Pure passie voor kaas Frisse en vernieuwde winkel^ Binnen een Kaasspecialist legt klanten in de watten De Kaasspecialist Huize Brabant: overzichtelijk, licht en modern Huize Brabant Planeet Schiedam: product, vakmanschap en kwaliteit Planeet Schiedam dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woenscag 31 maart 2010 - Pagina 12 SCHIEDAM - De medewerkers van De Kaasspecialist in het Hof van Spa- iand in Schiedam doen er alles voor om de klanten in de watten te leggen. Van toastjes tot luxe hapjes en van vleeswaren tot kaas kaas en nog eens kaas - bij De Kaasspecialist zijn al leen maar lekkernijen te vinden. Bernard van der Made werkt al 35 jaar als kaasboer, waarvan 13 jaar_ in het Hof van Spaland en alweer 10 jaar voor zichzelf onder de vlag van De Kaasspe cialist. Vol passie vertelt hij over zijn vak. "Het is mijn lust en mijn leven. We doen alles om de klant te verwennen. Dat betekent dat we niet alleen bijna 200 soorten kaas hebben, maar ook nootjes, 120 soorten vleeswaren en salades. Daarnaast wijnen, olijven, ta- pas en overheerlijke bonbons." Van der Made en zijn team stralen hun energie en passie voor kaas uit op de klanten. De winkel is dan ook een sfeervolle en ouderwetse kaaswinkel. "Die zie je tegenwoordig niet veel meer. We zijn de enige kaasboer in Schie dam. Ik vind het product kaas geweldig. Elke kaas is verrassend. Mensen willen kwaliteit en die is veelal niet te vinden in de supermarkt. Tenminste, geen ka zen met de kwaliteit van de onze." De meest populaire kaas bij De Kaas specialist is onze Noord Hollandse Wa- erderkaas in zeven heerlijke smaken en de geweldige Pietershoeve boerenka zen. Ook de magere kazen doèn het goed en sinds kort is er steeds meer vraag naar geitenkazen. Ideaal voor mensen met een koemelkallergie. "We proberen altijd klanten te verras sen, zodat zij ons blijvend weten te vin den." Hof van Spaland 33 Schiedam 010-4704788 Bernard van der Made doet alles om de klant te verwennen. foto:whm SCHIEDAM - Wie door winkelcentrum Hof van Spaland loopt, kan het niet ontgaan zijn dan Huize Brabant volle dig vernieuwd is. En hoe. De winkel met fotobenodigdheden ziet er over zichtelijk, licht en modern uit. In januari van dit jaar is Huize Brabant Sander Krijger, de derde generatie van de familie, staat aan het roer van Huize Brabant. foto: pr foto's, voor fotoboeken en camera's. Sinds de vernieuwing van de winkel kunnen klanten direct vanaf hun mo biele telefoon of usb-stick foto's af la ten drukken in de winkel. Ook foto's van groot formaat - tot een maximum van 30 bij 45 centimeter - kunnen op deze manier direct worden De kracht van de Schie- damse winkel is de goede service en het ruime aanbod. De winkel biedt een op lossing voor alles dat met fotografie te ma ken heeft - of het nu gaat om pasfoto's of complete camera's. Klanten uit de wijde omgeving weten voor printwerk hun weg te vinden naar Huize Brabant. Dat is niet zo verwonderlijk, want het familiebedrijf heeft meer dan 60 jaar kennis in huis. Momenteel staat San- der Krijger, de derde generatie van de fa milie, aan het roer van Huize Brabant. twee keer zo groot geworden. De winkel heeft het naastgelegen pand erbij ge trokken, met als resultaat een frisse, nieuwe zaak. Huize Brabant heeft haar klanten nu nog meer te bieden en laat zien dat het met haar tijd mee gaat, hoewel de winkel dat altijd al deed. Huize Brabant verkoopt alles dat met fotografie te maken heeft. Mensen kun nen er terecht voor afdrukken van hun Hof van Spaland 7 Schiedam 010-4704275 SCHIEDAM - Een goede onderhoudsbeurt voor een fiets is erg belangrijk. Dat weten de medewerkers van Planeet Schiedam als geen ander. De fietsen winkel heeft een moderne werkplaats, waar allerlei reparaties uitgevoerd wor den. De uitgebreide showroom met nieuwe fietsen van topmerken is te vinden aan het Hof van Spaland in Schiedam, op een centrale plek. Naastfietsen verkoopt Planeet Schie dam ook een ruim assortiment acces soires, zoals race- en regenkleding hel men, spinningkleding en fietstassen. Planeet Schiedam heeft het gereedschap en de ervaring in huis om ingrijpende re paraties en vakkundig uit gevoerde onderhoudsbeur ten te doen. Als u uw fiets regelmatig laat onderhou den en beginnende gebre ken tijdig verholpen wor den, voorkomt u dat u dure reparaties moet laten uit voeren. Een periodieke on derhoudsbeurt is de zorg die uw fiets verdient. Als u uw fiets goed verzorgt, rijdt deze veel prettiger en gaat deze veel langer mee. Het fijne aan Planeet Schiedam is dat uw fiets vaak dezelf de dag nog gerepareerd is. Want 's ochtends brengen betekent in de meeste ge vallen dat u aan het einde van de middag uw fiets weer op kunt ha len. En als u dit wenst, kunt u ook nog een leen- fiets meekrij gen. r J Die service is IÈÈ de grote 1421 kracht van het Schie- damse filiaal van Planeet. "Het gaat om het product, maar vak manschap en kwaliteit zijn minstens zo belangrijk," zegt eigenaar Ardo Heijblom, die naast een filiaal in Schiedam ook een vestiging in Vlaardingen runt. "We verkopen meer dan alleen een product; we bieden toegevoegde waar- Planeet Schiedam verkoopt meer dan alleen een product. "We bieden toegevoegde waarde door advies te geven vertelt eigenaar Ardo Heijblom. foto's: whm de door advies te geven. Klanten krijgen bij aankoop van een fiets heldere uitleg over onderwerpen als ga rantie, verzekering en diver se betalingsmogelijkheden. We hebben bijna alle fiet sen op voorraad en hante ren snelle levertijden." Een fiets kan voor diverse doelen gebruikt worden, door jong en oud, groot en klein. Er zijn daarom bij Pla neet Schiedam veel ver schillende fietsen te koop, voor ieder is weer een an der type geschikt. Zo ver koopt de winkel bekende A- merken als Batavus, Gazel le, Giant, Koga Miyata, Sparta en Agu. Ook het ei gen merk van Planeet Schiedam mag niet onver meld blijven. Een sterk groeiend segment is de E- bike. Deze elektrische fiet sen bieden de rijder gemak en worden allang niet meer gezien als fietsen waar ou deren of minder valide mensen op rijden. De elek trische fietsen van nu zien er modern uit en Planeet Schiedam is blij dat zij de grootste dealer van elektri sche fietsen van de regio is, met veel modellen op voor raad. Naast fietsen ver koopt Planeet Schiedam ook een ruim assortiment accessoires, zoals race- en regenkleding, helmen, spin ningkleding en fietstassen. Nieuwsgierig geworden? Kom eens langs bij Planeet Schiedam. Dat is gemakke lijk, want de tram stopt pal voor de deur en wie met de auto komt, kan gratis par keren! Hof van Spaland 39-41 Schiedam 010-4492965 www.planeetvoorfietsplezier.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 83