s Anders in mode lüti® ms Maatschappelijk werken aan de Nieuwe Waterweg Winnaars Ballonnen prijsvraag Tempel Optiek Voorjaarsshow in Stedelijk museum Als eerste alleen bij WULLEMS Zonwering het nieuwe cassettescherm DE DRESDEN. Dit super degelijke scherm ter introductie alleen bij ons in de actie Prijswinnaar van de paasaktie het gouden eirf t.w.v 1000,00 de Fam. Leertouwer r» r*« -J «U, DE DRESDEN cassettescherm is het nieuwste model cassettescherm. Oerdegelijk standaard voorzien van de Beckermotor, de nummer 1 motor van Duitsland met 5 jaar garantie en omruilvergoeding. Zonwering Specialist dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 14 april 2010 - Pagina 14 SCHIEDAM - De winnaars van de ballonnen prijsvraag die Tmepl Optiek had uitgeschreven zijn bekend. Hoofdwinnares de jongedame G Golicza samenmet de 2de prijswinnares mevrouw J de Geus zaten er het dichtst bij. De winnaars worden bijgestaan door Hariger Fijtende bedrijfslei der van Tempel Optiek. Door omstandigheden is dhr E van Veen niet aanwezig om de 3e prijs op dezelfde dag op te komen halen. foto:PR SCHIEDAM - Midden in het historische hart van de binnen stad vindt op 17 april een waar mode evenement plaats. Naast een spetterende voor jaarsmodeshow met dames-, heren en kinderkleding en ac cessoires, kunnen Schiedam mers zich laten informeren over de nieuwste trends. Door het in zetten van een speciaal treintje kunnen bezoekers zich voor de 'deur' van de modeshow af la ten zetten. Deze trein rijdt van het Land van Belofte naar de Appelmarkt, direct voor de deur van de locatie van de mode show. Eén gelukkige bezoeker krijgt een totale metamorfose aangeboden. Alle reden dus om op 17 april de binnenstad van Schiedam te bezoeken. Ruim 20 Schiedamse modewinkels zullen hun bijzondere collecties tonen op de catwalk op het plein van het Stedelijk Museum Schiedam. De professionele modellen van bureau Dyon Caractère tonen het brede win kelaanbod van Schiedam: van Nederlands tot Braziliaans, van sjiek tot sportief. De eerste show start om 12.30 uur. Om 14.00 uur en om 15.30 uur wordt deze show herhaald. De toegang tot de modeshows is gratis. Ook wordt u getrakteerd op diverse demonstaties visagie en sie raden en kunt u een ontspan nen massage krijgen. MG Fas hion en Stylestudio verzorgen een aantal workshops op Hoog straat 96 en 91 over style, trends en over de kleuren die bij ie mand passen. Vooraf kaarten kopen kan, bij de VW aan de Buitenhavenweg 9. Kosten €10, in de voorverkoop en €12,50 aan de deur. Een fashion tour door de stad waarbij bezoekers onder leiding van een mode- deskundige diverse Schiedamse modewinkels bezoekt, is ook een mogelijkheid. Een fashipn- tour kost €5, -Ook hiervoor zijn kaarten te verkrijgen bij de WV. Haat-liefde verhouding DOOR LEZERS HANS HENRICHS Het was me het wintertje wel zeg. Zo streng en zo lang is héél lang geleden. Kritiek vanaf de bekende politieke wal met Dhr. de Ron. Als men even logisch zou na denken ziet men het verschil tussen een auto en een fiets band. Dus rara wie rijdt er als eerste het meeste zout in het wegdek. Diezelfde heer de Ron had het enige tijd geleden over werkelozen, die moesten gaan werken voor hun uitke ring. Ook dat heb ik een keer, jaren geleden, voorgesteld aan wat toen nog 'de steun' werd genoemd. Omdat ik daar zelf in zat! "Nee Hans, dat mag niet, dat is wettelijk verboden!" Werd er gezegd. Een andere uitspraak, die ook gedeeld werd door ex- wethouder, Dhr. Haan was. "IRADO moet meer doen dan nu, daar worden ze flink voor