MATECK Monteurs Onderhoud Fo/cus 'Raad zet zich voor schut bij behandeling hondenbeleid' Koninginnedag activiteiten in de Plantagebuurt Vijfde Rob van Waas Memorial groot succes Muziek in de Graauwe Hengst /S Zoek je leuk en zinvol vakantiewerk? dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Een groot feest SCHIEDAM - "Tijdens de raads vergadering op 8 april heeft de raad zichzelf voor schut gezet. Bijna de volledige raad vindt nu dat een in november 2009 aan genomen motie over de hon denpenning niet hoeft te wor den uitgevoerd", aldus fractie voorzitter Frans Hamerslag. "Wij hebben deze motie samen met Leefbaar Schiedam inge diend. Bij het indienen hebben het AOV en de WD zich aange sloten. Bij de stemming hebben de PvdA, Groen Links en de SP tegengestemd. Alle andere par tijen waren voor deze motie. Dankzij deze motie zouden meer hondeneigenaren hon denbelasting betalen en zou op termijn de hondenbelasting SCHIEDAM - Op Koninginne dag is er vrijmarkt in de Plan tage en attracties voor de kinderen. Ook dit jaar organi seert de buurt vereniging De Plantage de Koninginnedag in het mooie stadspark. De dag begint om 10.30 uur met SCHIEDAM - In De Graauwe Hengst is donderdag 15 April vanaf 22.00 uur de band Ma stodonten te bewonderen met Kees van Krugten, Egon Ver hoeven, Boris van der Lek, Mar co Dime en Peter Vlietstra. Echo Bowie geeft op zaterdag 17 verlaagd worden omdat dan meer mensen belasting betalen. Toch werd de motie niet uitge voerd. Menno Siljee heeft huis aan huis controles laten uitvoe ren. Omdat dit een paar hon derd extra honden heeft opgele verd vond hij het niet nodig de hondenpenning in te voeren. Landelijk gezien heeft 1 op de 5 huishoudens een hond. Na de controles heeft ongeveer 1 op de 10 huishoudens in Schiedam een hond. Het kan niet anders dan dat voor veel honden nog geen belasting wordt betaald." Frans Hamerslag vindt het on begrijpelijk dat partijen die voor stemden nu, vier maanden la ter, niet meer nodig vinden om de hondenpenning in te voeren. de vrijmarkt, om 11.00 uur is de skelterrace in de Tuinlaan en om 12.00 uur wordt mu ziek gemaakt in het park. Er wordt een Jeu de Boule baan uit gezet en kinderen kunnen mee doen aan de "spelletjes ronde". April vanaf22.00 uur een optre den. Echo Bowie - volgens de grootste Bowie-fans de beste David Bowie tribute band in de wereld - speelt alle grote hits van de artiest. Dus put on your red shoes and dance the blues to Echo Bowie. SCHIEDAM - Eén groot feest, dat was de vijfde Rob van Waas Memorial die af gelopen zaterdag werd ge houden op het terras van de Parckhoeve in het Beatrix- park. Zo'n vijfhonderd Schiedammers genoten mee. Toen de Fab Five de aftrap van de avond gaf barste het feest ge lijk los. Daarna betrad Jan Visser en Friends het podium. Samen met Frenk (Slipper Heroes) en zangeres Raymunda zetten ze de tent nog verder op z'n kop. Tussen de optredens door kreeg DJ Micheal de zaal nog meer aan het dansen. Als laatste trad Rob z'n favoriete band Footloo- se op. Zij hadden ook een spe ciale gast meegenomen in de vorm van Ferry van Leeuwen, de gitarist van Marco Borsato. Ferry bewees nogmaals behalve gitaar ook nog een stevig num mertje te kunnen zingen. Het dak ging er letterlijk af met veel vlammen en een knetterend confetti salvo tot besluit bij het nummer Thats What I Like About You. Daama was het tijd voor DJ Michael om deze zeer geslaagde vijfde editie af te slui ten. De cheques aan de vijf Schiedamse goede doelen wer den met daarop een symbolisch bedrag alvast uitgereikt. Hoe veel de goede doelen krijgen is nog niet bekend, maar alles word zo snel mogelijk overge maakt als het geld binnen is. Woensdag 14 april 2010 - Pagina 39 Inloopconcert in de Grote Kerk SCHIEDAM - Op zaterdag 17 april komt vanuit Stad aan 't Haringvliet het CGK 'Soli Deo Gloria' naar de Grote Kerk om het wekelijkse in loopconcert te verzorgen. Dirigent Cornée de Geus heeft voor dit concert een aantal bekende koorwerken geselecteerd. