Luxe appartementen in Over het Water Behoudt uw inschrijfduur bij Woonnet Rijnmond Kort^J Is uw woonpas nog geldig? Voor de huurder cOb woonnet In de wijken* Verkoop De Watertoren gestart AlgemeenJJI Voorjaar op uw balkon Staat u al drie jaar ingeschreven als woningzoekende bij Woonnet Rijnmond? Heeft u in die tijd uw gegevens nog niet geactualiseerd (of gecontroleerd)? Dan is het nu tijd om dat te doen! Woonnet Rijnmond gaat dit jaar het inschrijvingsbestand opschonen. Van de woningzoekenden die langer dan drie jaar 'niet actief' zijn geweest, ver loopt de woonpas. De opgebouwde in schrijfduur komt daarmee te vervallen. Wanneer u uw gegevens controleert, en waar nodig actualiseert, blijft u ingeschreven als woningzoekende/Dan behoudt u uw op gebouwde inschrijfduur, kunt u blijven rea geren op vrijgekomen woningen en blijven inloggen op www.woonnet-rijnmond.nl. e-mailadres invullen. Woonnet Rijnmond stuurt dan een email met een bevestiging van uw e-mail. Wachtwoord verg-e U kunt dat doen via uw persoonlijke pagina op de website van Woonnet Rijnmond of door een volledig ingevulde woonpasbon uit de woonkrant op te sturen naar postbus 19088, 3001 BB Rotterdam. Doet u dit minimaal één keer per jaar, dan blijft uw inschrijving actueel. Wachtwoord aanvragen Heeft u sinds september 2007 de website niet bezocht, dan moet u eerst een wacht woord aanvragen. Klik daarvoor op het veld 'Nog geen wachtwoord opgevoerd' in het inlogscherm op de website van Woonnet Rijnmond. Hierna kunt u uw woonpas- nummer en geboortedatum invullen. U kunt dan zelf een wachtwoord kiezen (van minimaal zes tekens) en dat samen met uw Klik in inlogscherm op de website van Woonnet Rijnmond op 'Wachtwoord ver- getën?'. Nadat u uw woonpasnummer hebt ingevuld, ontvangt u een e-mail met uw wachtwoord. Mttempasm r kwijt? Benader dan de woningcorporatie bij u in de buurt die aangesloten is bij Woonnet Rijnmond. Lekker genieten van het eerste voor jaarszonnetje doet u natuurlijk op uw eigen balkon of terras. Wilt u van uw balkon een echt gezellige plek maken? Met een minimum aan werk is al gauw een maximaal resultaat te behalen. Enkele eenvoudige tips voor een kleurrijk balkon met prachtige bloemen en planten. Om het gewicht op uw balkon te beperken, kunt u het beste kiezen voor kunststof of rieten bloempotten. Zitten er geen stan daard ontwateringsgaten in de potten? Boor dan, op ongeveer twee centimeter van de bodem, aan de zijkant een aantal gaten. Vul vervolgens de potten op met goede potgrond. Grotere potten vult u eerst voor een kwart met piepschuim of hydro-kleikorrels. Daarover legt u eèn stuk vliesdoek om te voorkomen dat de pot grond wegsijpelt. Planten kiezen Het grote aanbod voorjaarsbloeiers is ideaal om op uw balkon een echt lente- gevoel te creëren. Goed gevulde potten en bloembakken geven uw balkon een prachtige uitstraling. Hyacinten, narcissen, kievitsbloemen, blauwe druifjes en tulpen die bijna in bloei staan, zijn nu volop ver krijgbaar. Dol op zoete lentegeuren? Kies dan voor hyacinten of crèmewitte narcis sen. Alle planten in potten moeten bijna dagelijks bewaterd worden en regelmatig worden bijgemest. Met de juiste verzorging kunt u wekenlang genieten van uw voor jaarsbalkon! Op zaterdag 27 maart is de verkoop van De Watertoren gestart op de bouwlocatie tussen het Beatrixpark en de Burgemeester van Haarenlaap in Nieuwland. Na 'De Kadewoningen' en 'De Mews' is De Watertoren het derde project dat in Over het Water wordt gerealiseerd. De Watertoren wordt een opvallende appartemententoren die ver boven het water uitsteekt. De entree op de begane grond krijgt hoge glazen puien, waardoor de toren met zesendertig appartementen boven het water lijkt te zweven. De opzet wordt kleinschalig; op elk van de twaalf woonlagen komen er slechts drie apparte menten. 