w 1 £J\ Wie wordt dé ondernemer van Schiedam? Prachtige boeketten Specialist in huidverbeterin^ Ouderwetse service bij Beautypraktijk Alma Boerland Alle genomineerden op een rijtje: V U bepaalt wie dé ondernemer van Schiedam wordt! 't Bfoemenketheltje 't Bloemenketheltje volgt het seizoen Beautypraktijk Alma Boerland dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 3 ABC-Hoortechniek Alma Boerland Beautypraktijk Autobedrijf Exponent Autobedrijf Nooteboom Bakkerij 't Fijntje Banketbakkerij Scholtes Beurs van Schiedam Boekhandel Post Scriptum De Erotheek De Kaasspecialist De Vos Burchart Drogisterij Bergsen Drogisterij Den Tuinder Eijk makelaars Gebr.de Block Geerrink zonwering Gerard v.d.Vlies Govaart doe het zelf Hoepie.nl Huize Brabant John van Zadel Juwelier C.Kok Kom Kids Kriek v.d.Kruit Laurie's Knipsalon Middelbosch mode lingerie Parckhoeve v.d.Ree Parti Paul Berg Opticien Pet's Place Plus v.d.Meer Poelier Sluis Primera Woudhoek Restaurant Proefwerk Rijwielhandel Planeet Rijwielhandel 't Centrum Sima Sport Slagerij C.Groeneveld Speciaalslagerij M.Stok Speedy Schiedam t Bloemen Ketheltje t Schoentje Twinsz V.d.Vlerk juweliers Veringmeier woninginrichting Wilso Mannenmode Woo Ping Chinees-Indisch-Thais Restaurant Zonnetuin uis-aan-hui Tekst en foto's: Eline Lohman Tenzij anders vermeld. Stuur onderstaande bon voor 14 april naar Antwoordnummer 1980, 3000 BZ, Rotterdam .v.v. ondernemer van Schiedam. Breng uw stem uit vóór 14 april via www.nieuwestadsblad.nl of via de bon op deze pagina. Stemt u op de uiteindelijke winnaar dan maakt u kans op een mini-cruise naar Newcastle voor 2 personen beschikbaar gesteld door DFDS Seaways DFDS SEAWAYS Wie wordt dé ondernemer van Schiedam? Mijn stem gaat naar: Afzender Naam Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer. Schiedamseweg 33 Schiedam 010-4717020 SCHIEDAM - 't Bloemenketheltje aan de Schiedamseweg 33 is een gezelli ge, sfeervolle bloemenwinkel, waar de medewerkers met veel plezier en interesse voor het vak aandacht be steden aan al uw bloemwerk en de coratie. Er wordt met name gewerkt met bloemen en planten die in het seizoen passen, 't Bloemenketheltje staat inmiddels bekend om het grote assortiment prachtige rozen uit Equador, die vooral bijzonder van kleur en grote zijn en van uitstekende kwaliteit zijn. Marja van de Goorberg en haar me dewerkers staan altijd klaar voor de klant. FOTO: WHM Ruim 22 jaar geleden gaf Marja van de Goorbergh bloemschikles op diverse lo caties, maar er was haast geen moge lijkheid om losse materialen ergens te kopen. Door te starten met 't Bloemen ketheltje werd deze mogelijkheid wel geboden, een heel klein winkeltje op het dorp in Kethel. Als eenmanszaak groeide de winkel uit, na drie keer ver huisd te zijn, naar een prachtige loca tie. Aan de Schiedamseweg runt Marja nu met één fulltime medewerker en drie parttime dames deze zaak. De winkel heeft een duidelijke naam opgebouwd in het bedrijfsleven en bij evenemen ten. Altijd staan er in de winkel mede werkers met ideeën klaar waar de klant ook zelf mee aan de slag kan. De aandacht bij het maken van speci aal bloemwerk zoals trouwen, geboorte en overlijden geeft er een persoonlijke tint aan. Ons motto 'je moet blij worden van bloemen' ook al vergezelt het je naaste bij de laatste eer: je moet iemand erin herkennen. En het in het le ven geroepen 'Opa Oma boe ketje' is een ge weldige uitkomst! Vraag er gerust naar als u eens in de winkel bent. gebied van huidverbetering. De specia liteiten zijn Permanent Contour Make-up (cosmetisch en medisch), duurzame ontharing (IPL-methode en diode laser) en huidverbetering (skin-rejuvenation). "Ik ben heel innovatief en heb altijd de nieuwste apparatuur en behandelin gen," vertelt Alma Boerland in haar praktijk, omringd door zintuigprikkelen- de, heerlijke geuren en een sfeervolle Lange Nieuwstraat 123A Schiedam 010-4735559 SCHIEDAM - Ruim dertig jaar gele den begon Alma Boerland een eigen beautypraktijk. Eind jaren tachtig vestigde zij zich met haar Beauty praktijk Alma Boerland aan de Lange Nieuwstraat in Schiedam, vlakbij het centrum en aan het oudste stadspark van ons land. Alma Boerland heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld van basisschoonheids specialiste tot een professional op het Alma is erg innovatief en heeft altijd de nieuwste apparatuur en behandelingen. föto:whi ambiance. "Maar wel met een ouder wetse service. Klanten kunnen altijd snel bij ons terecht." Alma wilde al vanaf haar zestiende dit vak beoefenen. "Ik houd erg van resul taatgerichte behandelingen. Ik heb veel contact met mensen ep vind mijn werk dankbaar. Je ziet meteen resultaat van watje hebt gedaan. Je kunt mensen ook meer zelfvertrouwen geven, bijvoorbeeld wanneer we na een borstreconstructie een tepel pigmenteren, zodat het weer een echte tepel lijkt." Het gaat goed met Beau typraktijk Alma Boerland. Dat komt mede door de vele specialisaties. "We behandelen allerlei soor ten cliënten. Jong, oud, mensen met acne, men sen met littekensIk werk met een team van drie medewerkers. Sinds kort heb ik een huidtherapeut in dienst, voor mensen met huidproblemen." U merkt: Beautypraktijk Alma Boerland is een veelzijdig bedrijf. Nieuws gierig geworden? Kom eens vrijblijvend langs!

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 74