Gemeenteberichtei Nieuwe gemeenteraad stelt zich voor Geduld gevraagd bij legen containers Rotterdamsedijk Start werkzaamheden reconstructie Koemarkt fei gemeente Schiedam I Van links naar rechts: J. Gordijn (griffier), N. Ulusoy, M. Groene, H. Hofland (achter), I. van der Donk-Urbankova (voor), W.J. Meij- boom, J.M.P.M. van Setten (achter), T. Wijmans (midden), A.J.C. Schellingerhout (voor), A.P. Mostert (achter), M. Siljee (midden), W.M. Verver-Aartsen (voorzitter), M.X. Stam, A. Hekman (achter), E.M. Gloudi (voor), S.F. Hamerslag (achter), N. Yerlikaya Akyapi (voor), R.A. Oosthof, S. van der Vliet (achter), J. de Haan- Klaassen (voor), J.M.P. Heskes, H.E. de Ron (achter), L. Schoel-van der Vlies (midden), G. de Bel-van Touw (voor), A.J. Kuin (achter), Th. H. B. Schoenmakers (midden), A. van der Water-Scheffer (voor), W.J. van Wijk, C. de Groot, F. van Oosten (achter), H.L. Dekker, M. Houtkamp (achter), M.R. Bregman (voor), J. Ph. Brouwer, P.J. Geurtsen-Roelfzema, A. Rose, J.P.D. Jongen Foto: Jan van der Ploeg Drie tot vier maal per week leegt Irado de afvalcontainers op de Rot terdamsedijk. Omdat daar slechts één rijstrook beschikbaar is, on dervindt het doorgaand verkeer hiervan enige hinder. Sommige automobilisten proberen hun weg te vervolgen via de parkeervakken en het fietspad. Uiteraard is dit niet toegestaan en het leidt tot bijzonder gevaarlijke situaties. Met het oog op de veiligheid van zowel de medewerkers van Irado als die van andere verkeersdeelnemers zoals fietsers, worden automobilis ten dringend verzocht tijdens het legen van de afvalcontainers enig geduld te betrachten. De komende tijd zal op de Rotterdamsedijk scher per worden gecontroleerd op gevaar lijk rijgedrag. Automobilisten die zich daaraan schuldig maken,-lopen het risico op een boete! Op dinsdag 9 maart 2010 starten de volgende werkzaamheden voor de reconstructie van de Koemarkt. Concreet betreft het een vernieu wing van het riool en een herbestra ting. De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd, waarbij ge start wordt met het openbreken van de straat vanaf de Hoogstraat. Naar verwachting nemen de totale werkzaamheden circa acht weken in beslag en kan de herbestraatte Koemarkt op 30 maart 2010 (week 17) weer worden opgeleverd. De standaard werktijden zijn van 07:00 uur tot 16:00 uur. Onvoorziene (weersomstandigheden kunnen de projectplanning beïnvloeden. Tijdens de uitvoering is de Koemarkt niet toegankelijk voor verkeer. Om de bereikbaarheid van de panden te garanderen worden loopschotten gelegd. Bij speciale gelegenheden (trouwerij, verhuizing, etc.) of bij zondere situaties, kan de gemeente op verzoek voorzieningen treffen. Mocht u vragen hebben over de werkzaamheden, dan kunt u contact opnemen met de heer W. van der Lienden (directievoerder gemeente Schiedam) via telefoonnummer 010-2191654 of per email via w.vd. lienden@schiedam.nl. Voor vragen over het algehele project kunt u zich wenden tot de heer M. van Otterdijk (projectleider gemeente Schiedam) via telefoonnummer: 010-219 1786 of per email via: mjm.v.otterdijk@ schiedam.nl Kennisgeving Erfgoedverordening 2008 Beschikking 10INK01251 Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken be kend de navolgende aanvraag om vergunning op grond van de Erfgoedverordening 2008 Schiedam te hebben ontvangen. Op 22 februari 2010 is een aanvraag ontvangen van de gemeente Schiedam om een vergunning voor het wijzi gen van het gemeentelijk monument Broersveld 142-144 te Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het realiseren van woningen in voormalig kantoorgebouw. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden Inzage De ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken hebben van 27 januari 2010 tot 9 maart 2010 ter inzage gelegen. Hierop zijn geen ziens wijzen ingediend. U kunt deze definitieve beschikking, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 17 maart 2010 tot en met 28 april 2010 op werkdagen inzien in de stadswinkel: maandag van 12.00-16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00-16.00 uur en donderdag van 8.00-20.00 uur. Bezwaar Wanneer u een bezwaar heeft tegen de inhoud van deze beschikking kunt u deze tot en met 28 april 2010 schrif telijk kenbaar maken aan Burgemeester en Wethouders van Schiedam p/a Afdeling Ruimtelijk Gebruik, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekend gemaakt als u hierom, bij voorkeur in een aparte brief, vraagt. U kunt alleen beroep tegen de beschikking instellen als u belanghebbende bent en als u een zienswijze hebt inge bracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inlichtingen Voor informatie over de aanvraag en de ontwerpbeschik king kunt u zich wenden tot de heer G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010-2191809. Verleende Evenementenvergunningen De burgemeester van Schiedam heeft de onderstaande vergunningen verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft: o Braderie op de Mgr Nolenslaan op zaterdag 20 maart 2010 van 09.00 uur tot 17.00 uur; o Scout-It-Out op het Land van Belofte op zaterdag 27 maart 2010 van 11.00 uur tot 14.00 uur. Vanaf 17 maart 2010 ligt een afschrift van de verleende vergunningen gedurende zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de ver gunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u te gen de verleende vergunning bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus'1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzie- ningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat.u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Wet bodembescherming Beschikking Lange Nieuwstraat 73) Onderwerp Op grond van artikel 39c van de Wet bodembescherming hebben burge meester en wethouders van de gemeente Schiedam van Hollands Midden BV voor de locatie Lange Nieuwstraat 71 (postcode 3111 AE), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie L nummers 2110 (geheel) en 3633 (gedeeltelijk) een meldihg ontvangen met betrekking tot het verzoek in te stemmen een saneringsverslag alsmede in te stemmen met een nazorgplan. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding hebben besloten: op grond van artikel 39c lid 2 van de Wbb in te stemmen met de uitge voerde sanering en het behaalde saneringsresultaat; op grond van artikel 39d, lid 3 Wbb in te stemmen met het nazorgplan. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 17 maart gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen. Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Al gemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb- bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het beroep de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit beroep wordt ingesteld - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer én in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Korving van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191 Wbb-code: DC060600350

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 7