KARPETTENWINKELNL Kampioenschap kan Juventus niet meer ontgaan Eelko van Roon blijft bij Spirit damesteam trainen Het Zwarte Paard mist titel WK speelt voortreffelijk maar verliest Bij ons vindt u de grootste keuze in tapijten van hoge kwaliteit, goede service en maatwerk naar wens! 2500 karpetten direct leverbaar. Gratis parkeren voor de showroom! Moderne, trendy en klassieke tapijten dé Weekkrant SCHIEDAM - Eelko van Roon blijft bij hockeyclub Spirit trainer/coach van het da meselftal en meisjes Al. Ver der zal hij zijn werk als trai- ningscoordinator voortzet ten. Rutger den Hartog wordt zijn assistent. Hij begon als jeugdtrainer bij Hoeksche Waard en was later actief bij HC Rotterdam. Peet Maat (manager), Paul van Rumpt (verzorger) en Roeiie van Zon voor de sportgezondheid maken het begeleidingsteam compleet. SCHIEDAM - Door een neder laag tegen Erasmus heeft Het Zwarte Paard/Schiedam geen zicht meer op het kampioen schap. In het duel met de Rot terdamse schakers kende de Schiedammers met zeges van Van Loenen, Zoorob en Van Zessen een droomstart. Daarna leden Groeneweg, Van der Mast en Hoogstad verlies en was het weer gelijk. Aad Juijn speelde remise, maar toen Yannick Juijn de pionnen van zijn oppponent niet kon tegenhouden was de nederlaag een feit. Mike Kerdel en zijn E8-maatjes openden WK's Kethelkamer. DOOR GERARD S. VERVER SCHIEDAM - Bij WK krijgen de spelers tegenwoordig instruc ties in een speciaal daarvoor ge- creeerde ruimte. Met 'De Ket helkamer', zoals het lokaal ge noemd werd, is een lang ge koesterde wens van het jeugd- bestuur gerealiseerd. Overigens zullen niet alleen jeugdteams er gebruik van maken. Het is be stemd voor alle elftallen van de zaterdagclub. De kamer werd onlangs officieel geopend door Mike Kerdel. De E-pupil is de bedenker van de naam en won de prijsvraag waarin de club- aanhang gevraagd werd een ori ginele naam te verzinnen. Het leverde hem een geschenkbon op van sponsor SimaSport. Ook Lyshon Frans(E2), Sjoerd de Rooij (D3) en Yaniv Ifrah (D2) wonnen een prijs. De spreekka- mer leverde WK's hoofdmacht zaterdag echter geen rende ment op. Het bezoekende Real Parbo haalde met een 1-2 zege een streep door de promotie aspiraties. Tot teleurstelling van trainer Rien Schreurs die eigen lijk hoopte met een zege de aan sluiting met de koplopers te be houden. Hij zag zijn mannen in een voortreffelijke eerste helft de toon zetten, maar de tegen stander (via een van hun weini ge aanvallen) scoren. Na de her vatting kwam WK langszij, pro beerde via een alles-of-niets offensief de drie punten zeker te stellen, maar kreeg de kous op de kop. 'Met winst hadden we het gat met nummer drie tot op een punt gedicht. Nu is het ver schil 4 punten en wacht ons nog een loodzwaar programma met onder andere de nummers een en twee VDL en Lombardijen).' Nieuwe StadsbladALTIJD ACTUEELl DEWEEKKRANT.NLWoensdag 31 maart 2010 - Pagina 21 Nationaal Dames Indoortoernooi SCHIEDAM - Voor de eerste keer in de geschiedenis van het damescricket wordt een nationaal indoorcrickettoer- nooi georganiseerd voor de damestop van Nederland. Op zondag 11 april spelen zes regionale teams, be staande uit selectiespeel sters, oud-internationals, jonge talenten en enkele sterke speelsters uit de natio nale competitie, in de Mar griethal. De wedstrijden be ginnen om 9.30 uur en de fi nale is om 17 uur. Het toer nooi wordt georganiseerd door de KNCB en Cricketeu- rope. Sponsorloop jeugd SWSMC SCHIEDAM - De jeugdafde ling van SWSMC organi seert op 3 april vanaf 16.30 uur een sponsorloop. De be doeling is om het evenement op te luisteren met een dwei lorkest en hapjes voor de be zoekers. De opbrengst isvoor het uitbreiden van het trai ningsmateriaal en de aanleg van