Kamera-Express: service is niet duur 'TÈX 1 Frankeland Verzorgenden niveau 3 iK&'' kamera-ejqoress.nl centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 26 mei 2010 - Pagina 47 Dat Kamera-Express zich in een tijdsbestek van enkele jaren heeft ontwikkeld tot de grootste camerawinkel van Nederland, heeft het bedrijf aan een aantal facto ren te danken, weet algemeen directeur Guus van de Water. "Een van de pijlers onder het suc ces is onze drukbezochte inter netsite waarop de klant niet al leen een immens groot assorti ment aantreft, maar óók super- scherpe prijzeit Dat heeft niet al leen zijn aantrekkingskracht op fotografieliefhebbers uit Neder land, ook vanuit België, Duitsland I pfgi f en Frankrijk worden via onze site www.kamera-express.nl veel aankopen gedaan. We hebben in middels breed bewezen betrouw baar en het goedkoopste te zijn. Maar dat alleen is niet genoeg. Belangrijk is ook dat je snel uit voorraad kunt leveren en over een medewerkersteam beschikt Bij Kamera-Express is keuze te over. Het assortiment bevat meer dan 22.000 artikelen, waaronder het complete aanbod van topmerken als Canon, Nikon, Olympus en Sony. FOTO: LEENDERT VAND OER WAAL dat écht verstand van camera's en toebehoren heeft. Ook op die beide punten scoren we uitste kend. Vanwege de hoge omloop snelheid van de meer dan 22.000- verschillende artikelen -waaron der het complete assortiment van de topmerken Canon, Nikon, Olympus en Sony- kunnen we vrijwel alles direct uit voorraad le veren. Daarnaast werken bij Ka mera-Express mensen die op het gebied van fotografie nét zo be vlogen zijn als onze klanten. Reparatie Voor het geval er zaken aan.een camera gerepareerd moeten wor den, nemen we de klant alle zor gen uit handen. We hebben daar voor een fulltime servicemanager beschikbaar in onze vestiging in Capelle aan den IJssel en sinds kort ook in onze nieuwe vestiging aan Parnassusweg in Amster dam." Ook op het gebied van ga rantie op camera's en lenzen zijn ze bij Kamera-Express niet kin derachtig. "Die stellen we stan daard op twee jaar", vertelt Guus van de Water. "De meeste fabri kanten hanteren een termijn van één jaar, maar dat vinden wij te kort. Omdat we veel vertrouwen in de kwaliteit van de producten hebben, plakken wij er zonder ex tra kosten voor de klant twaalf maanden extra aan vast" Kamera-Express begon zijn acti- Kamera-Express aan de Rietbaan in Capelle aan den IJssel. viteiten halverwege de jaren ne gentig als postorderbedrijf in tweedehands camera's. De occa sionverkoop evolueerde tot een complete camerawinkel waar mensen terecht konden voor zo- - wel 'nieuw' als 'gebruikt' en een keur aan accessoires. "We richten ons puur op fotografie", zegt Guus van de Water. "Computer spelletjes, televisies; je zult ze in onze winkels en op onze site ver geefs zoeken. Camera's en daar aan gerelateerde accessoires wa ren en zijn onze corebusiness. Je moet doen waar je goed in bent, vinden we bij Kamera-Express. Dus zijn we er voor de hobbyfoto- Rietbaan 5 2908 LP Capelle aan den IJssel www.kamera-express.nl FOTO: LEENDERT VAN DER WAAL graaf, de semi-prof, de prof en ie dereen die simpelweg leuke fo to's wil maken. Waarbij we ons altijd proberen in te leven in de wensen en specifieke gebruiksei sen van de klant en op die basis ook gericht adviseren." Service "Weet je wat het is: iemand een camera verkopen is op zich hele maal niet moeilijk. Waar het ons om gaat is dat mensen bij ons te- rugkeren en na verloop van tijd een herhalingsaankoop doen. Dat zie je alleen gebeuren als je op al le fronten een positieve indruk maakt. Met alleen de laagste prijs kom je er niet meer. Full-service is het sleutelwoord. Bij Kamera-Ex press maken we dat waar." 0 m ■Frankeland is sinds 1850 een gevestigde organisatie die verpleging, verzorgd wonen en welzijn hoog in het vaandel heeft staan. Vanuit ons verpleeghuis wordt zorg, welzijn en (para)medische behandeling geïntegreerd geboden, ook in de thuissituatie. Frankeland heeft een behandel- en expertisecentrum en daarnaast ook een Morbus Parkinson expertisecentrum. Frankeland is voor zowel het intramurale als het extramurale (Thuiszorg Ouderen Frankelandgroep) team op zoek naar enthousiaste voor 0 - 36 uren per week Uw werkterrein: uitvoeren Van de totale verzorging van bewoners op basis van de in het zorgdossier vastgelegde afspraken; eerst verantwoordelijke zijn voor een aantal bewoners en bijhouden van het zorgdossier; contacten onderhouden met relaties en familieleden van de bewoner. Uw profiel; een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden van de bewoner en het leveren van kwaliteit voor op staan; een diploma op kwalificatieniveau 3; zelfstandig kunnen werken in een multidisciplinair dienstverband; goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO VVT in functiegroep 3 5; vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Sollicitatie en informatie Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan, bij voorkeur tussen 15.00 en 17.00 uur, met mevrouw Lieske van de Velde, sectorhoofd somatiek, telefoon 010 - 426 49 25. Wij vragen voor deze functie een verklaring omtrent gedrag (V0G). Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u zo spoedig mogelijk sturen naar de afdeling Personeel Organisatie Opleidingen van Frankeland, Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam of per e-mail naar: m.bootsma@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Frankelandgroep Frankeland is een centrum voor vetzotgd wonen, verpleging en welzijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Naast verpleeghuiszorg biedt Frankeland vele wel- zijnsactiviteiten aan klanten die verspreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Schiewaegh en Vaartland. Samen vormen zij de Frankelandgroep. De Frankelandgroep biedt tevens thuiszorg aan ouderen, heeft een eigen behandel- en expertisecentrum voor eerste- lijnszorg en is gespecialiseerd in Morbus Parkinsonzorg. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse landelijke onderschei dingen gekregen, waaronder het gouden keurmerk in de zorg en de Food is Care Award. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een Sport- en Recreatieclub (met o.a. een zwembad, fitnessruim te, midgetgolf- en jeu de boulesbanen),een internetcafé, een brasserie en twee vakantievilia's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze mede werkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Éi

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 47