uitvaartcompact.nl goedkoopste uitvaart /lAo&tce- O O O a3 Henk Jansen y Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 12 mei 2010 - Pagina 12 r-tubilèum Geboren lijden In Nejnol CD ■4—» O -Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |femilieberictitenrotteidam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* •Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q OP familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden na een kort stondig ziekbed van onze immer goedlachse, zeer trouwe en altijd toegewijde vrijwilliger Flip Groenhuijzen Flip heeft zich altijd op een bijzondere en zeer hulpvaardige wijze jarenlang ingezet voor onze cliënten en was binnen ons personeel en vrijwilligers een mens waarop gerekend konen mocht worden. Hij zal binnen Harg-Spaland een haast onvervulbare leegte achterlaten. Wij wensen namens bestuur, locatiedirectie, personeel en vrijwilligers zijn nabestaanden veel kracht toe dit verlies te kunnen dragen. Frits Aries Schiedam, 6 mei 2010. Een goed en fantastisch mens is niet meer. 5 januari 1932 7 mei 2010 "Wij hebben bewondering en respect voor alles wat hij voor ons gedaan en betekend heeft. Joke Jansen Kinderen Kleinkinderen en verdere familie C orrespondentieadres J. Jansen Huijsmansstraat 80 3117 KR Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam op vrijdag 14 mei van 12.45 tot 13.30 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden in de aula van crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam om 14.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. Wijzijn Rick en Raween van de thuiszorg zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging en Dr. J. van Overdam en Dr. J. de Wit voor hun steun en begeleiding. J V Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, Nimmer klagend, altijd stil dragend, Moedig ging je door,'steeds weer. Tot op het laatste moment, Het wilde niet meer. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, leuke oma en bijzondere opoe Neeltje Maria Stigter - van der Hek Nel weduwe van Kèes Stigter in de leeftijd van 85 jaar. Gerda en John Adriaan t Riet en Sjaak Ellen en Hans Sandra en Klaas Regine en Rob Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 6 mei 2010 Correspondentieadres: Monuta uitvaartverzorging t.a.v. Familie Stigter Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Natuurmens Houfverzamelaar Behulpzaam Rustig Houtbewerker Leo Westerholt pas 63 jaar "ALs wij je nodig hadden, konden we altijd op je rekenen" Annie Pascal en Antoinette, Milan,Tim Sander en Carina 8 mei 2010 Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding ta.v. familie Westerholt, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Leo is bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhard- laan 121 in Schiedam. Wij nemen afscheid op vrijdag 14 mei om 10.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid om met ons herinneringen aan Leo op te halen. Rechtschapen Behulpzaam Familieman Bezorgd Meelevend Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn liefdevolle man, onze vader en opa Coenraad Anton Vroon Coen 27 januari 1924 8 mei 2010 'Wij zijn dankbaar voor alles watje voor ons hebt betekend Bep Vroon-Aaldi/k Inge en Henk Caroline en Jeroen Nicole en Richard Karin en René Ricardo en Larissa Raymond en Sylke Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding ta.v. familie Vroon, Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Op woensdag 12 mei is er tussen 19.30 en 20.00 uur gelegenheid tot condoleren bij Matrice Uitvaart begeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op zaterdag 15 mei om 13.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid om met elkaar na te praten. Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl De laatste uren voor het einde, dan wordt die grote wereld klein. En is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren tot het verleden. Dankbaar dat hij niet verder meer hoeft te lijden, maar verdrietig om het verlies, delen wij u mede dat, in aanwezigheid van familie, van ons is heengegaan mijn lieve vriend en onze oom Jacobus Philippus Groenhuijzen Flip 22 december 1943 6 mei 2010 Yvonne Bazel Sabine Amber Solinde en Nick Daan Demi F. Bordewijkstraat 275 3069 WB Rotterdam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. NIP Grafmonumenten aakt unieke, persoonlijke ekens Bespreekbaar, juist als je nog fit bent uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matriee.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres, voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaijersuitvaart.nl direct regelen, internet en telefoon (0800 5080) 24 uur per dag, 7 dagen per week 1 ook vooraf vast te leggen

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12