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Wijklunch in Zuid SCHIEDAM - SWS Welzijn organiseert in de Parochie van het HeiligHart een Wijk lunch voor senioren. De lun ch begint om 11.30 uur en kost €5,-. Na de lunch kunt u voorlichting krijgen van Mo- nuta en uw polis laten chec ken. Geïnteresseerden kun nen inschrijven bij de balie van SWS Wijkcentrum Zuid. Talentenmiddag bij ASWH SCHIEDAM - ASWH houdt op 14 mei een talentendag voor de leeftijds categorieën A-, B- en C-junioren en D- en E-pupilen. Deze talenten dag wordt georganiseerd voor talentvolle voetballers die zichzelf in de kijker wil len spelen. Ook als je geen lid bentvan ASWH kan je mee doen. Aanmelden kan via www.aswh.nl. Er zijn veel jongens en meis jes die goed kunnen voetbal len en dat graag willen laten zien. Wanneer talentvolle voetballers zich aanmelden is de mogelijkheid aanwezig om zich in de jeugdopleiding verder te kunnen ontwikke len. Ook de favoriete band van Rob, Footloose, was van de partij en speelde de sterren van de hemel. FOTO: UNO SNELLEMAN MATECK is gespecialiseerd in de detachering van het betere technisch personeel. Voor een aantal grote projecten m de regio Zuid-West Nederland zoekt MATECK op korte termijn vakbekwame mechanisch m elektrisch Voor beide vacatures betreft het langdurende plaatsingen binnen de afdeling Onderhoud/TD bij onze opdrachtgevers. Meer informatie en andere vacatures kun je vinden op: - rotterdamvacaturebank.nl nationalevacaturebank.nl - monsterboard.nl Solliciteren kan via bovenstaande websites of direct naar: info@mateck.nl Commerciële aquisitie n^.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! PERSONEELSDIENSTEN SERVICES Sureweg 4f6 3198 LN EUROPOORT RT Havennr. 5810 Tel. 0181 -26 26 09 www.mateck.nl Persoonlijke verzorging aan mensen met een lichamelijke handicap Kies dan voor een vakantiebaan bij Fokus! Als ADL-assistent werk je samen met mensen, jong en oud. Je verleent assistentie aan mensen met een lichamelijke handicap, die zelfstandig wonen. Bijvoorbeeld bij lichamelijke verzorging, eten en drinken. Er zijn ruim 90 Fokusprojecten door heel Nederland, dus vast ook bij jou in de buurt. Je hoeft geen diploma in de zorg te hebben. Met onregelmatige werktijden heb je óók de tijd om van je vakantie te genieten! Zin om bij Fokus aan de slag te gaan? Ben je minimaal 18 jaar en tussen mei en september beschikbaar voor minimaal 20 uur per maand? Ben je flexibel inzetbaar en kun je ook in de weekenden werken? Kijk dan op www.werkenbijfokus.nl. Daar kun je ook direct online solliciteren. Het bruto uurloon is 10,03 (18 jaar en ouder). Sluitingsdatum: 1 mei 2010. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Fokusprojecten bij jou in de buurt Amersfoort Apeldoorn Arnhem Assen Bergen op Zoom Breda Den Haag Doetinchem Dordrecht Ede Eindhoven Eist Enschede 's Gravenzande Harderwijk Helmond Houten Leeuwarden Nieuwegein Nijmegen Oosterhout Oss Pijnacker Roosendaal Rotterdam Schiedam Schipluiden Schijndel Tiel Tilburg Uden Utrecht Vlaardingen Waalwijk Usselstein Zoetermeer www.werkenbijfokus.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 39