veldverlichting op het tweede veld. Rustpauze Scyedam SCHIEDAM - Het duurt nog even voordat de mannen van Scyedam aan de wed strijden in de (kampioens) play-off mogen beginnen. De tafeltennissers eindigden als derde en krijgen de num mer twee Wijzenbeek/Westa als tegenstander. De eerste wedstrijd is op zaterdag 24 april in Schiedam. Op zater dag 1 mei volgt de uitbeurt in het Limburgse Wessem. SCHIEDAM- Juventus is, dank zij de winst op concurrent Bin nenland 5, kandidaat nummer een voor het kampioenschap. Eerst hadden de Schiedamse basketballers tegen Rowic 3 met een 48-90 overwinning ge toond, dat ze aan een ijzersterke seizoen bezig zijn. Een week la ter volgde een zwaar bevochten 86-93 zege op de nummer 2 van het klassement. Juventus was, geplaagd door blessureleed en om andere redenen afwezige spelers, met slechts zeven man naar Barendrecht gereisd waar de tegenstander wel op volle sterke was. Door onder andere twee driepunters van Jeffrey van Bueren namen de bezoekers al heel snel met 3-15 de leiding. Maar nadat Binnenland overge schakelde op man-to-man ver dediging ging de strijd gelijk op en werd met 15-29 aan het tweede kwart begonnen. Dat verschil bleef tot aan de rust. Daarna schakelde de thuisploeg een tandje bij en kwam bijna langszij: 64-68. Voor de Baren- drechters was dat het signaal om nog verder gas te geven en naar 72-72 te springen. Daar plantte Juventus echter het stopbord. Dankzij mooie scores van Freek Roosloot en Tolik Ivanov en goede acties van Ra- vin Soni werd in de richting van weer een overwinning gekoerst. De aanval produceerde 14 drie punters. Topscorer was Jeffrey van Buren met 28 punten. 'Kethelkamer' Free Design Karpetten op Woonboulevard CapelleXL heeft 3000 tapijten op voorraad en behoort hiermee tot de grootste van het land als het gaat over karpetten. De voorraad is divers, met vloerkleden uit alle windstreken. Naast honderden moderne en trendy karpetten zijn er veel tapijten te bewonderen uit landen van 1001 nacht, zoals Marokkaanse berbers, perzen, kelims, Chinese tapijten maar ook schitterende zieglers uit Afghanistan. Free Design Karpetten is als kleinschalige speciaalzaak begonnen in Schiedam, in 1997. Op slechts 100 m2 winkelvloer werden de tapijten gepresenteerd. In 2004 verhuisde de winkel vanuit het oude centrum van Schiedam naar de Woonboulevard Capelle XL. Daar is nu na vele jaren hard werken en steeds weer investeren op 1500 m2 de grootste karpettenspeciaalzaak van het land gevestigd. Het mag duidelijk zijn dat service dan ook hoog in het vaandel staat bij Free Design Karpetten. De kracht van de winkel is dat het haar hoeveelheid tapijten kan laten zien, zegt eigenaar Jos Kraakman. "Bij veel winkels kan je maar een tiental karpetten zien en wat stalen. Bij ons zijn er honderden tapijten in de winkel te bewonderen, die meteen meegenomen kunnen worden door de klant." Makkelijk, want je kunt er gratis parkeren voor de deur! Bij Free Design Karpetten is van alles te vinden. Van kinderkleedjes tot zeer exclusieve karpetten. De luxe speciaalzaak kan tapijten in verschillende maten leveren en het is ook mogelijk om bijvoorbeeld een patroon van uw gordijn terug te brengen in een tapijt, of een hoogpolig tapijt in uw eigen kleuren te laten samenstellen. Voor karpetten uit alle windstreken en van allerlei bekende merken bent u aan het juiste adres bij Free Design Karpetten. 10% korting op hoogpolige karpetten! j 20% korting op alle bekende merken! y 30% korting op Perzische tapijten! Jp Ti,G% korting op uitlopende karpetten! T Zie voorwaarden op www.freedesign.nl Lylantse Baan 3 - Tel: 010-4260233 I Woonboulevard Capelle I l 2908 LG www.freedesign.nl J

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 21