lezers/actie R 1 Festival 'Wij gaan ervoor' Gratis naar Adje's Revue Frankeland Avond-, weekend- en nachthoofd ALTij d wmmnRwrETrmmwi i; 2* m i Automobielbedrijf Kalfsbeek bv - Service adviseur After Sales centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Sslagl^nir^^rplgjSPfe WGGGNGR Huis-aan-huisMedia SCHIEDAM - Het Nieu we Stadsblad geeft 2x2 kaarten weg voor de voorstelling op 22 mei in het Theater aan de Schie. Dat betekent een avondje lekker lachen. Adje is druk! Behalve dat hij alweer voor het 5e seizoen wekelijks bij Paul de Leeuw te zien is, rrihakt hij zich op voor een nieuwe theater tournee door Nederland en België. Na zijn twee succes volle programma's is het nu tijd om temg te kijken op de carrière van deze koning van het entertainment. Dit gebeurt in 'Adje's Sterren revue', waaraan behalve Adje en Theo tal van andere BN-ers hun medewerking zullen verlenen. De revue, die, door Adje en Theo gepresenteerd wordt, bestaat uit mooie liedjes, een echt ballet met mooie meiden, een showtrap, heel veel sketches, bingo, een poppenkast, een verdwijn truc waar u met uw neus bovenop zit en nog veel meer! Of het allemaal goed af loopt durven wij niet te zeg- Ti - J4 Adje's Sterrenrevue: ouderwets lachen, foto: andy doorhein gen, maar lachen wordt het zeker. Kans maken op vrijkaarten voor Adje's Sterrenrevue op zaterdag 22 mei in Theater aan de Schie? Stuur een mail naar redactie.ns@ whm.wegener.nl en vertel waarom jij graag naar Ad je's sterrenrevue wil. SCHIEDAM - Stichting Rolanti- no's organiseert voor de veer tiende keer het festival voor mu ziek en handicaps 'Wij gaan er voor'. Rolantino's zet zich in voor mensen met een beper king. Tijdens het festijn op za terdag 19 juni treden verschil lende acts op. De presentatie ligt in handen van Tv-presenta- trice Dolores Leeuwin. De voor zitter van het Gemeenschaps fonds Schiedam, Ad van Leeu wen,.opent de avond om 19.15 uur. Verschillende groepen staan op de planken, zoals 'de Rolantino's', 'The Trendy Caps', 'Carmela and the Lucky Lips' en het Belgische 'Briezz'. Daar naast verzorgen Ad van Opstal, Teun van Maurik en het duo 'Mulder Mulder' een deel van het programma. Toegangskaarten zijn verkrijg baar aan de kassa van het theater aan de Schie, op het Stadserf 1, of via stichting Ro lantino's, tel. 010 4730858. Tot 1 juni is de prijs 7,50, daarna kosten de kaarten 12,50. Ter uitbreiding van het team van service-adviseurs, zoekt BMW dealer Kalfsbeek, met vestigingen in Schiedam, Wateringen en Brielle, een enthousiaste In deze functie bent u het aanspreekpunt voor onze klanten waarbij u zich bewust bent dat de service van de after sales doorslaggevend kan zijn voor een relatie op lange termijn. Tevens bent u verantwoordelijk voor het aannemen en inplannen van werkzaamheden, de werkvoorbereiding en afhandeling. Functie eisen: - Afgeronde MBO/HBO-opleiding - Commerciële instelling en communicatieve vaardigheden - Affiniteit met techniek - Ervaring in een soortgelijke functie - Leeftijd tussen 25 en 40 jaar Is uw belangstelling voor deze functie gewekt? Stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van uw pasfoto en c.v., naar onze after sales manager; de heer E.A.M. van Winden. Kalfsbeek Karei Doormanweg 213115 JD Schiedam e-mail: vacatures@kalfsbeekbmw.nl BMW maakt rijden geweldig Frankeland is sinds 1850 een gevestigde organisatie die verpleging, verzorgd wonen en welzijn hoog in het vaandel heeft staan. Vanuit ons verpleeghuis wordt zorg, welzijn en (paramedische behandeling geïntegreerd geboden, ook in de thuissituatie. Frankeland heeft een Behandel- en Expertisecentrum en daarnaast ook een Morbus Parkinson expertisecentrum. Binnen ons team is er een vacature voor een enthousiast voor 0 - 24 uren per week in nachtdiensten Uw werkterrein: in de nachtdiensten operationeel leiding geven aan alle zorg- en verpleegeenheden; participeren in, veelal verpleegkundige, uitvoerende taken: verantwoordelijk zijn voor het waarborgen van de continuïteit van de (zorg)kwaliteit op de afdelingen. Uw profiel: een diploma voor verpleegkundige op kwalificatieniveau 4/5; goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden en een grote dosis overtuigingskracht; ruime ervaring, zowel in verpleegkundige zaken als in operationeel leidinggeven; affiniteit met ouderen; in staat zelfstandig, onverwachte knelpunten te signaleren en op te lossen. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer: salariëring volgens CAO VVT in FWG 50 (min. 2.199,65 en max. 3.192,02 op fulltime basis); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Sollicitatie en informatie Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan, bij voorkeur tussen 15.00 en 17.00 uur, met mevrouw Lieske van de Velde, sectorhoofd somatiek, telefoon 010 - 426 49 25. Wij vragen voor deze functie een verklaring omtrent gedrag (V0G). Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 27 mei 2010 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie Opleidingen van Frankeland, Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam of per e-mail naar: m.bootsma@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Frank elandgroep Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Naast verpleeghuiszorg biedt Frankeland vele wel- zijnsactiviteiten aan klanten die verspreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Schiewaegh en Vaartland. Samen vormen zij de Frankelandgroep. De Frankelandgroep biedt tevens thuiszorg aan ouderen, heeft een eigen behandel- en expertisecentrum voor eerste lijnszorg en is gespecialiseerd in Morbus Parkinsonzorg. Frankeland heeft regionaal en laijdelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse landelijke onderschei dingen gekregen, waaronder het gouden keurmerk in de zorg en de Food is Care Award. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een Sport- en Recreatieclub (meto.a. een zwembad,fitnessruim te, midgetgolf- en jeu de boulesbanen), een internetcafé, een brasserie en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje De tevredenheid van onze klanten is vooralle danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze mede werkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. 1 -

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 49