Specialist in Trollbeads Z> y Een unieke winkel Daar ga je een vöor o Van der Vlies: alles onder een dak Gerard van der Vlies Van der Vlerk Juweliers Van der Vlerk Juweliers Albert Heijn Gebr. de Block doet alles voor klanten mam Albert Heijn Gebr. De Block de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 9 s SCHIEDAM - Huishoudwinkel Gerard van der Vlies (sinds 1882)mag gerust bijzonder en uniek genoemd worden vanwege de rijke historie, maar ook zeker door het uitgebreide assorti ment. Onder één dak zijn onnoemelijk veel schoonmaak-, huishoud- en ca deauartikelen te vinden. Van kachel- zwart tot en met buitenkeukens - het is te vinden bij Gerard van der Vlies aan de Groenelaan in Schiedam. Een echte winkel van Sinkel met duizenden arti kelen. FOTO: WHM zoals BK, Brabantia, Tefal, Leifheit, Dr.Oetker, Linea, HG, Go-Up, Campin- gaz, Tornado, Kwikkie, Patisse, Solis, Brita, Melitta en Curver. Vergeet u ook niet de grote collectie afvalbakken van bekende merken als Wesco, Simplehu- man en Brabantia. Ook kunt u nog stëeds terecht voor ar tikelen uit grootmoeders tijd.Daarbij kunnen klanten rekenen op ouderwetse service. Heeft u een probleem met uw vloer, of zit er een vlek op uw marmeren tafelblad? Gerard van der Vlies heeft er het juiste pro duct voor. Door onze er varing met huishoudelij ke artikelen en schoon houden, kunnen wij u als geen ander adviseren over reinigen en onder- houd. Ook handig: Ger ard van der Vlies ver koopt losse onderdelen van producten, zoals pangrepen en snelkook- panringen. Tevens kunt u terecht voor de verhuur van professionele reini- de- of tapijt vloeren. Neem een kijkje op onze site of kom eens langs! In het midden van de winkelstraat vindt u 300 vierkante meter kijkplezier waar u terecht kunt voor bijvoorbeeld bood schappenwagens, kooksets, afvalbak ken, snelkookpannen, friteuses, koffie zetapparaten en borstelwerk. Een echte winkel van Sinkel dus met duizenden artikelen. Onze kracht is het uitgebreide assorti ment en de beste collectie A-merken, Groenelaan 85-89 Schiedam-Zuid 0104266008 www.vandervHeshuishoud.nl SCHIEDAM - Van der Vlerk Juweliers aan het Broersvest in Schiedam is nog een echte juwelier. Van der Vlerk Juweliers mag klassiek genoemd wor den, maar de winkel is tegelijkertijd ook modern. Het unieke assortiment bestaat namelijk uit traditionele gou den, zilveren en edelstenen sieraden, prachtig zilverwerk en horloges, maar de winkel heeft ook - als enige in Schiedam en Vlaardingen - de razend populaire Trollbeads. gen de kleurrijke kralen bijzonder ge noemd worden. Als enige dealer voor Schiedam en Vlaardingen heeft Van der Vlerk Juweliers een groot assortiment Trollbeads: zo'n 1000 stuks, direct uit voorraad leverbaar. Hiermee vertegen woordigt de Schiedamse juwelier vrijwel de hele collectie. Trollbeads zijn érg populair bij de klan ten van Van der Vlerk Juweliers. Wie in teresse heeft in een Trollbead, kan er zeker van zijn dat een van de kundige medewerkers van de juwelier passend ad vies geeft. Zij ne men de tijd voor u, zodat een eigen persoonlijk sieraad samengesteld kan worden. Dat geldt ook voor de rest van de collectie van Van der Vlerk Juweliers: geduld en advies zijn kernpunten. Dat zult u merken als u de prachtige win kel iezoekt. U bent van harte welkom. Parkeren kan vlak bij, in de parkeer- Als enige dealer voor Schiedam en Vlaardingen heeft Van der Vlerk Ju weliers een groot assortiment Trol lbeads. FOTO: WHM De in het oog springende bedeltjes van Trollbeads zijn de mooiste van alle be dels die er zijn. Ze zijn met de hand ge maakt en hebben allemaal een eigen betekenis. Iedere Trollbead vertelt een eigen verhaal en alleen al daarom mo- Broersvest 68-70 Schiedam 010-4267593 SCHIEDAM - Albert Heijn Gebr. De Block aan de Ha- gastraat in Schiedam heeft een volledige service supermarkt met buurt functie en dat is precies wat ondernemers Ed en William de Block willen uitstralen. Samen met hun winkels Etos, Gall Gall, Blockshop en Retourette willen ze ervoor zorgen dat het totaal aan winkels aan de Groenelaan aantrekke lijk blijft. Voor onderne mers, maar zeker ook voor het winkelend publiek. Behalve een supermarkt kunnen klan ten ook terecht bij Etos, Gall Gall, Blockshop en Retourette - voor embal- In 1987 begonnen de broers De Block met de Al- bert Heijn. Zij zijn de derde generatie supermarktonder nemers van de familie. "We wilden graag samen een grote supermarkt runnen," vertelt Ed de Block. "Dit was een braakliggend stuk en daarop hebben we 650 vierkante meter gebouwd. We groeiden hard en toen er aan de overkant van de straat wat panden vrij kwa men, besloten we daar een Etos, Gall Gall, Blocks hop en Retourette - voor emballage - te maken. Zo heeft de Groenelaan een upgrade gekregen. De men sen komen hier bewust naar toe. We heb ben het hier ontzettend naaf onze zin, want het is een leuke wijk. Het is ook een stuk je gunnen over en weer. Daarom doen we alles voor de klanten." Dat houdt on der meer in dat de mede werkers dicht bij de klant staan. "We runnen de zaak met elkaar, als één team. Daarom blijven we altijd voor de klant gaan. De supermarkt van Ed en William de Block is er een met uitstraling. We behandelen klanten hoe we zelf ook behandeld willen worden en dat waar deren de mensen die bij ons boodschappen komen doen. Dat vergt veel, maar het is het waard." Om de klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, introduceert Albert Heijn Gebr. De Block binnenkort energiebesparende maatre gelen. Dit houdt onder an dere in het afdekken van diepvrieseiland en afdek ken van wandkoelingen. "Zo willen we als marktlei der een bijdrage leveren aan het reduceren van de co2 uitstoot." Dit is onder deel van het duurzaam on dernemen dat de broers De Block graag nastreven. Inmiddels telt Albert Heijn Gebr. De Block 1000 vier kante meter. Omdat de win kel op de huidige plek niet verder uitgebreid kan wor den, voelen de broers De Block zich genoodzaakt om continu naar de toekomst te kijken. "Het is belangrijk om samen te werken met andere ondernemers hier op het plein en,met de ge meente. Als winkelstraat moeten we het met elkaar zien te rooien en omdat we dit belangrijk vinden, doen we hier zoveel mogelijk voor." Albert Heijn Gebr. De Block, daar ga je een blockje voor roros: WHM om! Binnenkort kunnen klanten nog langer bood schappen doen, want vanaf 23 april aanstaande is de Schiedamse supermarkt op zaterdag tot en met 20.00 uur open. Hagastraat 1 Schiedam 010-4731422

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 80