'We dringen niets op' Z) Twinsz slaat enorm goed aan' Openstaan voor adv Eindelijk een baby- en kinderkledingwinkel Middelbosch Mode en Lingerie geeft goed advies Middelbosch Mode en Lingerie Twinsz Pets Place Sfeer is belangrijk bij Pets Place dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 11 Middelbosch Mode en Lingerie is be gonnen op de Monseigneur Nolens- laan, in 1990. Toen was het een alge mene textielzaak, maar inmiddels is de winkel uitgegroeid tot een zaak met luxe mode en lingerie. Eigenaren Fred en Marian Middelbosch runnen samen met drie enthousiaste verkoopsters de winkel. "Wij proberen de mensen zo goed mogelijk te helpen, op een manier Hof van Spaland 70 Schiedam 010-4718433 www.middelboschmode.nl "Echt een aanwinst voor Schiedam," zegt een oma met haar kleindochter, terwijl ze bij Mirjam kleding afrekent. De vrouw is slechts een van de vele klan ten die zich positief uitlaten over Twinsz, volgens de zussen. "Onze win kel slaat enorm goed aan. Mensen zijn blij dat er eindelijk een kledingwinkel voor kinderen in het winkelcentrum zit. Dat misten zij voorheen echt. Dat was Hof van Spaland 49 Schiedam 010-2477136 voor ons ook de aanleiding om met Twinsz te beginnen." Mirjam en Monique zien hun winkel als een uitdaging. "Het is volgens ons een gat in de Schiedamse markt. Het loopt boven verwachting en daar zijn we erg blij mee. Hoe dat komt? Door de uitstr aling van de winkel en het grote assor timent. Wij verkopen niet alleen kle ding, maar ook schoenen. Het is ook redelijk uniek dat we een assortiment heb ben dat voorziet in zowel babykleding als kleding voor kinderen tot en met maat 176. Het is vaak een van beiden, maar wij hebben het alle bei." Wie kleding koop bij Twinsz, kan sparèn voor korting met het punten systeem. Kom eens langs om zelf te kijken. Geheel vrijblijvend, wel licht met een kopje koffie of thee en Mirjam en Monique hebben voor ieder wat wils in hun wat te drinken voor winkel »foto:whm de kinderen! SCHIEDAM - Sinds de opening van baby- en kinderkledingwinkel Twinsz in het Hof van Spaland in Schiedam - een kleine twee maanden geleden - is het de winkel alleen maar voor de wind gegaan. De klanten reageren erg positief op de komst van Twinsz in het winkelcentrum en zussen Moni que Zwaan en Mirjam Hagestein staan met veel plezier in de winkel. zoals we zelf geholpen willen worden in winkels. Dat betekent niets opdringen en goed advies geven." Bij Middèlbosch Mode en Lingerie zijn diverse merken te vinden, zoals Fran- kwalder, Gardeur, Gerry Weber, Lebek, Mc Gregor, Rabe en Sarto Fashion. Van lingerie zijn er merken als Triumph, Fe- lina,After Eden, Sloggy, Ten Cate en Syl Design. Het fijne aan Middelbosch Mo de en Lingerie is dat de winkel ook grote maten in het as sortiment heeft. Er zijn be ha's te vinden die tot en met cupmaat i gaan. Het echtpaar Middelbosch heeft zojuist een website geopend, www.middel- boschmode.nl en opent binnenkort een webshop www.de-ondergoedwin- kel.nl Deze site richt zich op ondermode en nacht mode. Wilt u eens rustig kijken naar het assorti ment van Middelbosch Mode en Lingerie en wilt u gemakkelijk vanuit huis bestellen, dan is dat mo- Eigenaren Fred en Marian Middelbosch probe- gelijk. Uiteraard bent u ook ren klanten zo goed mogelijk te helpen. foto:whm altijd welkom in de winkel! o SCHIEDAM - Triumph, Felina, Geriy tZ Weber, Gardeur... Luxe damesmode en lingerie van allerlei merken is te vinden bij Middelbosch Mode en Lin- gerie aan het Hof van Spaland in Schiedam. Of u nu damesmode, on dermode of nachtmode in een kleine maat of juist een heel grote maat zoekt: Middelbosch Mode en Lingerie biedt een gevarieerd assortiment. De omgang met mensen is belangrijk voor de medewerkers van Pets Place. "We vinden hetfijn als we mensen echt kunnen helpen met het oplossen van problemen die mensen met hun huisdier hebbenFOTO'S: whm op een grote klantenkring. De meeste mensen komen uit Schiedam, maar ook mensen uit de rest van de regio brengen graag een bezoekje aan Pets Place. Coby en Pierre denken dat dit voor een deel komt door het aantrekkelijke assorti ment, maar de aanwezig heid van een enthousiast team helpt ook mee. "Het allerbelangrijkste vinden wij de omgang met mensen. We vinden het ook fijn als we mensen echt kunnen helpen met het oplossen van problemen die mensen weieens met hun huisdier hebben. Voor dat soort ge sprekken en adviezen staan we erg open. We zeggen al tijd: wij helpen de klanten bij ons in de winkel, zoals wij zelf ook graag geholpen willen worden." Het assortiment van Pets Place is in de loop der jaren hier en daar veranderd en uitgebreid. Dat komt door de veranderende consu ment, denkt het echtpaar Van der Velden. "Er zijn te genwoordig erg veel pro ducten buiten voeding om. Mensen gaan steeds verder in het aanschaffen van arti kelen voor hun huisdier. Wij willen in die behoefte voor zien. Het huisdier is tegen woordig echt een onderdeel van het gezin." Hof van Spaland 72 Schiedam 010-4717830 SCHIEDAM - Sfeer en ge zelligheid komen duidelijk naar voren bij Pets Place in het Hof van Spaland in Schiedam. Het enthou siasme van eigenaren Co by en Pierre van der Vel den slaat over op de klan ten, die veelvuldig naar Pets Place komen; onder meer voor voeding, speel tjes en voor de dieren zelf. Pets Place bestaat precies 16 jaar. Er zijn alle soorten dierenvoeding te vinden. Ook voor het grote assortiment komen klanten speciaal naar deze winkel Het brede assortiment be staat verder uit luxeartike len op het gebied van die renbenodigdheden, zoals hondenriemen en manden. Uiteraard zijn er ook dieren te koop, zoals onder meer verschillende soorten knaagdieren en vogels. Pets Place in Schiedam is on derdeel van een succesvol le winkelketen van dieren winkels. De winkelketen richt zich primair op de groepen Hond, Kat, Knaag dieren, Vogel, Vis en Bui tenleven. Bij Pets Place staan dieren en dieren vrienden echt op nummer één. U vindt er alles wat u voor uw dier nodig hebt. Gegarandeerd tegen de scherpste prijs, met een deskundig advies en de meest persoonlijke aan dacht. Coby en Pier re van der Velden stre ven namelijk net als de rest van de mede werkers van de Schiedam se dierenwin kel naar klantgericht heid. "Die staat bij ons hoog in het vaandel, net als het bena deren van klanten en het adviseren. De sfeer is ook belangrijk. De mensen die bij ons in de winkel ko men, praten geregeld met elkaar over hun huisdieren en dat zorgt voor een ont spannen sfeer." Door deze instelling mag Pets Place dan ook rekenen

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 82