NÉ 1 mt W Krant in startblokken Afvallen zonder lijnen! Gratis WK Juichbandjes. I Aroma Rood mm Spaar ze nu alle 32! AU "4 'Ik voel me 10 jaar jonger' Verslaggeefster loopt mee in avond4daagse PLUS Beleef het verschil. PLUS Hollandse komkommers de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Geldig van dinsdag 25 t/m zaterdag 29 mei hs PLUS Van der Meer - Schiedam, Mgr. Nolenslaan 460, T: 010-4738765 maandag - vrijdag 8.00 - 20.00 uur, zaterdag 8.00 - 18.00 uur PLUS Hof van Spaland - Schiedam, Hof van Spaland 68, T: 010-2477299 maandag - woensdag 8.00 - 20.00 uur, donderdag 8.00-21.00 uur, vrijdag - zaterdag 8.00 - 20.00 uur PLUS Waardenburg - Schiedam, Geuzenplein 1-9, T: 010-4705082 maandag - woensdag 8.00 - 20.00 uur, donderdag - vrijdag 8.00 - 21.00 uur, zaterdag 8.00 - 20.00 uur Marjolein Mensink gaat op zoek naar de leukste verhalen over de avondvierdaagse. FOTO: JANNEKE N00RDERMEER Door Margon van den Berg SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgeval len. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthousiaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousiasme het 'Afvallen zonder lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het leuke is, dat je normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Directeur Yvonne Bakker van Make It Easy hoort dit soort verhalen dagelijks. "Het pro gramma bestaat uit een combinatiethera pie. Vijftien jaar geleden zijn wij als eerste in ons land daarmee begonnen bij rookver- slaafden. Inmiddels is gebleken, dat ook degenen die teveel eten of snoepen, met de combinatiemethode grote successen boeken." De basis is de auriculotherapie ofwel oor acupunctuur. Daarmee wordt het lichame lijke aspect van teveel eten aangepakt. Er worden daarvoor kleine printjes op het oor gezet. Het is absoluut pijnloos. En het heeft meteen effect. Maar het programma beyat meer. "Als je niet anders gaat denken, blijft toch de gedachte hangen dat je iets moet opge ven, dat bijzonder is en lekker. Door ook je gedachtegang over eten aan te pakken, kan iedereen, die daarvoor open staat, slagen." Bij dé methode die Yvonne Bakker hanteert in het oor worden geplaatst. Deze zorgen voor eèn snellere vetverbrandipg en dei je geen be hoefte hebt am zoetigheid en overmatig eten. Er wordt geen dieet voorgeschreven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelangrijke dingen die je moet laten staan, zoals chips en koekjes. Verder mag je nagenoeg alles eten." De belangrijkste tip: "Maak van het afvallen zonder lijnen elke dag een feestje!" De Make It Easy methode wordt toepast in 24 praktijken in Nederland. Een van de therapeuten is Yvonne Bakker zij werkt uitsluitend op afspraak. Om u nog beter van dienst te zijn, zijn er elke maand op dinsdag behandelingen in Schiedam bij Wijkcentrum De Blauwe Brug op het Bachplein 590. Voor alle verdere informatie en voor het maken van een afspraak kan van 09.00 uur tot 19.00 uur gebeld worden naar 0174-213202. Voor meer informatie tevens: www.makeiteasy.nl SCHIEDAM - Het startbe wijs is al binnen. Marjolein Mensink van het Nieuwe Stadsblad is helemaal klaar voor de avondvierdaagse die op maandag 31 mei van start gaat. De verslaggeef ster loopt vijf dagen mee om alle mooie herinneringen aan de wandeltocht op te te kenen uit de mond van Schiedammers. Voor Maijolein word het de eer ste keer dat ze meeloopt. En ze heeft er ontzettend veel zin in. "Ik wil het graag een keer mee maken. Op de redactie werd raar opgekeken, toen ik vertelde dat ik nog nooit de avondvier daagse heb gelopen. Nu heb ik het gevoel dat ik wat gemist heb en wil graag meelopen." De verslaggeefster loopt alle vijf dagen mee, ook de inhaaldag op maandag 31 mei. "Als je meedoet en alle verhalen wil horen, dan moet je ook alle vijf de dagen meelopen." Het Nieuwe Stadsblad is op zoek naar de mooiste, gekste, onroerende verhalen over de avondvierdaagse. Klamp je Marjolein aan, dan bestaat er grote kans dat jouw verhaal de volgende dag op www.nieuwe- stadsblad.nl terug is te vinden. Natuurlijk hoort daar ook een mooie plaat bij. Reden voor Marjolein om altijd haar came ra onder handbereik te hebben. Heb je zelf een leuke foto ge maakt? Mail de foto naar redac- tie.ns@whm.wegener.nl en we plaatsen de foto's op de site. Op maandag 7 juni is het laatste verslag van Marjolein te lezen over de laatste avond van de avondvierdaagse. «PLUS Culinaire varkenshaas Naturel of Amerikaans 500 gram J 21/10 Aanbiedingen zijn niet bestemd voor wederverkopers en/of grootverbruikers. Prijswijzigingen en/of zetfouten voorbehouden. Wilt u per mail op de hoogte blijven van de laatste aanbiedingen bij PLUS? Meld u dan nu aan via www.plus.nl.WWW.piuS.nl «PLUS Snoep- groenten Paprika's, komkommertjes, of tomaatjes Per beker 2 stuks Douwe Egberts Snelfiltermaling Alle pakken a 250 gram Bijv. Aroma Rood Excellent Aróme 2 pakken naar keuze

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 17