Scala aan lekkernijen ledereen is even welkom Scala aan verse IliMI Opticien Paul Berg Banketbakkerij Scholtes Plus Van der Meer Banketbakkerij Scholtes maakt alles zelf Opticien Paul Berg: geen addertje onder gras Plus van der Meer: sterke formule Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 4 C kunnen klanten op diverse plaatsen in de winkel de prijzen van brillen en bril lenglazen per twee bekijken. "We zijn heel eerlijk," vertelt Paul Berg. "Bij ons zitten er geen addertjes onder het gras." Onderdeel van die openheid is de glas- demonstratiewand die Opticien Paul Berg zelf bedacht heeft. Daarop zijn diktes van brillenglazen te zien, de Monseigneur Nolenslaan 418 Schiedam 010-4735384 Monseigneur Nolenslaan 694 Schiedam 010-4739480 Kwaliteit staat hoog in het vaandel En dat proefje. geen probleem." De formu le van Plus is sterk en on derscheidend. De super markt probeert maatschap pelijk verantwoord bezig te zijn. Zo heeft de supermarkt een breed assortiment aan biologische producten en Plus heeft een ophaalssys- teem voor producten die over de datum zijn. Die gaan naar een biogascen trale. Wat door klanten altijd erg gewaardeerd wordt, is het verrassend brede scala aan verse producten. De versaf deling is met de zojuist vol tooide verbouwing nog gro ter geworden dan voorheen. "We proberen service en kwaliteit zo hoog mogelijk te houden. Hoe? Bijvoor beeld door mee te lopen naar een schap wanneer klanten niet weten waar een product ligt. Het zijn kleine punten, maar ze wor den door klanten enorm ge- waardeerdd. We proberen net een stapje harder te lo pen voor klanten. We zeg gen altijd: een vriendelijke glimlach kost niets." Bent u nieuwsgierig gewor den naar Plus Van der Meer? Breng eens een be zoekje aan de compleet vernieuwde winkel. En heeft u de attractieve folder met messcherpe aanbiedingen al gezien? Monseigneur Nolenslaan 460 Schiedam 010-4738765 SCHIEDAM - Supermarkt Plus van der Meer aan de Monseigneur Nolenslaan in Schiedam kent een rij ke geschiedenis. Plus is begonnen als slagerij, maar inmiddels is de su permarkt uitgegroeid tot een moderne, net ver bouwde winkel. In 1954 begon de vader van René van der Meer met De versafdeling is verbouwd. Klanten vinden hier een scala aan verse producten. een slagerij aan het dr. Wi- bautplein in Schiedam. Al snel volgde een tweede fili aal van de slagerij, in Ket- hel. Toen René van der Meer in 1955 geboren werd, was Schiedam al gauw een slager in hert nieren rijker. Het slagers werd hem met de paple ingegoten en hij had v plezier in het vak. "Va mijn elfde jaar hielp ik het maken van worst Vervolgens heb ik mij t wikkeld als slager." In 1980 nam Van der M de slagerij aan het Dr. bautplein over. Dat g .een tijdje voorspoedig, dat de wijk beetje verpaut de. Van Meer beslool 1998 als sla aan de slag gaan in een permarkt aan Monseigneur Nolenslaan - huidige Plus i der Meer Drie jaar lang was hij daar ac tief, totdat hij bedrijfsleider werd. In 1999 nam hij de zaak zelfs over. Met succes, volgens Van der Meer. "Tot op de dag van vandaag heb ik van die keuze geen spijt gehad. In het begin was het vreselijk hard werken, maar gelukkig werken mijn zoons en doch ter ook mee. Eventuele op volging is dus trouwens ook co SCHIEDAM - Opticien Paul Berg streeft openheid na. Dat betekent dat de prijzen van de brillen overal in de winkel hangen en dat de presentatie duidelijk is. Bijzonder aan Opticien Paul Berg is dat in de winkel een glasdemonstratiewand te vinden is. Opticien Paul Berg vindt het belangrijk om grote transparantie na te streven als het gaat om de prijzen. Daarom voordelen van antistatische lagen en het effect van UV-licht op glazen. Het fijne aan Opticien Paul Berg - die aanbevolen leerbedrijf is voor opticiens in opleiding - is dat klanten gelijk be handeld worden. "Iemand die een com plete bril voor 99 euro koopt, wordt met evenveel egards en respect behandeld als mensen die een heel dure bril ko pen. ledereen is bij ons even welkom." Of het nu gaat om zonnebrillen, nacht- lenzen, kinderbrillen en -lenzen, of zwembrillen: alles is te vinden bij Op ticien Paul Berg. Ook muziekbrillen, brillen met diverse soorten glazen, naar gelang het soort instrument dat de brildrager bespeelt. Maar er is meer. Zo doet Opticien Paul Berg ook aan oogzorg. leder een die een bril koopt, is verzekerd van een jaarlijks oogonderzoek, waarbij de opticien sa menwerkt met huisart sen. Bij deze Schie- damse opticien koopt u dus niet alleen een bril, maar krijgt u ook na zorg. SCHIEDAM - Banketbakkerij Schol tes heeft diverse specialiteiten, zoals twaalf soorten amandelkoekjes, het hazelnootslagroom en het chocolade sachertaartje. Ook voor een uitge breid assortiment gebak bent u aan het juiste adres, want de bakkerij aan de Mgr. Nolenslaan heeft niet alleen lekkerste gebak, maar staat ook be kend om zijn heerlijke saucijzen broodjes waarmee ze afgelopen jaar een prijs hebben gewonnen. De grote en exclusieve winkel niet een mooie etalage herbergt een breed scala aan producten, foto: whm Sinds 1973 zit banketbakkerij Scholtes aan de Bilderdijkstraat. Dit is de hoofd vestiging. Bij Scholtes worden nog am bachtelijke producten gemaakt, 's Och tends vroeg worden de ovens opge warmd en beginnen de banketbakkers met het maken van koekjes en taarten, Allerlei soorten brillen zijn te vinden bij Opticien Paul Berg. foto:wh die even later tentoongesteld worden in de vitrines. De producten zijn stuk voor stuk plaatjes om te zien. Ze zijn nog lekkerder dan ze eruit zien! Zes jaar later werd het pand aan de Mgr. Nolenslaan betrokken. Dit is een grote en exclusieve winkel, met een mooie etalage en een breed scala aan producten. Bij de diverse specialiteiten van banketbakkerij Scholtes hoort on der meer de Bossche bol. Nu Pasen voor de deur staat, concen- ■eren de medewerkers zich ook op deze festiviteit. Dat betekent dat er vo lop opgemaakte paas eieren en chocolade hazen te vinden zijn. Let wel: allemaal zelf gefabriceerd. Dat maakt ieder product uniek. Banketbakkerij Schol tes is aangesloten bij vakorganisatie Heerlijk Heerlijk. Daarom ko men Aad en Paula Scholtes continue met nieuwe ideeën, om steeds bij te dragen aan de goede kwaliteit van de producten van de banketbakkerij.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 75