y y y y Enthousiast team Al 45 jaar een begrip in kip Hoog comfortgehalte Van tuiertas tot kinderstoel Slagerij Cees Groeneveld: modern en ambachtelijk Slagerij Cees Groeneveld Kwaliteit en dagvers, dat is Poelier Sluis Poelier Sluis Persoonlijke aanpak bij Veringmeier Woninginrichting Veringmeier Woninginrichting Alles voor de kids op hoepie.nl Hoepie.nl m Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 6 W' SCHIEDAM - Het team van Slagerij Cees Groeneveld aan de Sint Lidui- nastraat in Schiedam is een hecht team. De medewerkers hebben alle maal een passie voor het vak en stra len dit uit naar de klanten. Het team van de Schiedamse slagerij bestaat ten eerste uit slager Cees en zijn vrouw Petra. Zij zijn gezamenlijk ei genaarvan Slagerij Cees Groeneveld en Bij Slagerij Cees Groeneveld heeft het team een passie voor het vak. Leede. Hij is worstmaker van beroep. Naast het produceren van diverse worstsoorten is hij verantwoordelijk voor de productie van de slagersvlees waren. Ook Koos Poot en Wilma zijn medewer kers van Slagerij Cees Groeneveld. Hij is oud-slager en helpt het team bij de productie; zij is verkoopmedewerkster en mag zich stamppot specialist noe men. Tot slot wordt het enthousiaste team op zaterdag versterkt door drie studenten: Mag- deleen, Pascal en Benja min. Slagerij Cees Groeneveld is een moderne maar ambachtelijke winkel. Vernieuwende en am bachtelijke producten zorgen ervoor dat deze zaak zich kan onder scheiden van de super markt. Kwaliteit staat hoog in het vaandel en klant vriendelijkheid en service zijn vereisten voor het team van Slagerij Cees Groeneveld. Meer informatie is te vin den op www.slagerijgroe- neveld.nl. FOTO: WHM zij zorgen voor de uitstraling van de win kel, de kwaliteit en het in ere houden van het ambacht. Hun dochter Marije werkt ook in het bedrijf en is verant woordelijk voor de cateringafdeling. Dan is er ook nog Christina Kleyheeg. Zij zit in de laatste fase van de slagers vakopleiding en gaat in de loop der tijd de taken van slager Cees overnemen. Een van de andere collega's is Paul de Sint Liduinastraat 77 Schiedam 010-4267985 SCHIEDAM - Wild, kalkoen, konijn, kip... Het is allemaal te krijgen bij Poelier Sluis aan de Sint Liduinas traat in Schiedam. Met veel liefde voor het vak runt de familie Van der Geest de zaak. De gegrilde kip van Poelier Sluis is bekend in heel Schie dam. Poelier Sluis: een echt familiebedrijf. Vanaf zün 15e jaar zit Ton van der Geest al in het poeliersvak; toen begon hij in een slachterij elke dag vijf jaar lang met kippen slachten, panklaar maken en verkopen in de winkel ervop de markt. Op 20-jarige leeftijd begon Ton van der Geest in het pand aan de Sint Lidui nastraat samen met zijn vrouw Doortje. Het was toen 1965. Hij zit nu dus zo'n 50 jaar in het vak en dat is met recht heel bijzonder. Al jaren werken ook hun twee dochters Thea en Trudy en zoon Ton jr. in de zaak en zijn ze medeven noten geworden van Poelier Sluis. Poelier Sluis heeft het volledige wild en kipassortiment voorradig en gaat met de vraag naar het kant-en-klare gebeu ren mee. De groot ste hit op dat ge bied is de ge grilde kip. "Daar zijn we in de wijde omtrek om bekend, maar ook de heerlijke bami, nasi en maca roni en andere versproducten hebben veel af trek. Die spe cialiteiten ma ken ons sterk, het is nog echt allemaal hand werk." Poelier Sluis staat ga rant voor servi ce, kwaliteit en een dagvers product en dat proefje! Sint Liduinastraat 50 Schiedam 010-4269884 010-4262583 SCHIEDAM - Bij Veringmeier Woning inrichting