fcffa üilil Veiligheidsmarkt in Margriethal gemeente Schiedam Zaterdag opende burgemeester Verver-Aartsen samen met de heer Davidsz (Woonplus), de heer Ter louw (Brandweer Waterwegen de heer Baeten (Politie Rotterdam- Rijnmond) eerste Veiligheidsmarkt in de Margriethal. Bezoekers konden informatie krijgen over alle aspecten van veiligheid, variërend van veiligheid in de auto tot brandveiligheid in huis. Veel organisaties zoals politie, Lichtblauwe Brigade en brandweer gunden jong en oud een kijkje achter de schermen. I Foto's: Harry Nagel Informatiebijeenkomst: Voorontwerp bestemmingsplan West 27 april 2010 Wij vinden het belangrijk om in een zo vroeg moge lijk stadium na te gaan bij bewoners/bedrijven of de huidige situatie goed is opgenomen in het nieuwe bestemmingsplan. Het gaat erom of het gebruik van alle grond goed is opgenomen in het bestemmings plan, maar ook of de bebouwing juist is aangegeven. Tijdens de informatieavond kunt u bij medewerkers van de gemeente door middel van een reactieformulier aangeven dat de plankaart of regels naar uw idee on juist zijn. Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling van dit bestemmingsplan om nieuwe plannen bij de gemeente in te dienen. Het gaat vooral om het goed vastleggen van de bestaande situatie. De informatiebijeenkomst is een inloopavond. Dit houdt in dat u tussen 18.30 uur en 20.00 uur welkom bent. LOCATIE: WIJKCENTRUM DE ERKER, JAN VAN AVENNESSTRAAT 32, 3117 PR TE SCHIEDAM Een nieuw bestemmingsplan voor het gebied West De gemeente Schiedam is bezig met het actualiseren van de bestemmingplannen. Eén van de nieuwe bestem mingsplannen betreft het gebied West. De gemeente Schiedam kent een aantal gebiedsindelingen. Wij hebben de grenzen aangehouden van de nu geldende bestem mingsplannen. Dit doen wij in alle wijken/buurten. Bestemmingsplannen die voor West van kracht zijn, zijn deels verouderd. Dit moet in overeenstemming worden gebracht met de huidige regels (beleid) van de gemeente. Het plangebied bestaat uit de wijk West inclusief de Distilleerdersbuurtde educatieve tuinen bij Vijfsluizen, het meest zuidelijke deel van de Poldervaart en het Nas- I Op de afbeelding is de begrenzing van het plange bied weergegeven. saukwartier. Het plangebied is circa 133,5 hectare groot en ligt als een lob in zuidoostelijke richting tegen de historische binnenstad aan. De Nieuwe Haven, Warande en de Westerhaven vormen aan deze zijde de begrenzing van het plangebied en vormen hiermee de overgang naar respectievelijk de binnenstad en Schiedam-Zuid. Aan de noordzijde, op de Vlaardingerdijk, grenst het plangebied aan de naoorlogse wijk Nieuwland. Het open groengebied met hierin de voormalige Rooms Katholieke begraafplaats fungeert als groenzone tussen beide wij ken. De westelijke begrenzing van het plangebied wordt gevormd door de Vijfsluizenflat. De Westfrankenland- sedijk, de Stadhouderskade en de Westerkade vormen aan de zuidzijde de begrenzing van het plangebied. De parkzone (Julianapark/Volkspark) vormt een buffer tus sen de bebouwing van de wijk West en de grootschalige haventerreinen rond de Wilton- en Wilhelminahaven. Mutatie Register Kinderopvang Per 1 april 2010 heeft een mutatie in het Register Kinder opvang gemeente Schiedam als bedoeld in artikel 46 van de Wet kinderopvang plaatsgevonden. Aan het Kindercentrum Startkids op het adres Burge meester van Haarenlaan 871 is een apart locatienummer toegewezen. Dit is locatienummer 07.14. De volgende gegevens met betrekking tot Startkids zijn opgenomen in het register. Gegevens van de houder Naam (rechtsvorm) Adres Postcode Vestigings- of Woonplaats Telefoon KomKids Kinderopvang BV Gerrit Verboonstraat 15 3111 AA Schiedam 010-44 93 200 Plaats van vestiging Telefoon Aantal plaatsen Locatienummer Naam Adres