Gericht op de toekomst J 'Bij SEAT ligt on Binnen een dag uw auto terug Kriek en Van der Kruit's Automobielbedrijf B.V. Snelle service bij Kriek en Van der Kruit's Automobielbedrijf Autobedrijf Exponent gaat voor kwaliteit Autobedrijf Exponent Kracht van Autocentrum Nooteboom is flexibiliteit Autocentrum Nooteboom B.V. dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 15 KRIEK* VAN Marco Kriek en Peter van der Kruit staan voor kivaliteit derhoud, diagnoses en schades, maar doet ook in- en verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van alle merken, waar onder een aantal exclusieve merken. Ook oldtimers kunnen terecht bij het Schiedamse autobedrijf. Een van de grote pluspunten van Kriek en Van der Kruit's Automobielbedrijf B.V. is de snelle service. "Mensen heb ben hun auto snel weer terug. In de Nieuw Mattienesserstraat 11-13 Schiedam 010-2736777 SCHIEDAM - De eigenaren van Kriek en Van der Kruit's Automobielbedrijf B.V. hebben een echte passie voor het vak. Snelle service en kwaliteit staan dan ook altijd voorop bij het be drijf aan de Nieuw Mathenesserstraat in Schiedam. Marco Kriek en Peter van der Kruit be gonnen hun autobedrijf tien jaar gele den. Dat was het begin van een perfec te samenwerking. Hun universele auto bedrijf regelt niet alleen reparaties, on meeste gevallen is de auto dezelfde dag nog klaar. We zijn ook sterk in kwa liteit. Dat uit zich onder meer in de in vesteringen die we doen in onze appa ratuur in de werkplaats." Kriek en Van der Kruit zijn begonnen met het huren van een klein deel van het pand. Inmiddels hebben zij het pand gekocht, zes jaar geleden. "We zijn enorm uitge breid en het gaat goed met ons bedrijf. We hebben een pure passie voor het vak." SCHIEDAM - Autobedrijf Exponent aan de Couwenhovenstraat in Schie dam is gespecialiseerd in het merk Ford. Het bedrijf heeft alle benodigde apparatuur in huis om uw auto goed te repareren of te onderhouden. Aan alles is te merken dat autobedrijf Lagere prijzen en kwaliteit. Dat is Autobedrijf Exponent. foto: whm Exponent gericht is op de toekomst. Niet alleen omdat het bedrijf alle appa ratuur en kennis in huis heeft, maar ook omdat Exponent zich richt op kwaliteit. Zo is het Schiedamse autobedrijf als enige in Schiedam STEK-erkend, wat betekent dat mensen terecht kunnen voor alle voorkomende reparaties van de airco van alle merken. Autobedrijf Exponent verzorgt onder meer schades, reparaties en onderhoud; aan auto's van alle merken. Bij reparaties worden originele onderdelen gebruikt. U zult denken dat u dan duurder uit bent, maar het tegendeel is waar: auto bedrijf Exponent biedt lagere prijzen dan een dealer. Verder kunnen bij Exponent nieuwe en gebruikte auto's worden ge kocht. Nieuwe Ford's worden geleverd via Ford Ardea. Occa sions worden gele verd met een uitge voerde onderhouds beurt en een nieuwe APK, want die doet Exponent ook. Wan neer u een tweede hands auto koopt, geeft het Schiedam se autobedrijf u de mogelijkheid om een proefrit te maken en als u wilt, kunt u de auto op de brug con troleren. Dat is on derdeel van de servi ce die autobedrijf Ex ponent biedt. Couwenhovenstraat 44 Schiedam 010-4730689 wwwa ut obedrif fexpcment ril SCHIEDAM - Wat begon met een kleinschalige smederij is heden ten da ge uitgegroeid tot het vol waardige Autocentrum Nooteboom B.V. aan de Zwaluwlaan in Schiedam. Het bedrijf maakt onder deel uit van de Nooteboom Groep, bestaande uit elf automotive gerelateerde bedrijven. SEAT past bij autocentrum Noote boom. De geschiedenis van het bedrijf gaat ver terug. De opa van de opa van Mauri ce Nooteboom startte lang geleden een smederij. Opa Nooteboom zag de autover koop toenemen en zorgde voor een omslag: hij doopte het bedrijf om in een gara gebedrijf; eerst voor alleen familie, vrienden en beken den in Kethel en later zelfs voor heel Schiedam. In 1976 werd het pand aan de Zwaluwlaan neergezet. Ruim een decennium later werd Autocentrum Noote boom B.V. dealer van het merk SEAT. "Dat merk past bij ons," vertelt Maurice Nooteboom. "Het is een jong, sportief en vernieu wend merk. Zo proberen wij ook te zijn. Bij SE AT ligt onze pas sie, hiervan gaan onze harten sneller kloppen." In de showroom zijn alle mo dellen van SE AT te vinden. Verder ver koopt Auto centrum Noot eboom B.V. gebruikte au to's van alle merken met BOVAG Ga rantie. In de werkplaats ligt de nadruk op reparaties en onderhoud aan SEATs, maar ook hier kunnen andere merken au to's terecht voor onder meer een APK keuring. De Nooteboom Groep be staat uit meerdere takken. Naast SEAT heeft het bedrijf ook nog een aantal ban denservicebedrijven en "We stralen uit dat we plezier hebben in ons werk", vertelt Maurice Nooteboom. heeft de familie een groot handel in autobanden, waarvan het filiaal in Gouda het grootste is. Vanuit de groothandel worden dealer- bedrijven en universele au tobedrijven beleverd. Maar er is nog meer. Het bedrijf voorziet ook in velgen, met het bedrijf Intex Wheels Be nelux B.V en niet te verge ten het BP tankstation op de kop van het winkelcen trum Hof van Spaland. In totaal werken ruim 75 men sen bij het bedrijf van de fa milie Nooteboom. De kracht van familiebedrijf Autocentrum Nooteboom B.V. is de flexibiliteit van het bedrijf, denkt Maurice Nooteboom. "We willen ons dorpse en familiaire karak ter behouden, maar we zijn ook het adres voor klanten met een compleet wagen park. Onze medewerkers zijn erg belangrijk voor ons. Zij zijn de mensen die het doen. Zij leren nog elke dag bij en verbeteren zichzelf continu. We gaan steeds verder vooruit. Klanten die bij ons binnenkomen, willen we een vertrouwd gevoel ge ven. Hoe? Onder meer door uit te stralen dat we plezier hebben in ons werk. We hebben een gezonde pres tatiedrang binnen het be drijf. Zo kan je met z'n allen het bedrijf naar een grotere hoogte brengen. Dan kun je dingen doen die je normaal gesproken niet voor moge lijk had gehouden. Op deze instelling kunnen de vol gende generaties Noote boom voortborduren." Zwaiuwlaan 84 Schiedam 010-4708122

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 86