aan de Sint Liduinastraat in Schiedam worden meubels ver kocht die zich richten op comfort. Mensen kunnen er terecht voor com plete woninginrichting - van vloerbe dekking tot hele zithoeken. Bijna 50 jaar geleden begon de schoonvader van Henri van Rooij met de Schiedamse woonwinkel. Van een werkplaats ging de zaak over in een Eigentijdse artikelen bij Veringmeier Woningin richting, want de winkel gaat met haar tijd mee. FOTO: WHM verdiepingen met recht 'groot' ge noemd mag worden - is de persoonlij ke aanpak, denkt Van Rooij. "We zijn een servicegerichte winkel, die zich fo cust op vijftigplussers. We bieden dan ook veèl zitten op maat aan; klanten kunnen zelf de zithoogte en zitdiepte van een zitmeubel aangeven. We plaat sen alles zelf bij de mensen thuis en hebben snelle levertijden. Zo kunnen we alles zelf in de hand houden. De stijl van onze producten noemen we behou dend: we gaan met trends mee, maar houden de doelgroep goed voor ogen." Ofwel: eigentijdse artikelen bij Veringmeier Woninginrichting, want de winkel gaat met haar tijd mee.Het is dan ook niet verwonderlijk dat de Schiedamse winkel een vaste schare klanten heeft. Zij komen niet alleen uit Schiedam, maar ook uit Vlaardingen en Rotter dam-West. Veringmeier Woninginrichting is ge makkelijk aan te rijden en parkeren is gratis. Dus kom eens langs om een kijkje te nemen! winkel, die al jarenlang complete wo ninginrichting verzorgt. Dan gaat het niet alleen om allerlei soorten meubels, maar ook om vloerbedekking, gordij nen, vitrage en zonwering Alle meu bels hebben een hoog comfortgehalte. Zo zijn er bijvoorbeeld relaxstoelen te koop bij Veringmeier Woninginrichting, aangepast op maat, voor jong en oud. De kracht van de winkel - die met twee Sint Liduinastraat 52 Schiedam 010-4260193 SCHIEDAM - Na negen maanden hard werken is de baby- en kinderwinkel Hoepie.nl geboren. De winkel zit aan de Sin Liduinastraat in Schiedam en is het verlengde van de gelijknamige, succesvolle webshop. Van iuiertassen tot kinderwagens - bij Hoepie.nl vindt u alles op het gebied van baby's, kin deren, veiligheid en zorgen. Michael en Yvette Verdam verkopen producten die ze zelf kennen. Op vragen krijgen klanten dan ook altijd antwoord. met artikelen als Iuiertassen, kinder stoelen, babyfoons, buikdragers en weegschalen. Uiteraard blijft de web winkel ook nog actief. "Het handige aan de winkel is dat men sen de producten nu echt kunnen zien. Daar was ook vraag naar. Nu kunnen we centraal werken. We hebben onder de winkel een groot magazijn, vanwaar de producten ook kunnen versturen naar mensen die via de webshop ko pen. Voorheen moesten de mensen naar ons thuis komen en daar voor een afspraak ma ken; nu hebben we vas te openingstijden, dus dat is makkelijker voor klanten." Het is allemaal begon nen toen Michael en Yvette zelf kinderen kre gen. "We hadden din gen nodig en gingen zoeken, maar konden geregeld niets vinden. Of er was onkundig per soneel. Wij verkopen producten die we zelf kennen en op vragen krijgen klanten altijd antwoord." FOTO: WHM In 2007 begonnen Michael en Yvette Verdam vanuit huis met hun webshop Hoepie.nl, met alleen baby- en kinder kleding. Al snel liepen de zaken zo goed, dat het vanuit huis niet meer te doen werd om mensen te ontvangen en spullen te verkopen. Het idee voor een winkel ontstond. Afgelopen weekend is Hoepie.nl geopend. Het resultaat: een frisse, in het oog springende winkel, Sint Liduinastraat 1 3117 CN Schiedam Tel. 0104731500 www.hoepie.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 77