www.uitburo.nl/rotterdah buro Moederdag in Blijdorp m fïïitflN ROTTERDAMS Nieuw theaterprogramma van nieuwe programmeur Na jaren is het Schie eindelijk Theater aan de zichtbaar! Kaarten reserveren VAKANTIEKRACHTEN Roman van Coelho voor het eerst op toneel dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 28 april 2010 - Pagina 36 SCHIEDAM - Het huidige sei zoen, is nog in volle gang en er zijn nog diverse cabaret-, to neel- en muziekvoorstellingen in het theater te bewonderen. Maar achter de schennen van Theater aan de Schie zijn alle medewerkers al druk bezig met het afronden van de voorberei dingen voor het nieuwe theater seizoen. De brochure is bijna klaar, de allerlaatste handelin gen worden verricht en de champagne staat koud. Woens dag 28 april is het dan eindelijk zover, dé grote dag! Dan presen teert Theater aan de Schie het nieuwe programma van haar nieuwe programmeur aan de pers en aan Vrienden van het theater. Onze nieuwe theater programmeur José van der Knaap is er in geslaa^l een nieuw theaterprogramma sa men te stellen en dat maakt het allemaal net wat spannender. Woensdagavond vanaf 20.15 uur krijgen Vrienden van het theater een voorproefje van wat er het komende seizoen te zien zal zijn en na afloop wordt het nieuwe programma uitgereikt en proosten we op een verras send, uitdagend en nieuw theaterseizoen. Vrienden van het theater krijgen vanaf 28 april tot en met 6 -mei voorrang op het reserveren van kaarten. Vanaf 6 mei om 13.00 uur gaat de voorverkoop voor iedereen van start. Kijk voor meer info op www.theateraandeschie.nl. SCHIEDAM - Op 28 april is een spannende dag voor Theater aan de Schie. Niet al leen het nieuwe theaterpro gramma wordt gepresen teerd, maar na jaren wachten krijgt het Theater eindelijk haar naam aan de Broers- vestzijde van het gebouw. Drie grote zeilen' zullen de zichtbaarheid van het theater enorm vergroten. Theaterdi recteur Frank Lissenburg gaat om 14.00 uur deze her kenningspunten feestelijk onthullen. SCHIEDAM - Bekijk voor meer informatie, foto's, filmpjes en recensies van voorstellingen onze website www.theateraan- deschie.nl. Wilt u kaarten reser veren voor één voorstellingen? Dat kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur. Telefonisch is de kassa be reikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 -16.00 uur via telefoonnummer (010) 2 467 467. Online reserveren kan 24 uur per dag via www.theateraande- schie.nl. 010 217 17 17 de Doelen www.dedoelen.nl Schouwburgplein 50. Kassa: GZ=Grote Zaal, jZ*Jurriaanse ma t/m za 12-18 uur; vr tot 19 uur; telefonisch 10-18 uur Zaal, WBZ-Willem Burger Zaal, EFZ>Eduard Flipse Zaal do 29/4 GZ 20.15u Meesterpi op. 116, i ianist Grigory Sokolov speelt Bach Partita nr. 2, Brahms Fantasien Schumann Sonate nr.3. €32 - 7 note Black Gospel Festival 2010 25 22,50 Lrar populaire Turkse zangeres terug in Nederland! 35 29 ncert Bob van der Ent, viool en René Rakier, piano. Vrij entree zal/4JZ 19-24u The Ultii za 1/4 GZ 20.15u Funda A wo 5/4 JZ 12.45u Lunchco 010 484 33 33 nieuwe Luxor Theater www.luxortheater.nl Posthumalaan 1, 3072 AG Rotterdam. De kassa is elke dag geopend van 12-18 uur. za-zo 1-9/5 14/20u Chicago Jazz musical met Mariska van Kolck, Thorn Hoffman en Joke de Kruijf ma 3/5 20.00u Daughters of Africa Swingende Afrikaanse show met Westerse songs 010 484 33 33 1 oude Luxor Theater www.luxortheater.nl Kruiskade 10, 3012 EH Rotterdam. De kassa is elke dag geopend van 12-18 uur. zo-di 5/5 20u,zo 14.30u La Familie Morallès Michto. Heerlijk 'feel good circus' voor het hele gezin wo 2-4/5 20.00u Hold Tight Discomania Singo-Long. Meezingen en swingen met dé hits uit de '70s ik wil buitenspelen! GEEF NU! Giro 122 Jantje Beton iaat kinderen veilig en vrij buitenspelen Romaro SCHOOkWk Romaro Schoonmaakgroep is een volledig gecertificeerd, middelgroot dienstverlener in Schoonmaak- en Bedrijfsdiensten. De sterk ontwikkelde no-nonsense bedrijfscultuur is gebaseerd op respect, zorgvuldigheid en permanente aandacht voor arbeidsomstandigheden de menselijke factor Voor de komende vakantieperiode zijn wij op zoek naar Wat vragen we: Je bent minimaal 16 jaar en gemotiveerd. Ervaring in de schoonmaakbranche is een pré. Je spreekt goed Nederlands. Wat bieden wij jou: Een goed loon! Verdien tot 35% boven het minimumloon. Wij bieden werk in zowel de ochtend, middag als avond. Geef je voorkeur aan en houdt tijd over voor je andere vakantieplannen. Bovendien maak je kans op een NINTENDO DSi XL of een DIGITALE FOTOCAMERA!!! Interesse? Kom dan naar één van onze open dagen op 18 mei of 1 juni (van 9:00 uur tot 16:00 uur) aan de