7 Hele dag door vers bi ees zoals het vroeger smaakte Sterk in advies en aandacht Veel service bij Primera Woudhoek Alleen het allerbeste bij speciaalslagerij Maarten Stok Speciaalslagerij Maarten Stok Groot assortiment bij drogisterij Den Tuinder Drogisterij Den Tuinder Echte Schiedamse broden bij Het Fijntje Altijd gezellig en voor elk wat wils Primera Woudhoek dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 8 SCHIEDAM - Wanneer u Limousin vlees wilt, doet u er goed aan naar speciaalslagerij Maarten Stok te gaan, aan het Geuzenplein in Schie dam. Deze slagerij biedt als enige in Schiedam Limousin vlees aan. Dit su- permalse en zachte vlees trekt klan ten uit de hele regio. Maarten Stok en zijn vrouwzijn van ten thuis. Limousin vlees is biologisch scharrel vlees en smaakt 'zoals het vlees vroe ger smaakte', volgens Maarten Stok, die samen met zijn vrouw de speciaal slagerij runt. "Limousin vlees is super- mals en zacht. Veel klanten komen speciaal naar ons toe voor dit vlees." Limousin vlees is niet vet en de koeien krijgen alleen natuurlijk voedsel. Speciaalslagerij Maarten Stok bestaat dit jaar 25 jaar en dat is een heuglijk feit, vindt Maarten Stok. "Wij bestaan al zo lang omdat mijn vrouw en ik zelf in de winkel staan. Zo kunnen we service bieden aan de klanten. Zo schrijven we bijvoorbeeld op de zakjes welk vlees er in zit. Dat vinden klanten fijn, want zo kunnen ze het vlees zorgeloos in de vriezer doen. Of we verpakken het vlees apart, of-snijden het in blokjes of plakjes, zoals worst. We zijn klant gericht en denken graag mee met de klant. Uiter aard willen we vlees verko pen, maar aandacht voor de klanten is minstens zo belangrijk." Maarten Stok en zijn vrouw zijn de winkel zelf gestart aan het Geuzenplein. De slagerij is van alle markten thuis. Zij verzorgt bijvoor beeld complete barbe cues, inclusief de barbe cue zelf, salades, sauzen en stokbroden. "Als men sen bij ons weg gaan, hoe ven ze niet meer naar an dere winkels. Wij bieden het complete pakket." Geuzenplein 11 Schiedam 010-4705488 SCHIEDAM - Midden op het Geuzen plein in Schiedam zit drogist Den Tuinder, een gecertificeerde en klant vriendelijke winkel. Van kappersbe nodigdheden tot medicijnen, drogis terij Den Tuinder biedt een keur aan artikelen. Drogisterij Den Tuinder bestaat driejaar en wordt gerund door Mandy en Janice lijk helpen." En dat gaat goed, want de klanten weten hun weg naar drogist Den Tuinder prima te vinden. "Wij ver kopen niet alleen geneesmiddelen, maar ook kappersbenodigdheden, ma- ke-up, parfumerie- en acrylnagel pro ducten. Ook bieden wij een ruim assor timent aan cadeau artikelen en vinden wij het belangrijk dat ieder cadeau mooi ingepakt de winkel uitgaat. We zijn sterk in advies en aandacht voor de klant. Deze persoon lijke interesse probe ren wij altijd uit te stralen." Het gaat goed met drogist Den Tuinder en daar zijn moeder en dochter blij om. "Het bevalt hartstik ke goed. De mensen zijn tevreden en ko men terug, mede door onze persoon lijke aandacht. Daarom willen we vooral zo door blij ven gaan en ieder een tevreden hou den in onze gezellige en losse maar toch Bij Drogisterij Den Tuinder slaagt iedereen, foto: whm serieuze winkel." den Tuinder. Hiervoor hebben Mandy en Janice lang in de drogisterijbranche gewerkt,-dus hebben zij alle kennis in huis. "Het was een grote stap om voor onszelf te beginnen, maar het ging als vanzelf. Dat komt ook door de ervaring die we hebben. Het is een onwijs leuke branche en het is een uitdaging om on ze klanten een passend advies te ge ven. We willen de klant zo