk. Inlichtingen: P.J.G. van Vugt en R.M.M. Steinmeijer, telefoon 010-4744744 E-mail: paulvanvugt@live.nl Sollicitaties richten aan Tandartsgroepspraktijk Willem Lodewijklaan 60, 3136 BT Vlaardingen xQub/dtm- JCN Garagedeuren BV, een bedrijf gevestigd in Vlaardingen met meer dan 35 jaar ervaring in deuren. Dat is uitgegroeid tot een bedrijf met kwalitatief goede producten, een ruim assortiment en een goede service. Wij zijn op zoek naar een parttime: Profiel: Goede telefonische vaardigheden Ervaring met zakelijk telefoneren Communicatieve- en sociale vaardigheden Flexibele instelling t.o.v. werktijden Zelfstandig en nauwkeurig Ervaring met Word en Excel Affiniteit met administratieve werkzaamheden Werktijden: 16 uur per week (in overleg in te vullen) Ben je geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met uitgebreid CV via e-mail naar info@jcn-deuren.nl. Mocht je nog vragen hebben kun je telefonisch contact opnemen met dhr. J. Natte op het nummer 010-4351809 Wat vragen wij van je? Kleinschalig wonen: diploma SPW 4 ofVerzorgende IG. Ook verpleegkundigen worden uitgenodigd te reageren. Je hebt affiniteit met psychogeriatrische cliënten en bij voorkeur ook ervaring met deze doelgroep. Je kunt een woongroep begeleiden en je weet verantwoordelijkheid te nemen. Je kunt plannen en organiseren en je beschikt over communicatieve vaardigheden. Je bent creatief en stressbestendig. Zorg thuis: diploma Verzorgende IG, Bejaardenverzorgende of Helpende 2. Deze laatste functie bij voorkeur met applicatie medicijnen delen. Ook verpleegkundigen worden uitgenodigd te reageren. Je kunt zelfstandig werken. Je bent klantgericht en flexibel en je beschikt over communicatieve vaardigheden. Je kunt plannen en organiseren en weet verantwoordelijkheid te nemen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 46