'Slimmer Kopen* Er is keuze uit drie- en vier kamer appartementen, met oppervlaktes van 91 tot 117 m2, De appartementen hebben een zonnig balkon op het zuiden en be schikken allemaal over een eigen parkeer plaats aan de voet van de toren. De ver koopprijzen variëren van 195.000,- tot 260.000,- vrij op naam. Voor dit project gelden aantrekkelijke aankoopregelingen, waaronder'Slimmer Kopen'. Via www.over- hetwater.nl vindt u meer informatie. t&sf»9X3 lflS€S»riJVlft«$ Als u geïnteresseerd bent in een van de appartementen, dan kunt u via de makelaars alle verkoopdocumentatie opvragen. Voor dit project: Atta Makelaars (010-433 57 10) of Anke Bodewes (010-246 44 44). De sluitingsdatum voor inschrijving is vastgesteld op 9 april 2010. Werbuamg (tawtpost Zuid Vanaf 8 maart is de buurtpost aan de Maasstraat 14 in de Gorzen gesloten. De buurtpost is verhuisd naar de Zwartewaalsestraat 11, omdat deze locatie nog centraler in de wijk ligt. Woonplus deelt de buurtpost met CoCon, een bureau gespecialiseerd in buurtbemiddeling. Elke dinsdagmiddag van 14.30 - 15.30 uur houdt Woonplus spreekuur in de nieuwe buurtpost, samen met de politie. Cindy Schoen- meijer en Henk Polak zijn tijdens dit spreekuur namens Woonplus aanwezig. Open Huizen Route Afgelopen zaterdag was het 'Woonplus Open huizen route', waarbij veertien bestaande koopwoningen waren te bezichtigen. Woonplus biedt regelmatig woningen te koop aan. Bijzonder populair zijn de twee- en vierkamer- appartementen aan het Schubertplein en Lisztplein in Schiedam-Noord. Nieuw in verkoop, zijn de beneden- en boven woning aan de St. Liduinastraat 88-b en 90-b. Een compleet en actueel overzicht van de woningen die te koop staan, vindt u op onze website www.woonplus.nl onder het onderdeel 'ik zoek een woning'. Open huizen Route gemist? Kijkt u op de website voor de betreffende make laars en plan zelf uw eigen 'bezichti gingsroute'. Wijk buurt De nieuwe website woonplus.nl biedt niet alleen veel informatie over huren en kopen, maar bevat ook algemene in formatie die voor u interessant kan zijn. De rubriek 'Wijk Buurt' is daarvan een goed voorbeeld. In die rubriek vindt u een omschrijving van elke wijk, infor matie over de bereikbaarheid en een doorverwijzing naar de actieve bewonersverenigingen. Spreekuren Onze complexbeheerders en medewerkers sociale begeleiding van Woonplus spelen een belangrijke rol in de buurt. Zij vormen de ogen en oren van de wijk, wijzen op de regels, spreken bewoners aan, signaleren problemen en helpen deze op te lossen. Vragen, opmerkingen of meldingen? Bezoek het spreekuur! Noord Van Beethovenplein Di. en do. 10.00 tot 10.30 uur Onderbouw Van Beethovenflat Groenoord midden, Bachpiein en Straussplein Wo. 14.00 tot 14.30 uur B. Verhallenplein 50a/b Groenoord Midden C Di. 10.00 tot 12.00 uur L. Zimmermannplein 55a Groenoord-Zuid Di. en do. 14.00 tot 14.30 uur Willem Pijperstraat 31a Heijermanspiein Ma. 09.00 tot 9.30 uur Begane grond Heijermansflat Woudhoek 8e Lisztplein Di. en do. 10.00 tot 10.30 uur Lisztplein 241a Stad Centrum Di. 15.30 tot 16.30 uur Bagijnhof 20 Oost Di. 10.00 tot 11.00 uur Wattstraat 35 West Do. 15.30 tot 16.30 uur Kortlandstraat 11a Zuid Di. 14.30 tot 15.30 uur Zwartewaalsestraat 11 Nieuwland B.H. Gretelaan Di. 13.00 tot 14.00 uur B.H. Gretelaan 289 Noienslaan Do. 13.00 tot 14.00 uur in Min. Donkerstraat 11 even weken/ D. Curtiusstraat 94 oneven weken Troelstraiaan Ma. 13.00 tot 14.00 uur Buurtpost Troelstraiaan 83

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 15