Voor al uw (gehoorproblemen 7 Meedenken mei Govaart staat voor maatwerk A.B.C. Hoortechniek: behoefte klant voorop A.B.C. Hoortechniek Bijzondere combinatie: bedrijf en winkelpand lïSjïH^^L J.A. Govaart Laurie's Knipsalon gaat voor kwaliteit Laurie's Knipsalon dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 13 A.B.C. Hoortechniek maakt hoortoestel- len en gehoorbeschermers en geeft ad vies over doofheid. Ook levert het be drijf een flitsinstallatie voor mensen die doof zijn. Mensen zien hiermee een sig naal oplichten en weten zo bijvoorbeeld of de bel of telefoon gaat. A.B.C. Hoortechniek is een van de laat ste zelfstandige bedrijven in de branche en maakt dus geen deel uit van een ke- 's-Gravelandseweg 804 Schiedam 010-2733258 www.abc-hoortechniek.nl SCHIEDAM - Al sinds 1965 levert aannemingsbedrijf J. A. Govaart maatwerk. In de loop der jaren is het bedrijf aan de Mariastraat in Schie dam uitgegroeid van eenmanszaak tot een team van jonge, enthousiaste vakmensen. Bij Govaart ligt de nadruk op onder- houd- en renovatiewerkzaamheden. Zo wel voor vervanging van een balkonhek, raam, deur of kozijn als voor het aan- Govaart werkt met name voor particulieren, maar ook bedrijven kunnen terecht rara v sector staat garant voor optimaal per soonsgebonden advies. Deze service strekt verder, want Govaart regelt alles zelf, vertellen de broers René en Marco Govaart, eigenaren van het aanne mingsbedrijf. "We doen veel ambachtelijk werk, zoals het maken van kastjes en meubels met afwijkende afmetingen." Het bijzondere aan Govaart is dat het ook een winkel pand heeft, aan de Mariastraat. Daar is onder meer plaatmateriaal, verf en ij zerwaren te vinden, maar ook producten als schuifwandsyste men, binnendeuren, parket en laminaat. Kortom: allerlei doe- het-zelf-artikelen. Wel zo handig. "De combinatie bedrijf en winkel maakt ons bijzonder. Wij heb ben verder hart voor het ambacht en ge ven altijd een eerlijk advies. We zien lie ver dat mensen wat vaker terugkomen voor advies, dan dat hun bouwwerkzaam heden niet goed ver lopen." bouwen van een keuken of het vernieu wen van een dak, kunnen mensen bij het Schiedamse bedrijf terecht. Voor loodgieterwerk, elektrotechnische in stallatie of stuc- en schilderwerk be schikt het bedrijf over een netwerk van betrouwbare partners. Govaart werkt met name voor particulieren, maar ook bedrijven kunnen terecht bij het bedrijf. Jarenlange ervaring in de particuliere Mariastraat 17-19 Schiedam 010-4262959 ten. Dat brengt voordelen met zich mee voor de klant. "We hanteren korte lijnen en hebben snelle levertijden," legt audicien Joop van Waas uit. Hij zit al 27 jaar in het vak. "Bovendien is de service bij ons erg goed. Als iemand een hoortoestel wil, bepalen we samen met de klant Ik toestel het meest ge schikt is voor het ge- hoorverlies. Vervolgens stellen we het apparaat geheel naar de behoef te van de klant af." Ook handig: A.B.C. Hoor techniek doet gratis hoortesten. Van Waas doet zijn werk met enthousias me. "Wat mij drijft als ondernemer? Het zelf standige. Ik beslis zelf het reilen en zeilen bin nen het bedrijf - dat geldt ook voor de vesti ging in Katwijk aan Zee. Ik houd van de combi natie omgaan met mensen en techniek. We proberen mensen met een handicap zo "We hanteren korte lijnen en hebben snelle levertij- goed mogelijk te laten den," legt audicien Joop van Waas uit foto:whm revalideren." SCHIEDAM - A.B.C. Hoortechniek is specialist in gehoorverbetering. Het bedrijf aan de 's-Gravelandseweg in Schiedam is door vakkennis, per soonlijke benadering en service toonaangevend. A.B.C Hoortechniek is onder meer leverancier van alle merken hoortoestellen. "Niets is zo vervelend als je haar niet naar je zin zit", weet Laurie. Daarom bepaalt de klant, altijd! opgedrongen, maar ik vind het wel leuk als er sugges ties worden gedaan. Verder vind ik aandacht aan de klant erg belangrijk. Een leuk praatje op z"n tijd kan, maar ik ben wel serieus be zig met mijn werk. Ook vind ik het van belang de wen sen van de klant zo goed mogelijk te achterhalen. Ik vind het belangrijk dat het haar echt goed geknipt is en dat er geluisterd wordt naar de wensen." Voor het voorjaar en de zomer heeft Laurie's Knipsalon de nieu we haarmodelijn Feeling. Modern gestylde kapsels krijgen een vrolijke kleurnu ance van warm hazelnoot tot coolblond. Ook dames die het haar kort dragen, worden niet vergeten bij de ze nieuwe haarlijn en voor de heren is er de 'men's shade': camoufleren, van grijze haren. Laurie's Knipsalon bestaat dit jaar 20 jaar. Om dit te vieren, worden de salonbe- FCrrO'S: WHM handelingen in april, mei en juni met 20 procent ver laagd! SCHIEDAM - Je hebt diver se kapsalons. De een gaat voor kwantiteit, de ander voor kwaliteit. Laurie's Knipsalon aan de Parkweg in Schiedam gaat abso luut voor kwaliteit. Als kapster zijnde ben je nooit klaar met leren, stelt Laurie, eigenaresse van de Schiedamse kapsalon, "le der seizoen zijn er nieuwe kapsels, kleuren en produc- Laurie's Knipsalon bestaat twintig jaar. ten. Om dit bij te houden, volgen mijn medewerkers en ik diverse cursussen en krijgen we leermateriaal aangereikt waar we zelf mee aan de slag gaan. Als je liefde voor het vak hebt - zoals wij - zie je dagelijks kansen om je creativiteit verder te ontplooien. Je hebt tenslotte niet voor niets een creatief beroep." Het totale plaatje van een klant is erg belangrijk, vindt Laurie. Advies is dan ook een van de speerpunten van Laurie's Kapsalon. "Als je bijvoorbeeld een modern type bent, zal een klassiek kapsel je minder goed staan. Klanten zijn vandaag de dag mondiger en weten heel goed wat ze wel en niet willen. Als de klant een uitge sproken me ning heeft over hoe zij het kapsel willen, dan kunnen wij advies ge ven om het kapsel zo ge makkelijk mo gelijk zelf te kunnen onder houden. De klant bepaalt namelijk. Niets is zo vervelend als je haar niet naarjezinzit." Mensen kie zen om diver se redenen voor bepaalde kapsalons. Dat weet Laurie en daarom probeert ze zich samen met haar team te verplaatsen in de klant. "Ik denk er altijd over na hoe ik graag geholpen zou worden in een bedrijf. Ik houd er niet van als me iets wordt Parkweg 106 Schiedam 0104264760 Wij werken liever op afspraak.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 84