betaald, anders zoeken we gewoon een ander." Hoezo zoeken jullie dan een ander? De Ron: 'ja, als wij IRADO een opdracht geven, besteden ze het uit!' Overi gens besteed IRADO geen werk ujt wat in opdracht is gegeven van de Gemeente Schiedam. Er worden wei eens mensen ingehuurd voor bepaalde werkzaamhe den. De Gemeente heeft toen toch hun toestemming geven om diverse taken af te stoten, te verkopen en de ge meente heeft zelf nog enkele personen ingepikt. Wie heeft er een meerderheidsbelang in IRADO met aandelen? Dat is toch diezelfde gemeente Schiedam! SCHIEDAM - In deze rubriek laat een maatschappelijk wer ker van Maatschappelijke Dienstverlening Nieuwe Water weg u meekijken in zijn spreek kamer. Hoewel de namen en omstandigheden onherkenbaar zijn gemaakt, krijgt u een beeld van de dagelijkse praktijk. Ik krijg een telefoontje van An gelina. "Mag ik nog een keertje langskomen? Er is zoveel ge beurd. 't Hoeft niet lang te zijn.Ik zie haar meteen weer voorme:ste- gepraat dat je andere mensen niet kunt veranderen, maar dat je zelf wat moet doen als je wilt dat het anders gaat? Ik werd ziek van mijn werk op die peuter speelzaal. En ik wilde niet al mijn zelfvertrouwen kwijtraken, daar hebben we samen zo hard aan gewerkt. Toen heb ik beslo ten om er weg te gaan. Het was zo'n opluchting! Ook ben ik naar de vader van mijn kinde ren gegaan om hem meèr geld te vragen, en dat kreeg ik. Ik ben naar mijn school gaan en heb bouwd, wat uitstel gekre- verlegen en En nu heb ik een warme glim- baan bij een lach. Een al- andere peu leenstaande terspeelzaal, moeder met opgroeiende met een gro te kans dat ik kinderen, kan blijven. een baan en Ik ben zo blij! een studie. Ik heb mijn Een halfjaar studie weer geleden sprak ik haar voor het laatst. Ze liep toen stage bij een peuter speelzaal. Er waren opmerkin gen over haar werk en er was weinig waardering. Althans, zo voelde Angelina dat. Ze werd steeds onzekerder, was de enige medewerkster met een 'kleur tje' en taal was ook al niet haar sterkste kant. Maar ze wilde be slist haar diploma halen. Thuis had ze zorgen over haar oudste zoon. Een puber, die voor zijn vriendinnetje zijn school ver waarloosde. We maakten een afspraak. Toen ze binnenkwam zei ze: "Het gaat goed met me! Weet je nog dat we er vaak over hebben opgepakt, maar doe de dingen relaxter. En wat betreft mijn zoon: ik heb dat meisje in huis gehaald, zoals u zei, en gepro beerd om een band met haar te krijgen. Ik kon toen ook weer beter met mijn zoon praten. Het is nu uit. Hij was er wel kapot van, maar gelukkig praat hij er wel over. Ik dacht, u hebt me zo vaak gesteund, nu wil ik ook vertellen dat het goed gaat." Algemeen Maatschappelijk Werk is gratis en u hebt geen verwijsbrief nodig. Kijk voor meer informatie op www.mdnw.nl of bel 435 10 22 (Vlaardingen), 473 10 33 (Schie dam). Als enige in de Regio ISO en VCA gecertificeerd. De Dresden Cassette - Schulprand - Roomwit gemoffeld - Meten monteren Antraciet gemoffeld - 5 jaar Garantie - Becker SLT Motor - Uniek Sluitsysteem - Streepdoek vraag naar de voorwaarden NOOIT ZONWERING BESTELLEN ZONDER WULLEMS TE BELLEN LAAGSTE PRIJSGARANTIE Neem gerust de offerte van de concurrentie mee. Wij zullen u altijd een betere aanbieding doen. Dus gegarandeerde garantie! Chr. H.pgenweg 9, HellevoetsW», T. 0181- 398300 Heefsmiistracl 46a, Heogvliet, T. 010 - 4167488 Watertoren 49f, Öirksland, T. 0187 - 60203S Openingstijden: 81. t/ra vr. 10 00 tot 17,00 uw, za. 10J0 Int 16.00 vw

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 14