Postcode Plaats van vestiging Telefoon Aantal plaatsen Schiedam 010-4493214 20 plaatsen dagopvang 20 plaatsen buitenschoolse opvang 07.14 Startkids Burg.van Haarenlaan 871 3119 GD Schiedam 010-4493214 20 plaatsen buitenschoolse opvang (Inschrijfnummer Kamer van Koophandel en Fabrieken:) 24371600 Gegevens kindercentrum Locatienummer 02.17 Naam Startkids Adres Piersonstraat 9 Postcode 3119 RG Deze mededeling is op grond van artikel 47 lid 2 van de Wet kinderopvang. Het Register Kinderopvang ligt ter inzage bij het Ge meentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Openingstijden: maandag van 12:00-16:00 uur. Dinsdag, woensdag en vrijdag van 8:00-16:00 uur en donderdag van 8.00 - 20:00 uur. Daarnaast kunt u ook terecht op de website www.schiedam.nl. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij afdeling Onderwijs Welzijn, telefonisch bereikbaar op het nummer 010-219 1528. Aanvraag exploitatievergunning 'Restaurant Serya Turkey Evi' Lange Kerkstraat 27'A Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd op grond van artikei 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2008 (exploi tatievergunning) ten behoeve van de overname en karakterwijziging van het horecabedrijf in het pand met adres Lange Kerkstraat 27A, 3112 NA te Schiedam (voorheen 'Café The Living Legend'). Het karakter van het horecabedrijf zal worden gewijzigd van café naar res taurant. Bij het restaurant zal ook een terras worden geëxploiteerd. Het terras is gesitueerd aan de voorgevel van het horecabedrijf en bestaat uit 4 tafels en 16 stoelen. De gevraagde openingstijden van het horecabedrijf zijn: maandag gesloten dinsdag t/m donderdag van 11.00 uur tot 24.00 uur, vrijdag t/m zaterdag var 11.00 uur tot 02.00 uur en zondag van 12.00 uur tot 24.00 uur. De aangevraagde openingstijden voor het terras zijn: dinsdag t/m zaterdag van 11.00 uur tot 24.00 uur en zondag van 12.00 uur tot 24.00 uur. Vanaf 15 april 2010 ligt de aanvraag 4 weken ter inzage bij het Gemeente lijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Gedurende deze periode bestaat vooi belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Schriftelijke zienswijzen kunner worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 E^ Schiedam. Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 8 april 2010: J.A. Alberdingk Thijmstraat, voor pand nr. 12, 3123 TA Schiedam Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een ge motiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige vóorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. r Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. A. Baglieto, tel.nr. 2191806. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 8 april 2010 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Verwijdering Gastouderbureau KomKids (GOB Schiedam) uit het Register Kinder opvang Met ingang van 1 April 2010 is gastouderbureau Komkids (GOB Schiedam) aan de Kerklaan 29, 3121 KC in Schiedam met locatienummer 02.03 verwij derd uit het Register Kinderopvang van de gemeente Schiedam. De volgende gegevens" zijn verwijderd: Gegevens van het kindercentrum Locatienummer: Naam: Adres: Pc+gemeente: Telefoon: 02.03 GOB Schiedam Kerklaan 29 3121 KC Schiedam 010-247 78 78 Datum uitschrijving: 1 April 2010 Het Register Kinderopvang ligt ter inzage bij het Gemeentelijk Informatie punt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Openingstijden: maandag van 12:00- 16:00 uur. Dinsdag, woensdag en vrijdag van 8:00-16:00 uur en donderdag van 8-20:00 uur. Daarnaast zijn deze gegevens ook beschikbaar via de website www.schiedam.nl. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij afdeling Onderwijs &Welzijn, telefonisch bereikbaar op het nummer 010-219 1528.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 10