'Onze kracht is bek' De Beurs van Schiedam Slijterij De Beurs heeft alles Drogisterij Bergsen Nog beter klaar staa Drogisterij Bergsen is klaar voor de toekomst de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 5 Monseigneur Nolenslaan 514 Schiedam 010-4739002 Stefan de Koning en Vincent de Visser weten alles over de dranken die zij verkopen. SCHIEDAM - Slijterij De Beurs van Schiedam is een bekende naam in het Schiedamse. Voor wie het toch nog niet weet: de winkel aan de Monseig neur Nolenslaan heeft al les op het gebied van dranken. Of u nu een bij zondere whisky zoekt of een speciale rum: De Beurs van Schiedam heeft het in haar ruim opgezette winkel. je de winkel binnenkomt: overal waar je kunt kijken, zie je flessen drank staan. Het assortiment mag met recht groot genoemd wor den. En - ook niet onbe langrijk - mensen met zo wel een grote als een kleine beurs kunnen terecht bij de Schiedamse slijterij. "Wij verkopen drank tegen rede lijke prijzen. Onze kracht is de bekendheid van de zaak. Maar ook door onze en de prijzen onder scheiden wij ons van an dere winkels. Sterk aan ons is dat wij elkaar aan vullen. De een weet veel van wijn, de ander van sterke dran ken." Nog een on derscheide nd punt is de service die Stefan en Slijterij De Beurs: bekend bij iedereen. Vincent bie den met De Sinds vier jaar is de slijterij Beurs van Schiedam, in handen van Stefan de "Sommige mensen zoeken Koning en Vincent de Vis- een bepaalde whisky of een ser. De winkel zelf bestaat specifieke soort rum. Wij al 33 jaar. De twee mannen kunnen dit leveren en proberen zo uitgebreid mo- mocht het niet zo zijn, dan gelijk te zijn wat betreft het gaan we voor de klant op assortiment, vertellen zij. zoek." Deze aanpak werpt Dat is ook te zien wanneer vruchten af, want de klan ten van De Beurs van Schiedam komen uit heel Schiedam en omgeving. "Mensen die boodschap pen doen, komen geregeld langs om een flesje mee te nemen." Dan kan het gaan om diverse soorten wijn of whisky, maar bijvoorbeeld ook om Brugal, een rum soort. Deze alcoholische drank is een speciaal pro duct en komt van de Domi nicaanse Republiek. Brugal is in weinig winkels te vin den, dus wilt u een fles van deze rum,' dan bent u bij De Beurs van Schiedam aan het juiste adres. Onlangs hebben De Koning en De Visser de hele winkel een opfrisbeurt gegeven. Dat betekent nieuwe bui tenborden en een frisse uit straling in de winkel. "We merken dat dit helpt. Men sen vinden het leuk dat de winkel is opgeschoond." tis en kan pal voor de deur, omdat De Beurs van Schie dam centraal gelegen is. Wilt u de winkel met eigen ogen zien? U bent van har te welkom! Parkeren is gra flief team van Drogisterij Bergsen staat altijd klaar om de klant zo goed mogelijk te helpen. fotos: whm veel klanten te trekken. Maar dat komt ook door de gratis klantenkaart, die mensen aantrekkelijke kor tingen biedt in de parfume rieafdeling van drogisterij Bergsen. Daarnaast wordt met de klantenkaart ook gespaard voor cadeaubon nen die bij de Schiedamse drogisterij besteed kunnen worden. Drogisterij Bergsen heeft een enthousiast en vakkun dig verkoopteam, met me dewerkers die vakopleidin gen en cursussen hebben gevolgd. Zo komt het dat er altijd drogisten, assistent drogisten en verkopers aan wezig zijn in de winkel, om de klant zo optimaal moge lijk van dienst te zijn. Met plezier doen zij hun werk en klanten hoeven niet te schromen om wat te vra gen, want de medewerkers van drogisterij Bergsen staan altijd voor de klanten klaar. Het echtpaar Bergsen heeft nu - een paar maanden na de grote verbouwing - veel plannen voor de nabije toe komst: uitbreiden daar waar mogelijk maar vooral streven naar de beste dro gisterijen! "Door de verbou wing zijn we helemaal klaar voor de toekomst. We blij ven wel steeds zoeken naar nieuwe producten die we in ons assortiment op kunnen nemen. Zo hebben we on langs lederen portemon nees (van het merk Van Bommel) toegevoegd in on ze winkel. De winkels die we hebben, willen we zo goed mogelijk laten zijn." SCHIEDAM - Ronald en Sandra Bergsen timmeren hard aan de weg met hun twee filialen van drogiste rij Bergsen, in Schiedam en Poortugaal. De vesti ging in Schiedam zit aan de Monseigneur Nolens laan en is afgelopen no vember compleet ver bouwd, zodat de klanten nu uit een nog uitgebrei der assortiment kunnen kiezen. Nog meer keuze door het ui assortiment Drogisterij Bergsen bestaat 13 jaar en is in Schiedam gestart. Het was tijd voor vernieuwing, vond het echt paar Bergsen en daarom heeft de hele winkel in no vember 2009 een meta morfose gekregen, met on der meer een nieuwe ca- deauhoek met onder ande re homedecoration artike len. "Door onze verbouwing kunnen we nog beter klaar staan voor de klanten. We zijn volop op weg om onze winkels in topconditie te krijgen en te houden." De Schiedamse drogisterij is de meest uitgebreide zelfstandige drogisterij van Schiedam en Vlaardingen. In het assortiment zijn on der meer geneesmiddelen, vitaminen, reform en home opathie, make up en parfum te vinden. Verder is er ook aan de kinderen ge dacht. Er is namelijk een speciale speelgoedaf deling, die de Speelberg genoemd wordt. Ook is het mogelijk itgebreide om pasfoto's te laten ma ken bij dro gisterij Bergsen. Deze foto's zijn geschikt voor paspoor ten en rijbewijzen. De drogist heeft al goede prijzen, maar er is meer. El ke vier weken heeft drogis terij Bergsen een actiefol der, met daarin scherpe aanbiedingen. Mede door deze folder weet het bedrijf Monseigneur Nolenslaan 516-520 Schiedam 010-4739412

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 76