Woonplus nieuws Vernieuwde website www.woonplus.nl Al bijna 10.000 rookmelders geïnstalleerd Maand gratis huur uitgereikt www.woonplus.nl Nog geen rookmelder? Laat het ons weten! Vuil!!". ««W-I-' De klant Uitgangspunt bij het ontwikkelen van de nieuwe website was hoe de klant de site in het gebruik ervaart. Een klankbordgroep van ruim 250 klanten van Woonplus heeft een waardevolle inbreng gehad. Ideeën, in formatie en testversies zijn op verschillen de momenten en manieren aan deze groep voorgelegd. Tri-ennium uit Capelle aan den IJssel en het Rijswijkse bedrijf Tam Tam hebben vanuit de wensen van Woonplus en de klankbordgroep de website gerealiseerd. Geen toegang? Huurders die geen toegang hebben tot internet blijven wij vanzelfsprekend via de traditionele manier van dienst. Zij kunnen bovendien gebruik maken van twee computers die in de centrale hal staan. Deze computers geven toegang tot onze nieuwe website. Sinds een maand is de vernieuwde website van Woonplus online. Gemiddeld bezoeken ongeveer 500 mensen per dag de website. Woonplus is heel blij met alle positieve reacties. De komst van de nieuwe website is een belangrijke vooruitgang van onze dienstverlening. Nieuw op de website is het onderdeel 'Mijn Woonplus'. In dit afgeschermde gedeelte kunnen huurders hun persoonlijke gegevens zien en zo nodig wijzigen. Inmiddels hebben alle huurders een brief ontvangen met een persoonlijke inlogcode. Klanten die daar voor 12 maart gebruik van hebben gemaakt, konden een maand gratis huur winnen. Ruim 1.200 huurders hebben ingelogd en maakten hiermee automatisch kans op deze prijs. En de winnaar is... De heer en mevrouw De Bruin zijn uiteindelijk de gelukkige winnaars van de maand gratis huur. Al 37 jaar wonen zij aan het Bachplein in Schiedam Noord. Vorige week ontvingen zij de prijs van Woonplus. Opmerkingen? Heeft u opmerkingen over de website van Woonplus. We vernemen het graag via comm@woonplus.nl, zodat we de site kunnen blijven verbeteren. Zelf uw woonzaken regelen Huurders van Woonplus kunnen nu eenvoudig, snel en 24 uur per dag hun woonzaken regelen. De nieuwe website maakt het mogelijk om: informatie te vinden en te downloaden over wonen; persoonlijke gegevens te raadplegen en te wijzigen; het huurcontract in te zien en de opbouw van de (nieuwe) huurprijs te bekijken; een répara tie verzoek in te dienen informatie vinden over het totale woningaanbod van Woonplus, zowel huur als koop. Na de start van het 'Rookmelderproject' in 2009, is nu in ruim 8.500 woningen van Woonplus een rookmelder geplaatst. De doelstelling om dat in tenminste 70% van alle woningen toe doen, is daarmee gehaald. Het installatieteam heeft in totaal een kleine 10.000 rookmelders opgehangen. Door het plaatsen van rookmelders neemt de brandveiligheid aanzienlijk toe. Met een werkende rookmelder verdubbelt de kans dat de bewoners een woningbrand overleven. "We hechten zeer aan de veilig heid van onze bewoners. Uit het behaalde resultaat blijkt dat het merendeel van onze huurders samen met ons brandveiligheid hoog op de agenda heeft staan", zegt Bob Venhuizen, directeur-bestuurd er van Woonplus. "We streven er dan ook naar om de resterende huurders over te halen om tot gratis installatie van een rookmelder over te gaan. Het is een grootschalige actie die mogelijk wordt gemaakt door de goede samenwerking met de gemeente, bewonersorganisatie en de brandweer." Laatste ronde Tot en met 1 juni 2010 kunnen huurders contact opnemen met de afdeling reparatie van Woonplus via reparatieverzoeken@woonplus.nl voor het maken van een afspraak. Bellen kan na tuurlijk ook via (010) 204 51 00 (kies optie 1 in het belmenu, voor reparatieverzoeken). Na 1 juni inventariseert Woonplus het aantal nieuwe verzoeken. In de drie maanden daarna worden de rookmelders geplaatst. Brandveiligheid Vakkrachten van Woonplus installeren de rookmelders gratis. Zij hebben van tevoren een instructie van de brandweer gekregen waar de rookmelder het beste geplaatst kan worden. Daarnaast wijst de installateur de bewoners op brandveiligheid in het algemeen. Na deze laatste 'huis-aan-huis- ronde' wil Woonplus de overige woningen voorzien van een rookmelder, wanneer die worden opgeleverd aan nieuwe huurders. Hangt er al een rookmelder, dan wordt die gecontroleerd en eventueel vervangen. De installatie van de eerste rookmelder van het rookmelderproject, begin vorig jaar. V.l.n.r.: De heer Van Strien, Regionaal commandant van Brandweer Rotterdam Rijnmond; De heer Van Leeuwen, vakkracht van Woonplus; Burgemeester Verver-Aartsen, Gemeente Schiedam. Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 WE Beheer T (010) 20 45 204 Openingstijden Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur Website algemeen www.woonplus.nl Websites nieuwbouwprojecten www.havendijkrijnstraat.nl www.nieuwetuinen.nl www.overhetwater. n I www.hettoernooiveld.nl Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op 28 april.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 14