Onbeperkt houdbaar! $ZZPaasbrunchl 626,75 Een avondje vol lol, muziek en diepgang Woensdagmiddag 14 april Serieus tot vrolijke straatmuziek Van de Oerknal tot aan de Watersnoodramp Koningskoppel op toneel PRESENTEERT OP TWEEDE PAASDAG een fantastische, uitgebreide '"tosiische,doldwaze, knettergekke kinderSft0|4, Entree 8,50 - aanvang: 13:00 - einde 16:00 uur vJ&k 'n'orinat'e en/of reserveren: 010 - 415 33 33 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 54 SCHIEDAM - The Amazing Stroopwafels zijn zaterdag 3 april 2010, om 20.15 uur, te zien en te horen met de voorstelling Van eigen deeg. Een muzikaal feest met sfeervolle muziek van DJ Rutger na afloop van de voorstelling. foto: Arthur bueno SCHIEDAM - The Amazing Stroopwafels nemen een unie ke plaats in de Nederlandse muziek in. Sinds 1979 treden ze op geheel eigen wijze op, in vrij wel ongewijzigde samenstel ling. Bij hun oprichting werden ze beschouwd als eendagsvlieg, maar door de merkwaardige mengeling van serieuze liedjes en rauwe, vrolijke 'straatmu ziek' zijn ze nu 6000 optredens verder en 3 april, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Zanger en tekstschrijver Wim Kerkhof is nooit losgekomen van zijn geschiedenisstudie, veel nummers van The Ama zing Stroopwafels hebben dan ook een historische achter grond. Net als rondtrekkende muzikanten van vroeger geven ze liedjes over bijzondere ge beurtenissen door aan wie het maar horen wil. Ze verdichten de werkelijkheid tot mooie ver halen. Met hun schijnbaar losse en ongedwongen presentatie spelen The Amazing Stroopwa fels liedjes over de Oerknal tot aan de Watersnoodramp van 1953 in Voor de Storm, over de Grote Leegte van het gebom bardeerde Rotterdam tot aan het einde der tijden in de Veer man bij de Kandelaar.Hoewel ze geen hitje hebben gehad, staan ze elk jaar in de Top 2000 Aller Tijden met Oude Maasweg (16) en Ik Ga Naar Frankrijk (600). Wim Kerkhof (piano, zang, contrabas en rasverteller), Rien de Bruin (akoestische gi taar, accordeon en zang) en Arie van der Graaf (elektrische gi taar) vormen de kem van The Amazing Stroopwafels. Extra theateringrediënten zijn Koos Pakvis (basgitaar en zangHans Greeve (drums) en Johan Jan sen (pedal steel guitar). Kaarten reserveren kan via de kassa, ge opend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur, tel (010) 2 467 467. Online reserveren kan via www.theateraandeschie.nl. SCHIEDAM - Opgevoerd is de titel van het programma, waar mee Marjolein Meijers De Beri ni's na vijf jaar nieuw leven in blaast. Het begon weer te krie belen. Hans Kemeling, beter be kend als Harrie, heeft een de finitieve keuze gemaakt voor een rol achter de schermen en in Bob Fosko vond Marjolein een nieuwe partner. Samen met Bob Fosko zetten zij woensdag 7 april, om 20.15 uur, de Berini traditie voort en komen met een voorstelling vol lol, muziek, diepgang en ander vermaak. Een verhaal over een vrachtwa genchauffeur. Hij belt aan bij Annie, 'of ie even zijn handen mag wassen'. Terwijl hij wacht op een onderdeel, praten ze. Hij is, als huis- tuin- en keukenpsy choloog en actief luisteraar van Talk Radio zeer benieuwdjiaar het leven van Annie. En Annie, de gastvrijheid zelve, heeft maar weinig zin om te praten over haar verleden.Maar wat moet die man met die zwarte handen van haar? Het leidt tot intieme, maar ook verwarrende en bizar re gesprekken. Lichtvoetig, di