Scheepmakerstraat 19 te Ridderkerk. Informatie? Bel naar Hetty Haasdijk, Personeelsplanner, bereikbaar via tel. 0180- 46 33 55 (niet op donderdag). Binnenkort in het theater Het Echt Rotterdams Theater Het publiek kan nu genieten van de nieuwe doldwaze ko medie van Gerard Cox; In specteur Vlijmscherp. Paul van Soest en anderen zijn donderdag 29 april, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang €17,50. Bambibenen van Charlotte Lap Wat doe je als je volledig op je bek gaat? Niet bewegen, wachten tot het over gaat, om je heen kijken en zien dat je niet de enige bent. De ca baretvoorstelling Bambibe nen van Charlotte Lap is donderdag 6 mei, 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang €17,50. 's Werelds oudste jazzorkest brengt swingende show De Dutch Swing College Band, 's werelds oudste, nog spelende, traditionele jaz zorkest brengt ter gelegen heid van haar 65-jarig jubi leum, samen met het zang trio Mrs. Einstein, zondag 9 mei 2010 om 16.00 uur, een swingende show. Toegang €26.00. Laatste kaarten voor Veld huis en Kemper We moeten praten... Geen prettige openingszin uit de mond van je partner, je ex of huisarts. Veldhuis en Kern- per hebben deze zin zo vaak gehoord, dat ze nu zelf zeg gen: We moeten praten! Woensdag 12 mei, 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Kaarten kosten 24,00 per stuk. BA1 WGGGNGR Huis-aan-huisMedia ROTTERDAM - Dier gaarde Blijdorp in Rot terdam zet op Moeder dag (zondag 9 mei) zo wel de dierenmoeders als de mensenmoeders extra in het zonnetje. In de Diergaarde is een spe ciale Moederdagroute uit gezet langs de vele dieren moeders met hun baby's. 150 Alle moeders die de die rentuin bezoeken, wacht bovendien een botanische verrassing. De afgelopen maanden zijn er veel jonge dieren in Blij dorp geboren: een ware ba byboom! Voor het eerst in de geschiedenis zijn er in Blijdorp moeraswallaby's (kangoeroes) geboren. Op 3 april is giraffenmoeder Ma rian bevallen van een wolk van een meisje, en ze heet Doris. Andere dierenbaby's groeien als kool en zijn in middels uitgegroeid tot om deugende peutertjes zoals leeuwenwelpje Naui, dwergnijlpaardje Flory en het olifantje Tonya. Win dé Weekkrant geeft 10 dag- Moeder olifant Douanita wordt 9 mei extra in het zonne tje gezet. Ook voor mensenmoeders heeft Diergaarde Blijdorp leuke activiteiten. Meer informatie op www.dieigaardeblijdorp.nl. foto: pr jes Blijdorp weg op zondag 9 mei as. Het Moederdag ar rangement is inclusief en tree voor 4 personen, een speciale Moederdagroute, een botanische verrassing, een kopje koffie en een par- keerkaart. Vertel in een paar zinnen waarom jouw moe der op 9 mei een dagje dierentuin verdient. De tien origineelste inzenders krij gen een arrangement aan geboden. E-mail uw inzen ding voor 3 mei naar red.actie@whm.wegener.nl Winnaars krijgen bericht per e-mail. Elf Minuten SCHIEDAM - Voor het eerst is er van het boek 'Elf Minuten' van de populaire, schrijver Paulo Coelho een toneelstuk gemaakt. Het Noord Nederlands Toneel verwierf de rechten van de aller eerste theaterbewerking. Elf Minuten vertelt het leven van de Braziliaanse prostituee Maria vanuit een chique bor deel. Eerst werkt ze als verkoop ster in een stoffenwinkel, maar ze verlangt naar avontuur en is op zoek naar de grote liefde. Onder valse voorwendselen wordt ze naar Genève gelokt. Maar het loopt anders dan de avontuurlijke Maria verwacht; ze belandt in de prostitutie. Ze weet dat ze niks kan veranderen en berust in haar lot. In de tijd in het bordeel observeert ze zich zelf en de vele mannen in haar leven. Ze beheerst haar geest, bestuurt haar lichaam en ver biedt zichzelf om verliefd te worden. Dan slaat de verwar ring toe als ze een jonge schilder ontmoet. Elf Minuten wordt ge speeld door onder andere Ma- lou Gorter, Merijn de Jong, Pe ter Vandemeulebroecke, Da- niela Bernoulli, Klara Alexova en Maartje van de Wetering. In het toneelstuk worden zij bege leid door operazangers en een groep dansers. Voordat de voorstelling begint is er een gratis inleiding, waar het publiek meer achtergrond informatie krijgt over de voor stelling. Elf Minuten speelt op zaterdag 8 mei in Theater aan Voor het eerst is er een theatervoorstelling van de roman 'Elf Mi nuten' van Paulo Coelho. Het Noord Nederlands Toneel brengt de theaterbewerking naar Theater aan de Schie. foto: pr de Schie, de inleiding start om 19.15 uur, de werkelijke voor stelling om 20.15 uur. Kaarten kosten 21 euro en zijn te reserveren via www.theater- aandeschie.nl of 010-2467467. Het theater is te vinden aan het Stadserf 1.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 36