y Altijd alles vers 'Gehecht aan de winkel' 'Verstand van zaken' Van trendy kostuums tot stoere jeans WILSO Mannenmode: kwalitatief hoogstaande merken WILSO Mannenmode Actualiteit voert boventoon in Post Scriptum Boekhandel Post Scriptum Zonnetuin: volledig bediend Zonnetuin Angelica en Michael Sima Sport voor alle indoor sporten Sima Sport dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 10 SCHIEDAM - One stop shopping: het is mogelijk bij WILSO Mannenmode in het Hof van Spaland in Schiedam. Mannen van alle leeftijden kunnen terecht bij de winkel; zowel voor vrij- etijdskleding als voor modieuze kos tuums en trendy colberts. WILSO Mannenmode is in 1938 begon nen in Rotterdam-Zuid, door de opa van Miquel Wiliemsen. Sinds de ver- ledereen kan slagen bij WILSO Mannenmode. FOTO: WHM State of Art en dit seizoen nieuw in de collectie bij WILSO is Polo Ralph Lauren als het gaat om vrijetijdskleding en de merken Roy Robson, Van Gils en Meyer voor het dress-segment. U merkt: iedereen kan slagen bij WILSO Mannenmode. De winkel richt zich op 16 jaar en ouder en daarmee is de doelgroep na de verbouwing enorm ver breed. Een mooi kostuum voor op het werk of voor op een feest of bruiloft of een stoere jeans; er is keuze genoeg bij de Schiedamse mannenmodewinkel. Ook accessoires zoals horlo ges en schoenen zijn er te koop. WILSO is een winkel waar je nog steeds te woord wordt gestaan en vrien delijk wordt geholpen on der het genot van een héérlijk kopje koffie! De medewerkers geven u nog graag persoonlijk ad vies bij uw aanschaf op mode blijft een duidelijk gezicht houden, namelijk mode voor de man. bouwing twee jaar geleden, staat nu de derde generatie aan het roer van het fa miliebedrijf. In maart 2008 is de winkel compleet verbouwd en heeft daarmee een metamorfose ondergaan. Het re sultaat: er waait een frisse wind door de zaak en er is voor een ander mer- kenpakket gekozen, met bekende en kwalitatief hoogstaande merken als La- coste, Cast Iron, Vanguard, Björn Borg, Hof van Spaland 19 Schiedam 010-4712139 www.wilso.nl SCHIEDAM - Boekhandel Post Scrip tum is een boekhandel met mensen die lezen en die hun mening durven te geven. De klanten van de boekhandel in het Hof van Spaland stellen dit erg op prijs en het is dan ook niet ver wonderlijk dat menig Schiedammer zijn of haar weg weet te vinden naar boekhandel Post Scriptum. moeaa Medewerkers geven geregeld aan welke boeken zij als bijzonder of goed ervaren, tot plezier van de klant. FOTO: WHM wen en boeken aanbevelen waarvan je weet dat de klant deze op prijs zal stel len." Verder is boekhandel Post Scriptum - zelf ook uitgever van boeken; onder meer van Het Nieuwe Straatnamen boek - erg actief. Zo organiseert de win kel bijvoorbeeld lezingen; in de winkel zelf of in de bibliotheek. Onder meer Herman Koch en Simo- ne van der Vlugt be zochten afgelopen jaar de winkel. Maar Post Scriptum doet meer. "We gaan mee met onze tijd. Zo hebben we de e- reader in het assorti ment en boeken hiervoor kunnen via de website gedown- load worden. Maar ook het papieren boek kan eenvoudig op de site besteld worden." Post Scriptum heeft -een -gruoi assora- ment Schiedamboe- ken, zowel nieuw als antiquarisch. De actualiteit voert de boventoon in het assortiment van boekhandel Post Scriptum. Daarbij geven de medewer kers geregeld aan welke boeken zij als bijzonder of goed ervaren. "Veel klanten die bij ons binnenkomen, zijn gehecht aan de winkel," vertelt eigenaar Ruud Aret over de impact die de instelling van de medewerkers heeft op de win kel. "Daardoor kun je een band opbou- Hof van Spaland 31 Schiedam 010-4712313 SCHIEDAM - Wie rondloopt in de klei ne maar praktische winkel Zonnetuin van Angelica en Michael in het Hof van Spaland, valt ongetwijfeld op dat er alleen maar verse producten te vin den zijn. Aardappelen, groente en fruit, maar ook salades, maaitijden en verse soepen zijn er te koop. letjes en ik vind de contact met klanten ook erg belangrijk dat geeft een goed gevoel. Er komen hier allerlei soorten mensen - van jong tot oud en met een kleine en grote portemonnee. Bij ons geldt zelfbediening, maar we lopen net zo graag met de klanten mee om bij voorbeeld sinaasappels of bananen af Het is alweer 20 jaar geleden dat Sima Sport geopend werd. Er is een keur aan kleding en accessoires te vinden. Zowel individuele sporters als sportverenigin gen kopen hun producten bij Sima Sport. Dat komt onder meer door de service. De medewerkers hebben verstand van zaken en daardoor wordt u ook echt geholpen. De persoonlijke winkel on- te wegen en te dragen. Daar zijn we heel makkelijk in. Dat service bij ons hoog in het vaandel staat, waarderen de klanten erg. Bij ons word je nog vol ledig bediend." Hof van Spaland 15A Schiedam 010-4710080 Alleen maar heerlijke verse producten bij de Zonnetuin foto: whm Michael Kindt en zijn vrouw zijn alweer acht jaar eigenaar van Zonnetuin Ange lica en Michael. Daarvoor werkte Mi chael al vijfjaar in de winkel. Alles in de winkel is vers. De grote vitrine laat di verse lekkernijen zien die gemaakt zijn van verse ingrediënten, zoals kant en klare maaltijden, krieltjes en verschil lende salades. Ook biologische produc ten zijn te vinden bij Zonnetuin Angeli ca en Michael. Deze zijn van het merk Odin, dat staat voor gezonde biologi sche voeding. De inkoop doet Michael zelf. "Ik heb veel plezier in mijn werk. Het fijne is dat ik altijd bezig ben met mijn eigen spul- SCHIEDAM - Voetbal, wintersport, tennis, fitness, hardlopen, badmo- de... Het assortiment en de speciali saties van Sima Sport in het Hof van Spaland zijn uitgebreid. De winkel mag dan ook met recht een sportspe- ciaalzaak genoemd worden, waar mensen terecht kunnen voor alle in door sporten. Medewerkers met verstand van zaken en de service is voor veel klanten een reden om terug te komen. FOTO: WHM derscheidt zich hiermee van andere za ken. Er wordt namelijk meegedacht met de klanten. Wilt u bijvoorbeeld voetbal schoenen voor op echt gras of kunst gras? Dat maakt wel degelijk verschil. De medewerkers van Sima Sport kun nen u passend adviseren. Wat veel mensen niet weten, is dat Si ma Sport een eigen onderhoudswerk- olaats voor ski's en snow boards heeft. Ook is het mogelijk om bij de Schiedamse sportwin- kel ski's en snow boards te huren. Tennisracket, squash- racket of badminton- racket bespannen? Geen probleem, is binnen 24 uur gere geld. Het fijne aan Si ma Sport is dat het ruime assortiment ook veel artikelen voor kin deren heeft. Breng eens een bezoekje aan de sportspeciaal- zaak, zodat u met ei gen ogen kunt zien dat het assortiment van Sima Sport zo breed is, dat eigenlijk ieder een wel zal slagen! Hof van Spaland 35 Schiedam 010-4704242

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 81