Win een reis naar de Malediven! levendig Leuven! 3 25y I Ofc; MICHAEL VA De bal schoor de lat WE ALL LOVE MICHAEL Stem op de beste makelaars, advocaten, schilders, kappers, etc... COLUMN I HENK SPAAN Verkiezing EZERSACTIE 1 ARKE Boek nu voordelig uw vakantie via: 6258 4741 krant.nl ACTIE I CLICK WIN WE ALL LOVE Win twee kaarten voor mm 2 kaarten op 25 juni 3F voor het laatste nieuws kijk op deweekkrant.nl Welke makelaar in uw woonplaats biedt de beste service, welke loodgieter is het meest betrouwbaar en welke schilder heeft de bes te prijs-kwaliteitverhou- ding? Het is vaak lastig kie zen. Maar met de Verkie zing van het Jaar komt daar verandering in. Geef uw mening over de lokale on dernemers en win een reis voor twee personen naar de Malediven! V A N HIT I A A R De Verkiezing van het Jaar is een groot landelijk onderzoek naar de beste dienstverleners. Via de website Verkiezingvan- hetjaar.nl kan iedereen aange ven welke loodgieters, schoon heidsspecialistes, makelaars of notarissen etc. de beste beoor deling krijgen. Niet alleen geven de consumenten een Top-3 aan, ook bedrijven beoordelen andere bedrijven en zelfs hun concurrenten. Iedereen die via de website www.verkiezingvan- hetjaar.nl zijn stem uitbrengt maakt kans op een reis voor twee personen naar de Maledi ven! De aftrap van dit groot- schalige onderzoek wordt ge daan vanuit Zuid-Holland, een van de meest ondernemende regio's van Nederland. Op de verkiezingsite kan iedere stem mer maximaal voor vijf bran ches op dienstverleners in de woonplaats stemmen. Op 1 september 2010 zal notaris H.Milder van PVM notarissen uit Almere uit alle deelnemers een gelukkige winnaar trekken, die op het vliegtuig naar de Ma lediven stapt! De reis naar de Malidiven zal uitgereikt worden door D-Reizen in Almere. Om deel te nemen aan het on derzoek kunnen deelnemers zich aanmelden op www.ver- kiezingvanhetjaar.nl. Zij ont vangen dan een persoonlijke in logcode per email. Niet ver van Brussel ligt een eeuwenoude stad die bruisender is dan ooit: Leuven. Ontdek Leuven en geniet van de gezellige Grote Markt, het Begijn hof dat door UNESCO is uitgeroepen tot werelderf goed, de drukke winkel straatjes en de gezellige terrasjes waar u heerlijk kunt genieten van een Belgisch biertje. En heeft u genoeg van de drukte van de stad, dan kunt u tot rust komen in de groene gor del rondom Leuven. U verblijft in Novotel Leuven centrum. Het hotel is centraal gelegen, vlakbij het treinsta tion en aan de rand van het centrum, ca. 1 km van de Gro te Markt. Het hotel beschikt o.a. over ruime moderne ka mers, een brasserie, ham mam, fitness en parkeergele genheid. Adviesprijs 139, Lezersprijs 93,-* prijs per persoon o.b.v. een twee/driepersoonskamer. 3-daags 'Ontdek Leuven arrangement' is inclusief: - 2 overnachtingen in het Novotel - 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet - 3-gangen diner op de dag van aankomst, excl. drankjes - Belgische bierproeverij (3 bieren) met hapjes - Stadsboekje Leuven - Gratis gebruik van fitness en hamman Exclusief: - Boekingskosten 15 per online boeking, 25*per telefonische of reisbureauboeking - Bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking Kinderkortingen: Kinderen t/m 15 jaar verblijven gratis op de kamer bij 2 volbetalende volwassenen, inclusief ontbijt (max. 2 kinderen.) Parkeren: in naastgelegen parkeergarage (ca. €12,50 24ü) Periode: 1 juni t/m 31 december 2010 Aankomst: vrijdag en zaterdag (dagelijks in volgende perioden: 2 juli t/m 28 augustus, 29 oktober t/m 8 november en 17 december t/m 