Met winnaars terug naar Dakar Nu 40% korting bij Canvas Holidays De tol van de wem Horloges, camera's en telefoons om zelf het terrein in te gaan mjmm Vuurkorf Hotel Markzicht Harderwijk Win eenS-daag^B in Tirol voorgtwee person BST W'- j voor het laatste nieuws kijk op deweekkrant.nl .COLUMN I HENK SPAAN Wekenlang hielden de ver richtingen van het Pro Da karteam de Nederlandse autosportliefhebbers uit hun slaap. Door het tijds verschil kwamen de deelne mers aan de Dakar rally vaak pas midden in de nacht in het bivak aan. Voor de bezoekers van deweek- krant.nl was er een extra re den: vaak was er midden in de nacht een nieuw verhaal met de belevenissen van Tim Coronel in de rally. Voor de autosportliefhebbers én mensen die graag verhalen over ontberingen lezen was er in de bijdragen van Coronel ge noeg te genieten. De buggy's waarmee Coronel en de andere teamleden aan de start versche nen waren een noviteit in het zwaarste autosportevenement ter wereld. Het was helemaal af wachten hoe het voertuig zich zou houden in een terrein waar spectaculaire duinen worden afgewisseld door snelle stukken gravel om vervolgens weer in het beruchte fesh fesh over te gaan. Het feit dat die uitdaging zonder bijrijder moest worden aangegaan maakte het alleen maar nog zwaarder: navigeren met het gaspedaal ingedrukt en ook nog eens alleen de proble men onderweg te lijf. Elke dag liet Tim Coronel tij dens het evenement van zich horen via deweekkrant.nl. Voor geïnteresseerden werd het nog interessanter daar verschillende Net zo enthousiast als de winnaars? Kijk dan terug op www.deweekkrant.nl/thema/tim-coronel. Coronel: "Ongelooflijk hoeveel reacties ik heb gehad op de stukken in dé Weekkrant" klik-enwinacties. Winnaars van die verschillende acties hebben een tijdje op hun prijs moeten wachten, maar eindelijk was het zover tijdens een door Coronel georganiseerd feestje voor de teamleden. Rijders, mecani ciens, andere begeleiders en prijswinnaars liepen daardoor door elkaar in Coronels kart- centrum in Huizen. Bij die gelegenheid klom Coro nel op de bar om nog even temg te blikken op het evenement en de bijdragen in dé Weekkrant en op deweekkrant.nl. "Het was een loodzwaar evenement en ik heb gemerkt dat heel veel men sen via dé Weekkrant met mij hebben meegeleefd. Echt onge looflijk hoeveel reacties ik erop gekregen heb." Na de bedankjes en de plicht- LEZERSACTIE I CANVAS HOLIDAYS Bij Canvas Holidays geniet u van de vrijheid van kam peren, maar bent u wel van alle gemakken voorzien. Uw luxe accommodatie staat compleet ingericht voor u klaar op de beste campings in Europa. Of u nu kiest voor de luxe en comfort van onze stacaravans of chalets, of de voorkeur geeft aan het echte kampeergevoel in onze extra ruime bungalow tent, bij Canvas Holidays zal het u aan niets ontbreken in uw tijdelijke buitenhuis. Wilt u in een rustige periode weg en profiteren van hoge kortingen? U krijgt nu 40 korting op een vakantie in een bungalowtent en 25 korting als u een staca ravan of chalet boekt. Geldig als uw vakantie valt voor 1 juli, dus ook met Pasen, de meivakantie, Hemelvaart en Pinksteren. U boekt al vanaf 3 nachten. ïV/êm. u VOORWAARDEN: Geldig voor boekingen gemaakt vóór 1 mei 2010. Geldig voor verblijven die volledig vallen vóór ljuli 2010. Alleen geldig voor nieuwe boekingen Kijk voor alle campings en accommodaties op www.canvasholidays.nl/wegener Op basis van beschikbaarheid Reserveren of meer informatie? U ontvangt deze korting alleen bij telefonische reserveringen. Bel met Canvas Holidays, tel. 0900-8824 0,20 p.min). Vermeld hiervoor boekingscode: WEG410 (bungalowtent) of WEG 110 (stacaravans/chalets). Kijk voor meer informatie op www.canvasholidays.nl/wegener plegingen was het tijd voor het moment waar de prijswinnaars op hadden gewacht. De TW Steel horloges waren bij de uit reiking helaas niet aanwezig. Wie een Olympus p Tough ca mera of een speciale Samsung telefoon voor outdoorgebruik gewonnen had, kon zijn prijs gelijk meenemen. Uiteraard na dat er eerst door een deel van de aanwezige prijswinnaars een wedstrijdje op de kartbaan ge houden was. En dat kon maar achter de mg zijn, want toen was het echt tijd voor een feestje. Natuurlijk met een biertje of een glaasje Spa rood maar vooral met heel veel sterke verhalen! DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL Op sommige plaatsen kun je in Venetië voor vijftig cent een gondel naar de over kant van het Canal Grande nemen. Omdat een normale gondeltocht misschien wel honderd euro kost, laat ik me af en toe graag overzet ten door het gondelpontje. Rond deze oversteekplaats was het druk. Het wemelde van mannen in stoere kledij. Ze droegen groene petten, groene broe ken met zeer veel zakken en t-shirts in camouflage kleuren. Wat was dit? Een militaire operatie? Rond hen op de steiger lagen fo totoestellen, tassen en enorm lange lenzen. Een bijeenkomst van het blad National Geographic? Welke dieren gingen ze dan foto graferen? Iets anders dan duiven zag ik niet. Tijdens de oversteek vroeg ik aan de gondelier naar de ambities van de fotoclub. Hij wees op een palazzo. "Daar verblijft Angelina Jolie", zei hij. In het prachtige, eeuwenoude paleis betaalde de filmster achter speciaal voor de ramen gehangen blauwe doeken, de prijs voor haar wereldroem. Voor haar was het onmogelijk om door de stegen en over zonovergoten pleinen te slenteren. Om elke hoek loerden paparazzi. Terwijl Angelina Jolie zich verstopte, wandelde ik langs de oever van de lagune naar het voormalige douanekantoor waar Fran cois Pinault zijn eigen kunstcollectie ten toon stelt. In deze zin is Pinault de Franse Dirk Scheringa. Verder gaat de vergelijking mank. Pinault, eigenaar van de grootste postorderbedrijven ter wereld, van een ski resort in Colorado, van modemerken als Gucci en Yves St. Laurent, van Samsonite en Christie's, is, in te genstelling tot Scheringa, echt rijk, 17 miljard dollar bedraagt zijn geschatte vermogen, en hij heeft echt verstand van kunst. Dirk kocht dure kunst; werk dat Pinault aankoopt wordt daar door pas geld waard. Ik keek naar de objecten en naar de bezoekers in het museum. Angelina Jolie zou hier hoogstens buiten openingstijden kunnen rondlopen in het gezelschap van bobo 's en bodyguards. 's Avonds at ik in een drukke winebar. Door het raam lachte een blonde vrouw naar me. Ik lachte terug. Ze stak haar hoofd om de hoek van de deur. "Ik vond het leuk om zo midden in Venetië een Nederlander te zien", zei ze. Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan De Barbecook ronde Vuurkorf is een hoog model vuurkorf. Doordat de zijkanten open zijn geeft hij lekker veel warmte en kun je fijn in de vlammen staren. Lezersprijs €29,00 Harderwijk is uniek en centraal gelegen in Nederland, tussen de randmeren en de Veluwe! Het 'Dol-fijn' arrangement bestaat uit twee overnachtingen incl. gratis entree voor het Dolfinarium, gratis parkeren en een kopje koffie of thee bij aankomst Normaal 110,- Nu slechts 79,50 p.p. o.b.v. een 2-pers. kamer en 1 kind gratis! Kijk voor meer informatie en kopen op www.deweekkrant.nl/webwinkel. ARJEN KOOKT I MAKKELIJK EN GEZOND Wat eten wt vandaag? A&ËHKÓ9KT ga naar www.deweekkrant.nl/arien-kookt ACTIE I KLIK WIN ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 69