Veel specialiteiten ledereen Kan snel terecht' Restaurant Woo Ping Garage Speedy wordt Garage van Delden Ook thuis genieten van Restaurant Woo Ping Garage van Delden - Erotheek Erotheek: snel en discreet dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 14 Bezoekers zijn altijd welkom bij het restaurant op de Julianalaan. foto: whm Het restaurant blinkt uit in specialitei ten zoals tipan gerechten en de meest uiteenlopende rijsttafels. Reden ge noeg om uitgebreid te~genieten. Heeft u niet veel tijd? Bij restaurant Woo Ping kan ook eten afgehaald worden. Schiedammers kunnen ook thuis en op het werk genieten van de specialiteiten van Woo Ping. Het restaurant verzorgt de catering voor particulieren en bedrij- Julianalaan 122b Schiedam 010-4730600 dig eigen bedrijf. Het garagebedrijf is al vijfjaar in zijn handen. Bij Garage van Delden wordt alles ge daan dat met auto's te maken heeft. Dus niet alleen onderhoud en repara ties, maar ook schades en APK's. Het maakt niet uit of u een nieuwe of ge- SCHIEDAM - Altijd al eens Chinese, - Thaise en Indische specialiteiten wil- o len proberen? Dan is er maar één adres in heel Schiedam: restaurant Woo Ping! Hier vindt u Chinese, Thai- se en Indische gerechten van hoge kwaliteit. Gezellig en sfeervol is het restaurant op de hoek van de Julianalaan dat al vijf tien jaar lang gerund wordt door Anja Hu. Samen met haar broers en zussen neemt ze de Chinese, Thaise en Indi sche gerechten voor haar rekening. En die zijn om te smullen. Logisch, want alles wordt altijd vers klaargemaakt. ven. Het eten wordt gewoon op de op gegeven locatie bezorgd. En of dat nou in Schiedam of Vlaardingen is, een gro te of een kleine groep, dat maakt Anja Hu en haar medewerkers niet uit. Bestellen gaat heel makkelijk, gewoon via internet. Via www.justeat.nl of www.thuisbezorgd.nl bestelt u de heer lijkste Chinees, Indisch of Thaise ge rechten van Woo Ping. U kunt dan op uw gemak kijken welke keuze u gaat maken uit de vele heerlijke gerechten van restaurant Woo Ping. Uiteraard bent u ook altijd welkom bij het restaurant aan de Julianalaan. U kunt voor de deur - en gratis - parke ren! ■Q Scholtenstraat 11 Schiedam 010-2088960 SCHIEDAM - Garage Speedy gaat vanaf 1 april aanstaande verder on der de naam Garage van Delden. Ei genaar Rob van Delden werkt nu ge heel voor zichzelf in de uitgebreide garage aan de Scholtenstraat in Schiedam. Rob van Delden is gestopt met franchi se ondernemen en heeft nu een volle- Bij' Garage van Delden wordt alles gedaan dat met auto's te maken heeft foto: whm bruikte auto hebt; de Schiedamse ga rage is met alle auto's bekend. Garage van Delden heeft een grote werkplaats, waar een enthousiast team van medewerkers auto's repareert. De sterke punten van Garage van Del den zijn eerlijkheid en snelheid, volgens de eigenaar. "Mensen kunnen snel bij ons terecht. Bovendien houden we klanten netjes op de hoogte als een au- o bij ons in reparatie is. We bellen de klant altijd op over wat er aan de auto mankeert, zodat deze niet voor onaan gename verrassingen komt te staan bij het ophalen van de auto. Daar houden we niet van en klanten ook niet." Van Delden heeft een ware passie voor zijn vak. Hij is ermee op gegroeid en is van kinds af aan al bezig met auto's. "Elke auto is verschillend en dat maakt het zo leuk. De ene dag sleutel je aan een Ferrari, de andere dag aan een Mini Cooper." De Erotheek heeft alles op het gebied van sexartikelen. theek moet toegeven dat er nog altijd een taboe rust op sexwinkels. Maar dat pro beert hij te doorbreken, "le dereen die hier binnen komt, krijgt een goede in druk. Er is niets om je voor te schamen. Veel mensen komen terug, omdat het he lemaal niet nodig is om een zenuwachtige indruk te ma ken. De eerste stap is vaak moeilijk, maar we proberen de winkel zo open mogelijk te houden." Onder meer door de nieuwe website. Daarop zijn alle producten te vinden die bij de Ero theek worden verkocht. De ze artikelen kunnen ook be steld worden. Binnen 24 uur worden de artikelen al geleverd. Snel en discreet! Er is een groot verschil met andere websites die sexarti kelen verkopen, denkt Vis ser. "Wij hebben een buffer, namelijk onze echt be staande winkel. Dat straalt vertrouwen uit voor de con sumenten en we merken dat dit erg op prijs wordt FOTO'SWHM gesteld door onze klanten." Nieuwsgierig geworden? Kom gerust eens langs. U zult zien dat een bezoekje aan de Erotheek niets is om u voor te schamen. Achter de winkel aan de Rotter damsedijk is een gratis privéparkeerterrein te vin den voor klanten. Rotterdamsedijk 411 Schiedam 010-4270424 L. SCHIEDAM - De Erotheek aan de Rotterdamsedijk in Schiedam is er trots op dat zij zojuist haar nieuwe website heeft gelanceerd. Op de uitgebreide site pi- canta.nl is een complete en handige webshop te vinden, waar alle produc ten te zien zijn die in de winkel zelf ook worden verkocht. Joop Visser en zijn team zijn meer dan negen maanden pen dat het een groot suc ces wordt." Ongetwijfeld, want met de zaak zelf gaat het al jarenlang prima. De Erotheek bestaat al sinds 1987; Visser is ooit in Al melo en Gouda begonnen, voordat de winkel naar Schiedam verhuisde, waar Visser geboren en getogen is. Visser heeft een groothan del in sexartikelen. "De naam Erotheek kent ieder een. ledereen weet wat het is: een uitgebrei de winkel met allerlei sexar tikelen, waar ook duizen den films te vinden zijn. Uiteraard hebben wij ook te maken gehad met de crisis - sexar tikelen zijn tenslotte luxe producten - maar doordat we een bio- Het team van de Erotheek, hier samen met Kim Holland op de foto, zorgt er voor dat klanten zich al snel op hun gemak voelen. bezig geweest met het ont wikkelen van de nieuwe webshop, vertelt Visser. "De site is nu vrouwvriendelijker en moderner. We hebben er veel in geïnvesteerd en ho- scoop heb ben, mogen we al met al niet klagen." Visser bedoelt de enorme bioscoop die bij de Ero theek zit. "Dat is ons para depaardje. De bioscoop staat garant voor een span nend avondje uit." De eigenaar van de Ero-

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 85