Investeren 8n uzelf Voor elke Schiedammer J Boordevol plannen Goed advies bij De Vos Burchart Slaapcomfort De Vos Burchart Slaapcomfort Klant op eerste plaats bij C. Kok Juwelier C. Kok Juwelier Parckhoeve: betaalbare en veelzijdige toplocatie Restaurant Parckhoeve Van der Ree dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 7 SCHIEDAM - Persoonlijk slaapadvies is voor iedereen anders, want geen mens is hetzelfde. De medewerkers van De Vos Burchart Slaapcomfort aan de Hoogstraat in Schiedam be grijpen dat en bieden mensen opti maal advies - als het nodig is, in de avonduren, zodat klanten in alle rust een slaapadvies op maat ontvangen. Voorgoed slaapadvies moet u bij Bram De Vos Burchart zijn. foto: whm Bram De Vos Burchart is al meer dan 30 jaar slaapspecialist en verkoopt de betere merken, zoals Auping, Tempur, Swissflex, Pullman en Ledorm. Het merk Ledorm met zijn unieke slaapga- rantie staat op het gebied van Ergono mische boxsprings en matrassen hoog in het vaandel bij De Vos Burchart Slaapcomfort. Een slaapsysteem met een hoog natuur gehalte, vertelt Bram. De Schiedamse slaapcomfort winkel is aangesloten bij het Slaapgilde. Dit staat voor optimale slaapgarantie en het delen van kennis. Met succes, want in 2007 is De Vos Burchart in de top tien geëindigd bij een onderzoek naar slaapadvies. De punten advies, kennis, service en klantvriende lijkheid scoorden alle maal hoog bij deze winkel. Reden te meer om eens een bezoekje te brengen aan de showroom. Dan kunt u gelijk profite ren van aantrekkelij ke acties. Zo de monteert De Vos Burchart uw oude slaapkamer wan neer u een nieuw bed of ander artikel koopt en wordt het nieuwe artikel ge monteerd. Investeren in een bed, is investeren in uzelf. Hoogstraat 172-174 Schiedam 010-4268732 SCHIEDAM - Rond 1900 startte Cor nells Kok zijn juwelierszaak in Schie dam. Daar zit de juwelier nog steeds en nog altijd in hetzelfde pand, aan de Broersvest. Iedere klant wordt op dezelfde manier behandeld. Dat is al tijd de filosofie geweest van de diver se generaties van de familie die aan het roer stonden en staan van C. Kok Juwelier. Huidige eigenaren Koert en Ariëtte Kok kijken altijd klant, wat die ook komt doen. Of het nu gaat om het verwisselen van een batte rij of het kopen van een gouden horlo ge: iedereen is bij ons even belangrijk. Daarom wordt elke klant ook op dezelf de manier behandeld. Voor de klant kan immers 25 euro al veel geld zijn. Die filosofie hebben we altijd gehad." Bijzonder aan C. Kok Juwelier is dat het bedrijf een eigen werkplaats heeft, waar eigenhandig re paraties worden uit gevoerd. Die servi ce trekt veel men sen naar de juwe lier. "Ook omdat we meedenken met de klant. We kijken naar wat het beste is voor klan ten. We adviseren ook gerust om iets niet te kopen, om dat het bijvoor beeld niet past bij het werk dat ie mand doet. Com mercieel gezien is dat misschien niet goed, maar het is wel goed voor de relatie met de klant." in 1895 was het familiebedrijf C. Kok Juwelier een feit. Inmiddels is de vierde generatie bezig om het bedrijf in ere te houden. Dat lukt goed, want de juwelier is een begrip in Schiedam, "ledereen kent ons," vertellen Koert en Ariëtte Kok, de huidige eigenaren. "We verko pen voor elke Schiedammer. Goud, zil ver, design sieraden, horloges en kris tal. We hebben aandacht voor elke Broersvest 87-93 Schiedam 010-4267937 SCHIEDAM - Op de meest idyllische plek van Schie dam - in het Beatrixpark - zit restaurant Parckhoeve van der Ree, met een ter ras pal aan het water. Ei genaar Perry van der Ree zit boordevol ideeën om zijn restaurant en de rest van het park, nog aantrek kelijker te maken. Zo wordt later dit jaar een serre aangebouwd bij Parckhoeve van der Ree. In oktober van dit jaar gaat restaurant Parckhoeve op De toekomstige serre. de schop, met als resultaat de aanbouw van een serre. Op deze manier is het res taurant ook in de winter maanden exploitabel. Uiter aard kan in de zomer het dak ingeschoven worden, zodat mensen heerlijk kun nen vertoeven op het terras. Na de verbouwing kunnen met gemak 400 mensen te recht in Parckhoeve. Dan kan het gaan om mensen die willen dineren (a la car te of pannenkoeken) en om kinderfeestjes, maar ook om bezoekers die een feest of andere bijzondere gele genheid willen vieren. Res taurant Parckhoeve zit na melijk op een toplocatie. Perry van der Ree zit het on dernemen in het bloed. Hij is eigenaar van Van der Ree Horeca en heeft al jaren lang meerdere etablisse menten aan de Ca i rostra at in Rotterdam en hij was eige naar van de inmiddels ver- koctite snack bar aan de Rembrandt- laan in Schie dam. Voor het Beatrixpark heeft hij nog meer plannen. Zo gaat hij on der meer eve nementen organiseren in het park. De eerste data zijn al geprikt: 10 en 17 april 2010. Dan vinden muzieke venementen plaats, voor jong en oud. Het fijne is dat de drempel laag gehouden wordt en er dus normale ta rieven worden gehanteerd. ■II III 111 IB Bij een idyllische plek hoort ook een mooi terras pal aan het water. foto s: 'copyright 2010 toorman architecten Schiedam Deze betaalbaarheid heeft Van der Ree altijd al gehan teerd en die instelling werkt goed, want de klanten blij ven naar zijn restaurant ko men. Van der Ree wil en/oor zor gen dat de loop er weer in komt in het park. Hij wil weer bootjes in het water en het laatste plan is om een treintje te laten rijden van de parkeerplaats naar het restaurant. Niet alleen handig, maar ook plezierig, want zo zien mensen meer van het prachtige park. "Je moet multifunctioneel zijn," vindt Van der Ree. "We bie den een totaalconcept aan, ook bereikbaar voor men sen met een kleine beurs. We zijn er blij mee dat de gemeente aan alle kanten helpt. Zij is blij dat er einde lijk een firma is die aan de lange termijn denkt." De Schiedamse onderne mer heeft veel plannen en bewijst zich ook prima. Zo helpen sinds kort mensen bij het restaurant die aan het re-integreren zijn. Van der Ree vindt het geweldig om met deze mensen te werken en er is voor hen zelfs kans op een baan in het restaurant. De aanpak en plannen van Van der Ree laten zien dat hij echt het verschil kan maken. "We zijn pas sinds begin dit jaar bezig om het restaurant weer op de kaart te zetten en het gaat als een lopend vuurtje door Schiedam heen. We hebben een goe de naam in Schiedam en in de weekenden zit het res taurant continu vol." Prinses Beatrixpark 1 Schiedam 010-4153333

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 78