rect en geestig, afgewisseld door prachtige muziek. Na veel peu teren en gissen, raakt Bob uit eindelijk de essentie van haar teruggetrokken leventje ergens in de polder. En begrijp je ook waarom hij niet meer weg wil? Kaarten reserveren voor de voorstelling kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur, tel: (010) 2 467 467 (di-vrij, 13.00 - 16.00 uur.) On line reserveren kan via www.theateraandeschie.nl. Kaarten kosten 20,00 per stuk. Binnenkort in het theater Ernesto Marcellino en Wilfried Finkers Pure kolder, rake imitaties en persiflages, mooie liedjes en droge Finkers-grappen. Het komische drietal toont ons dat er in het leven meer is dan alleen diepgang en to nen ons de onzin van het be staan. De voorstelling Diep gang is donderdag 1 april, om 20.15 uur, te zien. Toe gang €18,50. Ruilen binnen 8 dagen Met sterke verhalen en licht ironische liedjes legt Daniël van Veen uit dat je alles kunt ruilen als de gemaakte keuze niet bevalt. Mits binnen 8 dagen. Ruilen binnen 8 da gen is dinsdag 6 april, om 20.15 uur, te zien. Toegang €17,50. Laatste kaarten Richard Groenendijk De laatste kaarten voor de voorstelling Terug Bij Af van Richard Groenendijk zijn nu te reserveren. Donderdag 8 april, om 20.15 uur, zijn alle hoogtepunten, hilarische verhalen, oneliners en im provisaties te zien. Toegang €22,50. Laatste tour Ernst van der Pasch Na twaalf jaar theater stopt Ernst van der Pasch met tou- ren en komt dinsdag 13 april, om 20.15 uur, met zijn laat ste voorstelling Laat niets van waarde achter naar Theater aan de Schie. Hij fi losofeert over een weerloze wereld, een wereld die voor hem onbegrijpelijke wordt naarmate hij er meer van weet. Toegang €17,50. SCHIEDAM Liefdesbrie ven, het verhaal van And rew Makepeace en Melissa Gardner, vertelt een verhaal van twee jeugdvrienden die intens met elkaar verbon den zijn door een levenslan ge briefwisseling. Gezeten aan een naar het publiek gerichte tafel lezen ze el kaar hun brieven voor. Langzaam ontvouwt zich een verhaal over verlan gens en gemiste kansen. Voor de voorstelling met Anne-Wil Blankers en Paul van Vliet, 9 april om 20.15 uur in Theater aan de Schie, zijn er nog kaarten. Toegang 33,00. het uitgebreide Drmchbuffet bestaat onder andere uit rWarme en koude voorgerechten - Disgerechten - rWarme vleesgerechten cDiverse Salades - (Rauwkost - Diverse soorten luxe brood Uitgebreide Delegseleclie - Desseribuffet SHet muzikale ondersteuning van Diverse aktiviteiien voor de kinderen: ZKinderboerderij Speeltuin Springkussens Dofjie, thee en drankjes zijn bij de prijs inbegrepen inclusief binnen- en buitenlands gedistilleerd) ZKinderen 614' ZParckhoeve TJan der ZRee - Dealrixpark I - Schiedam 5 S4pril (tweede ZPaasdag) - Slanvang II uur - 6inde Tj uur ZNatuurlijk bent ana rj nar ook nog gewoon welkom in ZParckhoeve Dan der ZRee Deserveren en(of informatie: OIO - 41$ 22 22 °f tickets@vanderreehoreca.nl www.vanderreehoreca.nl - www.spr-events.nl rWerkt bet weer niet meefyeen probleem! ZHel Terras van de ZParckhoeve is in april en mei wanneer nodig afgeschermd en/of overdekt ZParckhoeve Uan der ZRee is een onderdeel van Dan der ZRee ZHoreca e «rlusia# de tofste, muzikaalste en liefste zingende Clown van Nederland events www.spr-events.nl - www.vanderreehoreca.nl De Berini's. FOTO: KEES TABAK

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 54