y y Van meten tot monteren Speciale menu's 'Op de hoogte van historie' John van Zadel Woninginrichting Parti Delicatessen van hoogste niveau Altijd proeven bij Parti Uitgebreide collectie bij John van Zadel Woninginrichting Restaurant Proefwerk: pure gezelligheid Restaurant Proefwerk Van der Eijk Makelaars: vertrouwd gezicht, solide naam Van der Eijk Makelaars dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ONDERNEMER VAN SCHIEDAM Woensdag 31 maart 2010 - Pagina 16 SCHIEDAM - Het is een heuglijk feit: John van Zadel Woninginrichting be staat op 5 mei aanstaande 25 jaar. Reden te meer om eens een kijkje te komen nemen in de onlangs com pleet vernieuwde showroom aan de Dam in Schiedam. Het resultaat: als enige in Schiedam een geheel ver nieuwde shop van Luxaflex, met een uitgebreide collectie. De winkel heeft alles op het gebied van binnenzonwering overgordij nen, vitrages, behang, laminaat, vi nyl, vloerbedekkingen karpetten. John en Cock van Zadel zaten zelf al ja ren in het vak en bedachten dat zij zoiets zelf ook konden doen. Zo gezegd, zo gedaan. 25 jaar geleden startten zij hun winkel aan de Dam. Eerst nog in het naastgelegen pand, maar na vier jaar verhuisden zij naar het huidige pand. Bij John van Zadel is alles te vinden op het gebied van binnenzonwering, over gordijnen, vitrages, behang, laminaat, vinyl, vloerbedekking en karpetten. Het voordeel van de Firma van Zadel is dat zij alles in eigen hand hebben. Van me ten tot monteren - er wordt niets uitbe steed. Wat als voordeel heeft: een snelle afhan deling en een goede service waar John en Cock van Zadel voor garant staan. Er is een uitgebreide keuze voor de volledige stoffering van uw wo ning. Ook traplopers zowel klassiek als mo dern inclusief de bijbe horende roedes wor den door John van Zadel zelf geplaatst. Kom eens langs, om onder het genot van een kopje koffie, het veelzijdige aanbod van John van Zadel te be kijken. Dam 15 Schiedam 010-4733735 www.vanzadelwoninginrichting.nl Hof van Spaland 59 en Hoogstraat 180 Schiedam 0104707661 (Hof van Spaland) co Dat is niet zo verwonderlijk, want bij Parti zijn vele delicatessen te vinden. Alle producten zijn vers: Versgebrande koffie, allerlei soorten verse noten en diverse chocolade. Van Buuren: "We proberen altijd de producten in te ko pen van de beste kwaliteit. We vinden het fijn om met ons assortiment men en aan te spreken die net als wij kwaliteit hoog in het vaandel hebben staan. Het is uitdagend om dat op te zetten en verder uit te bouwen." Momenteel zijn Van Buuren en zijn collega's bezig met het verder perfectioneren van Par ti. Zo wordt de verlich ting goed onder de loep genomen en er wordt bekeken hoe de produc ten nog beter gepresen teerd kunnen worden. "We doen er alles aan om de klant te verleiden artikelen bij ons te ko pen." Diverse producten proe ven kan elke dag. Ook zijn er regelmatig op za- Bij John van Buuren komen alleen producten van terdag sampling acties de beste kwaliteit de winkel in. foto:whm bij de winkels van Parti. SCHIEDAM - Noten, koffie en choco lade: in deze producten is delicates- senwinkel Parti gespecialiseerd. De winkel in het Hof van Spaland pro beert altijd producten van de beste kwaliteit in te kopen. Schiedam is gezegend met twee filialen van Parti - landelijk gezien zijn er maar liefst 18 vestigingen. In het centrum is ondernemer John van Buuren begon nen met Parti, maar toen hij ontwikke lingen aan zag komen waardoor die lo catie minder interessant werd, besloot hij uit te breiden naar het Hof van Spa land. Doordat er meerdere verszaken bij elkaar zitten in het winkelcentrum, is de aanloop voor Parti ook groot. Sam van Lith en Jack van Put zijn sinds zeven maanden de eigenaren van het Schiedamse restaurant, maar de zaak zelf bestaat al zes jaar. Reden voor ex tra's voor de gasten, vinden Lith en Van Put. De hele maand mei is er bij res taurant Proefwerk een speciaal menu: een viergangen menu voor 34 euro 50. Daar zit ook een welkomstdrankje bij. Maar er is meer: deze hele week - tot Schoolstraat 1 Schiedam 010-4260990 Drie jaar geleden werd gestart met Van der Eijk Makelaars. Maar de ervaring was allang aanwezig. Wim van der Eijk zat toen namelijk al 20 jaar in het vak. Zowel vader als zoon zijn geboren en getogen in Schiedam en daarom ken nen beiden het werkgebied erg goed. "We zijn op de hoogte van de historie van Schiedam en alle ins en outs. Die achtergrondkennis gebruiken we ook Korte Haven 125 Schiedam 010-4701130 en met Eerste Paasdag - kunnen klan ten een Paasmenu bestellen. Dit menu bestaat eveneens uit vier gangen voor 34 euro 50. Reserveren is hiervoor ge wenst. Restaurant Proefwerk zit in een oude je neverstokerij. De eigenaren hebben hard hun best gedaan om de zaak om toveren in een sfeervol restaurant. Met succes, want de inrichting met rood meubilair, sfeervolle lampen en moderne kunst zorgt voor een zaak die pure gezelligheid uits traalt. Tel daarbij de chef-kok op die meege daan heeft aan een pro gramma van de bekende kok Herman den Blijker en je kan gerust zeggen dat restaurant Proefwerk een toprestaurant is. Op donderdag en vrijdag tussen 12.00 en 15.00 uur kunt u er terecht voor de lunch en op alle da gen behalve maandag voor het diner. Feestje of bruiloft? Voor deze gelegenheden pen en moderne kunst zorgt voor een zaak die pu- bent u ook welkom bij re gezelligheid uitstraalt. fotowhm Proefwerk. SCHIEDAM - Het is een heuglijk feit: restaurant Proefwerk bestaat in mei zes jaar. Het restaurant aan de Schoolstraat in Schiedam heeft om dit te vieren een speciaal menu sa mengesteld. Ook met Pasen kunt u genieten van een heerlijk menu bij restaurant Proefwerk. SCHIEDAM - De slogan van Van der Eijk Makelaars is niet voor niets 'ver trouwd gezicht, solide naam'. Wim en Bastiaan van der Eijk - vader en zoon - runnen met veel kennis van het werkgebied hun makelaarskantoor aan de Korte Haven in Schiedam. Vader en zoon Van der Eijk zijn op de hoogte van alle irts en outs in Schiedam. foto:w naar de klanten toe wanneer zij een wo ning zoeken of verkopen." Bij het verkopen en aankopen van wo ningen hanteren de heren Van der Eijk een persoonlijke benadering. "Dat is ons sterke punt. We kennen niet alleen het te verkopen pand, maar ook de mensen erachter. We let- ten op de vragen die er leven. We willen de zaak graag op een goede manier tot stand brengen en zo snel mogelijk mensen helpen. Belt bijvoor beeld iemand voor een bepaald huis. dat toe vallig net verkocht is, dan kijken we verder in ons bestand. Is er een vergelijkbare woning die in de verkoop staat en mogelijk past bij de kandidaat, dan maken we een goede combi natie: We vergroten de aandacht op het huis van onze opdrachtge ver en de kans dat de koper direct zijn droomhuis vindt."

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 87