goed moge- Geuzenplein 17 Schiedam 010-2477003 www.drogistdentuinder.nl SCHIEDAM - Wie binnenloopt bij brood- en banketbakkerij Het Fijntje aan het Stationsplein in Schiedam, merkt direct dat dit een bakkerij is die lekkere spullen maakt. In de win kel kunnen klanten zichzelf bedienen en dat is ideaal voor mensen die haast hebben. Zij kunnen vanaf zes uur 's ochtends verse producten bij Het Fijntje halen. Op elk tijdstip ovenverse producten. Sinds 1965 heeft Het Fijntje aan de PKO-laan gezeten. In 2008 verhuisde de winkel naar het Stationsplein. Er zit ook nog een winkel van Het Fijntje aan het Frans Rietveldpad in Schiedam (Woudhoek) en de Franselaan in Rot terdam. Iedere dag wordt vers brood en banket gebakken. De hele dag door, dus klanten hebben op elk tijdstip van de dag ovenverse artikelen. Om drie uur 's ochtends komt het eerste brood uit de oven rollen, dus vroege vogels zijn ook van harte welkom. Eigenaar Bas Reijnart heeft plezier in het werk dat hij doet. "We zijn een fa miliebedrijf en hebben inmiddels een aardige naam opgebouwd in Schiedam en omstreken. Ik ben de derde genera tie die het bedrijf runt. Het bijzondere aan onze zaak is dat we steeds met nieuwe producten ko men en welke bakke rij heeft nu zelfbe diening? En tegelij kertijd verlenen we ook ouderwetse service." Binnenkort zijn er bij Het Fijntje twee bij zonder broden te koop: echte Schie damse broden, die hun oorsprong heb ben met de historie van deze jenever- stad. Het zijn brood soorten met een ou derwets lekkere smaak en geur. Je proeft als het ware de geschiedenis van Schiedam in deze broden. Brood- en banketbakkerij Het Fijntje Stationsplein 3 Schiedam 010-4267686 SCHIEDAM - Bijzondere seizoenen zijn voor Primera Woudhoek altijd een goede aanleiding om net dat beetje extra te doen in de winkel. Nu gericht op Pasen, Moederdag en geslaagd. Zo komen, naast het toch al uitge breide assortiment, alle belangrijke periodes het hele jaar door aan bod. In 2007 groeide Primera Woudhoek van 55 m2 naar 165 m2 en het assor timent groeide mee. Zo zijn er niet al leen rookwaren, wenskaarten, postze- Naast het uitgebreide assortiment komen alle be langrijke periodes aan bod. kaart verkoop- en oplaadpunt. U ziet: Primera Woudhoek biedt veel aan. Maar de grote kracht van de win kel is toch wel service en klantvriende lijkheid! Verder brengt Primera Woud hoek ongeveer elke maand een folder, uit. Heeft u geen folder ontvangen? Kijk eens op www.primerawoudhoek.nl en meld u aan voor de nieuwsbrief en mis nooit meer een aanbieding. Verder spaart u bij Primera Woudhoek voor gratis Staatsloten. Roland Hazebroek: "Regelmatig veran deren wij kleine delen van het assortiment om de win kel bij elk bezoek weer aantrekkelijk te maken voor de klant." Momenteel heeft Primera Woudhoek bijvoorbeeld producten van de hitserie Top Models en ook de collectie van Roosje Truffel ontbreekt niet. "De komende maand gaan wij ons weer volledig rich ten op Back-To-School en komen onder meer de schoolagenda's weer bin nen met keuze uit wel 100 titels." Kom eens langs, om het met eigen ogen te zien! FOTO: WHM gels, cardridges en school- en kantoor artikelen te vinden, maar ook tijdschrif ten, boeken, zoetwaren, cadeautjes, speelgoed, batterijen, Lotto- en Staat sloten, voetbal- en evenementtickets. Ook is er een stomerijservice met elke maand aantrekkelijke aanbiedingen (50 procent korting op elk tweede col bert in april), is er een fotoservice en heeft Primera Woudhoek een OV chip- Geuzenplein 21 Schiedam 010-4705470

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 79