anenmarkt Poets je- rijk.. CSU 'Spirits of the Dutch Masters' naar Schiedam VAN DORP installaties Projectleider Werktuigbouwkunde Projectleider Meet Regeltechniek Inbedrijfsteller Meet Regeltechniek Servicetechnicus HVAC dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 26 mei 2010- Pagina 43 Even terug naar vroeger SCHIEDAM - Even geen au to's, alleen maar trekschui ten. De eerste vaartocht in het kader van het toeris tisch arrangement 'Spirits of the Dutch Masters' ver trekt op zaterdag 29 mei vanuit Delft naar de histori sche brandersstad. Trek-, en later pakschuiten, vormden de belangrijkste vorm van openbaar- en vrachtvervoer in de eeuwen vóór de uitvinding van de trein en de auto. Neder land had een dicht netwerk van natuurlijke en gegraven vaar wegen, vervoer over water was dan ook de meest veilige, be trouwbare en efficiënte trans portvoorziening. Zonder deze vaarverbindingen en schepen hadden de Hollandse Meesters waarschijnlijk nooit kunnen ge nieten van hun inspirerende hartversterkertjes. De stokerijen waren namelijk afhankelijk van de scheepvaart voor aanvoer van grondstoffen en de afvoer van hun producten. De Delftse en de Schiedamse Schie waren hiervoor de belangrijkste vaar wegen. Op zaterdag 29 mei, het thema jaar 'Historische Vaarwegen en Waterlinies' van de provincie Zuid-Holland, wordt deze route gevaren met de historische pak schuit 'Nooitgedacht', verge zeld van de 'Vlietlander 2', en kele andere historische schepen en een vloot sloepen. De historische pakschuit 'Nooitgedacht' is op 29 mei te bewonderen aan de Lange haven. Na het welkomstwoord in Delft vertrekt de vloot voor een vaar tocht van ongeveer 1,5 uur naar Schiedam. Rond 13.00 uur komt de vloot aan in de Lange Haven, waar de vloot officieel worden ontvangen bij het Jenevermuse um. Hier heten gedeputeerde M. van Engelshoven-Huls en burgemeester W.M. (Wilma) Verver-Aartsen de vloot en haar passagiers welkom en wordt het glas geheven op een behouden vaart en een succesvol arrange ment. Aansluitend wordt het publiek getrakteerd op een mu zikaal en theatraal optreden op de kade. Meer over dit evenement op www.ontdekschiedam.nu. KLIK EN REAGEER Reageren? Ga naar nieuwe- stadsblad.nl! KLIK LEES De heerlijkste recepten staan op de site Veel minder zwartrijders REGIO - Het aantal zwartrij ders in de metro is dankzij de OV-chipkaart vorig jaar ge daald van 12 naar 3,9 pro cent. Dat is te lezen in het jaarverslag over 2009 van de RET. De vervoerder meldt dat het percentage dit jaar verder is teruggelopen, na melijk naar 3,3 procent. Volgens de RET is de over gang naar de chipkaart soe pel verlopen. De gemiddelde waardering van de klant voor de OV-chipkaart is ge stegen en ligt inmiddels op een 7,5. Ondanks de crisis sloot het vervoersbedrijf het jaar 2009 af met een positief financieel resultaat van 10 miljoen eu ro. Van dit geld worden on der meer nieuwe metro's ge kocht. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 070 - 307 84 44 Powered by JobTrack.nl Van Dorp installaties is een landelijk opererend installatiebedrijf. Het bedrijf kenmerkt zich als familiebedrijf en met 10 vestigingen twee steunpunten telt zij ca. 800 medewerkers. Bij de vestiging Rotterdam werken ca. 60 medewerkers in de divisies Klimaatbeheersing, Elektrotechniek, Sprinkler en Technisch Beheer (service en onderhoud). Van Dorp installaties ontwerpt, berekent, tekent, realiseert en beheert installaties, waarbij het welzijn en een hoge mate van comfort van de leefomgeving centraal staat. In al ons doen en laten staat respect voor het milieu en de menselijke waarde voorop. Om aan deze aandachtspunten te kunnen blijven vasthouden, stellen wij hoge eisen aan onze medewerkers, aan de materialen tlie wij verwer ken en projecten waaraan wij werken. Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's: Uitgebreide functie omschrijvingen vindt u op onze website: www.vdi.nl/ vacatures/ rotterdam Van Dorp Installaties biedt: Gemotiveerde collega's die hecht samenwerken Afwisselend werk en kansen op ontplooiing Goed salaris en een goede pensioenregeling Bijdrage in de kosten voor verdere opleidingen Meer informatie? Bel 010-483 231 I en vraag naar de heer R. van Ettinger (directeur). Solliciteer per email: boekholt@rotterdam.vdi.nl of schriftelijk met CV en motivatie aan Van Dorp installaties bv, t.a.v. mw N.J.A. van Boekholt, Smirnoffweg 3, 3088 HE Rotterdam. eda - Deventer - Heerenveen - Helmond - Rotterdam - Venlo - Zevenaar - Zoetern CSU zoekt vakantiewerkers Wil jij een baan in de buurt, een goed salaris en werken wanneer jou dat uitkomt? Laat het ons dan meteen weten. CSU is op zoek naar enthousiaste vakantiekrachten in de schoonmaak! Er zijn diverse werkdagen en -tijden mogelijk. Je kunt je vakantiebaan zo prima combineren met je hobby's en andere activiteiten. Wat bieden we? Zie jij een vakantiebaan bij CSU wel zitten? Een heel goed salaris, wat maar liefst 30% hoger is dan Ga dan naar www.csu.nl/vakantiewerk en meld het wettelijke minimum jeugdloon. Daarnaast heb je je aan! Heb je vragen? Bel dan naar Kelly van Holt op hele fijne collega's en heerst er een gezellige werksfeer, .tel. 010 43 22 000. -csu. Daar blijf je bu CSU cleaning services M-Engineering Project Shutdown-Management M-Engineering werkt binnen de petrochemie, maritieme sector, machine bouw en on- offshore aan project en shutdown-management en verzorgt.eveneens middels detachering de invulling van vacatures voor diverse opdrachtgevers. Voor de regio Rotterdam e.o., Brabant, Zeeland en Antwerpen e.o. zijn wij on der andere op zoek naar: Mechanical Engineers Tekenaars Constructeurs Werkvoorbereiders (WTB en/of E) Constructie- Piping Specialisten Kijk voor meer informatie en vacatures op onze website: www.m-engineering.nl Ben je nu al geïnteresseerd? Mail dan je CV met je motivatie naar info m-enaineering.nl Tijd voor iets anders tijd voor M-Engineering!

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 43