31 december.) Voor meer informatie en boekingen: ga naar www.arke.nl/wegener.aspx. U kunt ook bellen metArke tel. 079-3165943 of langsgaan bij een Arke reisbureau in de buurt o.v.v. Wegener Leuven aanbieding. De ANVR/SGR-vooiwaarden zijn op deze aanbieding van toepassing. De ondernemers die volgens de verkiezing als beste uit de bus komen, zullen te zijner tijd op de uitreiking van de Awards worden uitgenodigd. Deze in spirerende bijeenkomsten zul len worden begeleid door de GoedeDagVoorzitters. De bij eenkomsten worden afgesloten met een presentatie door een van de bekende sprekers over sociale media zoals linkedin, twitter en andere vormen van online ondernemen. Ook de organisatie van de Ver kiezing van het Jaar maakt ge bruik van moderne social me dia. Bij het promoten van de verkiezing via Twitter of de tell- a-friend optie maakt u zelfs kans op de extra reis naar de Malediven. Plotseling is kabouterplop opgedoken als merchandi- singsmuts van het Wereld kampioenschap Voetbal. Ga ik de muts opzetten? Ik denk het niet. Afgezien van het schoonheidsaspect, schijn je er nog een abonne ment op het Algemeen Dag blad bij te moeten nemen ook. Zouden de spelers van het Nederlands elftal blij zijn met de actie? Dat denk ik ook niet. Hun testosteronspiegel daalt er ziender ogen van. Stoerder dan Boulahrouz zijn er niet veel. Die is metzo'n muts zijn geloofwaardigheid als 'Kannibaal' in één keer kwijt. Wesley Sneijder als kabouter Smal. Ik zie het nog niet voor me. "Haloetoedeloe", zegt hij tegen Van Persie. Die geeft hem meteen een hoek en weg is de goede sfeer. Kabouter Kwebbel is Nigel de Jong. "Oeps, ik praat weer teveel zeker?" "Zeg jij maar niks meer Kwebbel", zegt kabouter Plop. Maar wie is kabouter Plop? Wie beheert de melkherberg? Dat is natuurlijk de wijste van het stel: Kees Jansma. Die hoeft alleen nog maar een baardje te laten staan. Het leesbrilletje heeft hij vast al. "Plopperdeplopperdeplopzegt hij tegen kabouter Klus, de werkezel van het elftal. "Moet ik nu weer veel looparbeid verrichten voor Kabouter Smal?" vraagt kabouter Klus, alias Dirk Kuijt? "Jazeker! En ook voor kabouter Stratego, alias M. Van Bommel, moet je veel lopen. Die is de jongste niet meer", zegt kabouter Plop. "Kabouter Lui, zal je bedoelen", lacht Dirk zijn tanden bloot. En Bert van Marwijk noemen ze, naar de beste tradities van de voetbalhumor, kabouter Smul omdat hij zo mager is. Van zo'n actie ga je vanzelf infantiel praten. De kinderachtigheid in de merchandising is ooit begonnen met voetbalplaatjes die een voetbalterm letterlijk namen. "De bal scheert de lat", stond er en dan zag je een bal als tondeuse met veel schuim de stoppels van de lat halen. "Een woud van benen. "Teken zelf het plaatje maar. Het was het begin van het einde. Sindsdien worden we overspoeld met grote Heineken hoeden, oranje wc-brillen, Wuppies, voorzetborsten voormannen, knalpotjes, roeptoeters en als dieptepunt die nep indiaan met zijn stadionverbod. Het ergste is natuurlijk dat kinderen het leuk vinden. Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan r Praag en Bohemen, 8 dagen v.a.€299.- r actiecode l y Toscane, 10 dagen v.a. 649.- Parijs, 3 dagen v.a.€ 149.- p.p. Andorra, 10 dagen v.a. 449.- p.p. r-\ actiecode Voor het complete reisaanbod! [Rome, Florence,Venetië, 110 dagen v.a. 499.- p. iDalmatië, 112 dagen v.a. 549.- p.p. |tf« flstrië Opatja, Rovinj, [Lloret de Mar, I 17 dagen v.a. 139.- p.p. fKirchberg Tirol, 110 dagen v.a. 499.- p.p. fJWj f MU/IKAAI ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 51