O O nr Overlijdensberichten vind je op www.mensenlinq.nl cü _o <u Q CO Kees Wesdorp J- Wil Borsboom - Ris J- Een bekende overleden? "V Sjaan Goedhart - van Tilborg dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 2 juni 2010 - Pagina 12 - .-Jubileum Geboren Overlijden CU O O Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |familieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij uook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Waarom? Waarom? Waarom nu al? Waarom zó? Het ergste van de vraag is dat er geen antwoord is. Want zelfs als er een daarom is, dan blijft voor altijd nog de vraag: Waarom jij? Waarom jij? Waarom jij? Wij zijn totaal verbijsterd Cornells Abraham Wesdorp Kees 48 jaar Wij hebben hem zó lief Onverbreekbare grote liefde van Tineke Geweldige, fantastische papa van Brandon en Donovan Grote broer, allesie en beschermer van Dries Een hartverwarmende zwager van Siny en Anton Wilmaen Wil Helène Liefdevolle en onvergetelijke oom van Leon, Dewi, Dennis en Ilse, Purdy, Bryan, Jeffrey Onze padre familias 29 mei 2010 Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Wesdorp Postbus 399,3100 AJ Schiedam Kees is thuis, waar wij als gezin om hem heen zullen zijn. Woensdag 2 juni is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om nog even bij hem te zijn'bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhard- laan 121 in Schiedam. Daarna gaat Kees weer terug naar huis. Vrijdag 4 juni zijn jullie om 15.00 uur van harte welkom om Kees te gedenken in de aula van crematorium Hofwijk, Delftweg 230 in Rotterdam. Zoals Kees graag gewild zou hebben, zullen wij na afloop op hem proosten en is er gele genheid om herinneringen op te halen en na te praten. Wij zijn diep geschokt door de plotselinge dood van onze vriend Kees Wesdorp 27 april 1962 29 mei 2010 Binnen onze vriendenkring hebben wij in de afgelopen dertig jaren Kees leren kennen als iemand op wie je altijd kon rekenen. Van nature stond Kees positief in het leven. van die uitstraling heeft hij ons jarenlang deelgenoot gemaakt. Wij kunnen het ons nog niet voorstellen hoe het zal zijn om Kees niet meer in ons midden te hebben wel weten wij dat onze herinnering aan hem nog lang zal voortduren. Wij wensen zijn vrouw Tineke en hun kinderen Brandon en Donovan veel sterkte toe bij dit verlies. Frank Riet - Michel Anja t - Richard Joyce Ronald - Tineke - John - Mechi Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze directeur 27-04-1962 29-05-2010 Wij verliezen in hem een geweldige baas, maar bovenal een lieve vriend, die altijd voor iedereen klaar stond. Hij gaf op zijn eigen wijze gestalte aan onze ondernemingen. Wij wensen zijn naaste familie maar speciaal Tineke, Brandon en Donny heel veel sterkte om dit onmetelijke verdriet een plekje te kunnen geven. Namens het personeel van J.J.W. Dits Montageservice B.V. GK Staal B.V. Slechts één maand nadat zij onverwacht afscheid heeft moeten nemen van haar maatje Piet hebben wij nu, geheel onverwacht, afscheid moeten nemen van onze lieve en dappere zus, tante en schoonzus weduwe van Piet Borsboom Schiedam, 4 maart 1930 t Schiedam, 29 mei 2010 Hun 50 jarig huwelijk op 25 augustus 2010 zal in de Hemel gevierd worden. Jan en Sari Annie t Cock t Yvette en Paul Correspondentieadres: J.W. Ris Christiaan Huygenslaan 22 3204 CG Spijkenisse De crematieplechtigheid heeft woensdag 2 juni plaatsgevonden te Schiedam. J V Lieve Ma, je was de allerbeste moeder en een buitengewoon goed mens. Ik zal je nooit vergeten. Peter Nu ben je bij Pa en kan je weer samen verder. Niet meer bang, niet meer benauwd, niet meer eenzaam. Suze Dag kleine lieve Oma, rust zacht. Tim Bedroefd, doch dankbaar dat haar een langere lijdensweg bespaard is gebleven, delen wij u mee dat voor ons toch nog onverwacht is overleden mijn lieve moeder, mijn schoonmoeder en oma Catharina Maria Brouwer - Bos weduwe van Cornel is Brouwer in de leeftijd van 85 jaar. Peter en Suze Tim Schiedam, 24 mei 2010 Correspondentieadres: P. Brouwer De Velden 49 3124 CN Schiedam De crematieplechtigheid heeft vrijdag 28 mei plaatsgevonden te Schiedam. Zoek, vind en reageer. Mensenlinq.nl: dé site met alle overlijdensberichten uit uw regio "Schaduw kan niet zonder licht. Afscheid niet zonder aankomst." Verdrietig delen wij u mede dat onze lieve moeder en schoonmoeder is overleden weduwe van Wil Goedhart 18 oktober 1938 30 mei 2010 Bert en Susan Jos en Femke Correspondentieadres: Vuurvlinderhof 26 3124 BX Schiedam Bloemen zijn van harte welkom. De afscheidsplechtigheid voorafgaande aan de begrafenis zal gehouden worden in de aula van begraafplaats Beukenhof aan de Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op vrijdag 4 juni om 12.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot een kort samenzijn in de ontvangstruimte van de begraafplaats. lf De verslagenheid in de familie is zeer groot nu we plotseling afscheid moesten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en oud-tante Sjaan Goedhart-van Tilborg *18-10-1938 130-5-2010 Wat zullen we je missen Sjaan Namens de familie van Tilborg Jan van Tilborg Schiedam, 31-05-2010

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 12