Absurdistisch muziektheater "HEATER Op verkeerde been AAN DE SCHIE De gezichten die ons nieuwe theaterseizoen smoel geven Muzikale voorstelling Muzikaal, gestoord en hilarisch dé Weekkrant SCHIEDAM - Zo zit het! is een muziektheatervoorstel ling voor kinderen vanaf 4 jaar. Spelend, zingend en dansend krijgen kinderen 16 mei, om 14.00 uur, in Theater aan de Schie ant woord op de moeilijkste vragen over de wereld. Hol landse Kade is opgericht door Marjolein Macrander. zij studeerde aan de acade mie voor Kleinkunst, spe cialiseerde zich in acteren, maar bleef ook zingen en schrijven. Zij heeft een dansachtergrond en leidt haar eigen kindertoneel groepen. Toegang €14,00, kinderen €9,00. SCHIEDAM - Achter de schreeuweqge kleuren, voorbij het felle licht - als men nauwe lijks nog een echo opvangt van wat eens een donderend feest- geraas was - schemert een an dere werkelijkheid, de B-kant van het leven. Met confronte rende beelden, straffe verhalen, krachtige liederen en onver wachte situaties zijn zij woens dag 19 mei, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie met de voorstelling Foor 11. Sinds 1982 exploreert De Nieu we Snaar via ongeziene muziek- theatrale wegen en een hoogst persoonlijk poëtische benade ring de gelaagdheid van de veel zijdige realiteit. De achterzijde hiervan bleef tot op heden ech ter braakliggend terrein. In de voorstelling Foor 11 verschijnen er vier eigenzinnige figuren die elk op hun manier de marge van het bestaan, hun bestaan, ons bestaan, zullen bezingen, bevragen en misschien zelfs verfoeien. Een kleurrijk instru mentarium, confronterende beelden, krachtige liederen, on verwachte situaties en state ments en zoveel meer zot ge weld om het publiek via humor Bekijk het nieuwe theaterprogramma op www.theateraandeschie.nl en bestel direct uw kaarten! Of haal een brochure af bij de kassa van het theater. Theater aan de Schie, Stadserf 1Schiedam (010) 2 467 467 THEATER Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NLwoensdag 12mei2010- Pagina 42 Binnenkort in het theater Topcabaret uit België Het Belgische cabaretduo Kommil Foo diept hun per soonlijke stijl in de voorstel ling Wolf verder uit: meer door minder, scherper door botter, harder door stiller. Een eigenzinnige mix van cabaret, muziek en theater. Op 13 mei, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Toe gang €21,50. De Tweeling De Tweeling, naar de roman van Tessa de Loo, is 21 mei, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Met De Tweeling is een mooie toneelavond gega randeerd: een prachtig ver haal gespeeld door vier to pactrices. Wïvineke van Gro ningen, Yvonne van den Hurk, Trudy de Jong en Rick Nolet laten zien hoe Lotte en Anna worstelen met hun ge voelens van spijt, verbitte ring en woede. Toegang €23,50. Regionaal ballet met Adje Adje's Sterren Revue heeft alles wat een goeie revue moet hebben: zang, dans, sketches, circusartiesten, ve ren, glitter, bingo, een show- trap, goocheltrucs en een ge voelig chanson. Samen met internationale gasten en Bal- let- en dansstudio Schiedam zal Adje 22 mei, om 20.15 uur, alles uit de kast halen om het publiek met verba zing toe te laten kijken. Adje live is ouderwets lachen om niks. Omdat het de laatste voorstelling van het seizoen is, sluiten we deavond af met een seizoensafterparty! Toe gang 22,50. SCHIEDAM - Rasentertainer Klaas haalt weer alles uit de kast om de zaal van Theater aan de Schie compleet uit haar dak te laten gaan. Muzikale hoog standjes, gestoorde typetjes, hi larische verhalen, Haas laat geen kans onbenut om het pu bliek aan zijn voeten te krijgen. Dat hij dan hier en daar een vet te Schwalbe moet maken draagt alleen maar bij aan de feest vreugde. Zal het hem lukken om het publiek op het verkeerde been te zetten? In 1998 won hij de Gongshow in Comedy café Toomler. Dat was voor hem de reden helemaal voor het cabaret te gaan. In 1999 won hij op het Amsterdams Kleinkunstfestival de jury- en de publieksprijs waarna hij tot en met december 2002 met zijn dwarsfluit toerde door Neder land met zijn eerste cabaretpro gramma Extreem. De recensen ten ontvangen het eerste pro gramma van Klaas enthousiast. Na het overweldigende succes kwam Klaas in het seizoen 2002-2003 temg in de theaters met zijn tweede cabaretpro gramma Mk. Ook over deze voorstelling was de pers lovend. Daarna was hij in uitverkochte zalen te zien met de voorstellin gen Schaap en Wortels. Maar Klaas van der Eerden heeft meerdere noten op zijn zang. Zo was hij regelmatig op TV te zien als presentator voor ver schillende televisieprogram ma's. De voorstelling Schwalbe is 20 mei, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Kaarten reserveren voor deze voorstel ling kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur. Telefonisch is de kassa be reikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 -16.00 uur via tel (010) 2 467 467. Online reser veren kan 24 uur per dag via www.theateraandeschie.nl. Toegang 18,50. Wie nie waagt, nie wint! en ontroering, via slapstick en melancholie nog eens stevig on der handen te nemen! Weder om een nieuwe stap in het ver rassende universum van De Nieuwe Snaar. Wie nie waagt, nie wint! Kaarten reserveren FOTO: PR kan via de kassa, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur. Telefonisch is de kassa bereik baar via (010) 2 467 467. Online reserveren kan 24 uur per dag via www.theateraandeschie.nl. Toegang €26,00. Rasentertainer Klaas van der Eerden haalt alles uit de kast. Hij is weer terug met een flitsend nieuw humoristisch en muzikaal programma. Klaas van der Eerden is donderdag 20 mei 2010, om 20.15 uur, te zien met zijn nieuwste voorstelling Schwalbe. De laatste kaarten zijn nu beschikbaar. foto:pr

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 42