I 3 Ouderwets vakwerk 7 Van elektrofiets tot Kwaliteit en deskundig advies 24 uur service bij Geerink Zonwering mmsm Geerrink Zonwering Wim van Hees levert kwaliteit 't Schoentje 't Centrum: Service, advies en kwaliteit Rijwielhandel 't Centrum dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM SCHIEDAM - De lente staat weer voor de deur en er zal ongetwijfeld een lange zomer volgen. Wilt u het binnen koel houden ook de komende jaren? Dan is goede zonwering een prima optie. Bij Geerrink zonwering aan de Aleidastraat 66 in Schiedam is een ruim assortiment te vinden - van een voudig tot luxe zonwering. ctAUsr Geerrink informeert en adviseert de klant persoon lijk over de beste keuze. FOTO: Wh kiezen en sereens) houden zowel de zon als de warmte buiten. Binnenzon- wering (jaloezieën, lamellen, vouwgor- dijnen, rolgordijnen en plisségordijnen) beschermt wel tegen de zon, maar in mindere maten tegen de warmte. Geerrink Zonwering - voor particulieren en projecten - is aangesloten bij Ro- mazo, een kwaliteitscertificaat. Dat be tekent kwaliteit, een eer lijk en deskundig ad vies, vakkundig mon tage, duurzaam onder houd en professioneel personeel. Deze kwali teit komt ook terug in de (24 uur) service van Geerrink Zonwe ring. Het bedrijf is net iets sneller dan ande re bedrijven. Dus zoekt u binnen of buitenzon wering, stapt dan ge rust en geheel vrijblij vend de showroom binnen, waar Geerrink u persoonlijk infor meert en adviseert. De openingstijden van de showroom zijn dins dag, donderdag en za terdag van 9.00 uur tot 14.00 uur. In tegenstelling tot een aantal jaren ge leden is zonwering gemeengoed en on derdeel van het interieur geworden. Niet langer alleen om het zonlicht te temperen, de zonwering moet nauw aansluiten bij de stijl, de sfeer van het interieur en van de tuin. Daarom heb ben we zoveel keuze in binnen - en bui tenzonwering. Het verschil? Buitenzon wering (rolluiken, zonneschermen, mar- Aleidastraat 66 Schiedam 010 - 4264369 SCHIEDAM - 'De gekste winkel van Schiedam'. Zo noemt eigenaar Wim van Hees zijn schoenwinkel annex schoenmaker 't Schoentje aan de Aleidastraat. Hier is een keur aan schoenen van hoogstaande kwaliteit te vinden. De gezellig rommelige win kel biedt klanten nog ouderwetse ser vice. Schoenmaken zit Wim van Hees in het bloed. FOTO: WHM kwijt en ging duurdere schoenen verko pen." 't Schoentje zit nog steeds aan de Aleidastraat. Daar verkoopt Van Hees met liefde voor het vak schoenen en re pareert hij deze, in zijn kleine maar functionele werkplaats, die bij de win kel zit. "Ik wil vakwerk blijven uitoefenen. Schoenmaken is namelijk echt nog een oud am bacht. Ik kan schoenen op allerlei manieren aan passen. Zo kan ik er nieuwe hakken op maken of een binnenzool erin flp zetten. De kracht van de- JïgP ze winkel is dat ik klanten nog ouderwets persoon lijk help." Bij 't Schoentje zijn diver se schoenen van beken- Nde merken te vinden, zo als van Van Lier, Greve, Mephisto, Verhulst, Ara en Picardi. Het gaat zo goed met de schoenwin kel, dat onlangs een fili aal geopend is in Vlaar- dingen. Ook daar worden schoenen verkocht waar uw eigen Podo zolen in kunnen. Schoenmaken zit Wim van Hees in het bloed. Zijn vader was schoenmaker, die in 1963 begon met de verkoop van pantoffels. "Dat gebeurde in een woonhuis. In 1971 kregen we de kans om hiernaar toe te verhuizen en hier 't Schoentje te beginnen. We begonnen langzaamaan ook schoenen te verkopen, heel goed kope. Maar ik kon daarbij mijn ei niet Aleidastraat 64b Schiedam 010-4270101 SCHIEDAM - Service, ad vies en kwaliteit. Dat zijn de drie speerpunten van Rijwielhandel 't Centrum aan het Noordeinde in Schiedam. De winkel re pareert alles dat lucht banden heeft en verkoopt daarnaast fietsen van vier topmerken. Rijwielhandel 't Centrum be staat ongeveer 50 jaar en is overgegaan van tante op Rijwielhandel 't Centrum: al vijftig jaar een begrip. vader. De huidige eigenaar is Marcel Ham, die met veel liefde voor het vak de zaken runt, samen met zijn vrouw. Rijwielhandel 't Centrum re pareert fietsen, brommers, scooters en elektrofietsen. En alles dat te maken heeft met luchtbanden, zoals rol stoelen en kinderwagens. Ook verkoopt de Schiedam- se winkel nieuwe fietsen. Ham en zijn team besteden veel aandacht aan advies, vertelt hij. "Je kunt tegen woordig op elke hoek van de straat een fiets kopen, maar of dat ook een pas sende fiets is, is een ander verhaal." De kans is groot dat u bij Rijwielhandel 't Centrum een geschikte fiets vindt, want de winkel is dealer van de topmerken Ga zelle, Bata- vus, Sparta en Multicycle. Het laatstge noemde merk heeft onder meer elektro fietsen in het assortiment. Deze fietsen zijn momen teel erg popu lair. "Deze fietsen zijn in opkomst en zeker niet al leen onder oudere men sen. De doelgroep wordt steeds groter. De jongste die op een elektrofiets rijdt, is 14 jaar oud. Deze jongen zit ver weg op school en dan is deze fiets een uitkomst. Ook voor vakantie of voor korte afstanden is deze fiets ideaal. De elektrofiets wordt Marcel Ham repareert fietsen, brommers, scooters en elektrofietsen. En alles dat te maken heeft met luchtbanden, zoals rolstoelen en kinderwagens. foto: whm ook wel groene snorfiets ge noemd, omdat deze beter is voor het milieu." Door het aanbieden van de ze kwalitatief goede fietsen, mag Rijwielhandel 't Cen trum rekenen op klanten uit de hele regio. Maar dat komt ook doordat de winkel fietsen op maat kan maken. "We zetten bijvoorbeeld als de klant dat wil, een ander handvat op de fiets, of een ander stuur. Die service en het advies blijft onze kracht. Dat geldt ook voor de lange re termijn." Naast 300 fietsen in voor raad heeft Rijwielhandel 't Centrum ook scooters en brommers, onder meer van de merken Tomos en Vespa. Sinds een paar maanden is daar de elektroscooter van Novox bijgekomen. Deze marktleider biedt kwalitatief goede scooters. "Deze markt moet nog groeien. Van de elektroscooters van Novox kun je heel langdurig plezier hebben." Marcel Ham en zijn vrouw vinden het runnen van Rij wielhandel 't Centrum ge weldig, vertellen zij. "Het is leuk om mensen te advise ren en te helpen. Dat gaat van een simpel zadel tot kosteloos ophalen van een fiets bij mensen thuis als deze kapot is. Een fiets is een verlengstuk van een au to, een recreatief iets. Je vergroot je wereld met een fiets en dat vinden we erg leuk." Noordeinde 2 Schiedam 010-4706874

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 73