iMaeslanderi Wij VOORSPELLEN EEN Woonconsulenten m/v WOONBOULEVARD Gezocht: dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 2 juni 2010 - Pagina 35 AKELAARS ADVlSf Maeslanden zoekt freelance woonconsulenten voor diverse kantoren. Als woonconsulent zul je voornamelijk vanuit huis werken, binnen je eigen woningmarkt. Je bent het verbindend element tussen de klant en ons makelaarskantoor. Je kan te allen tijde rekenen op ondersteuning van de makelaars en het hoofdkantoor. Wij zijn op zoek naar representatieve en klantvriendelijke woonconsulenten. Mensen die betrokken zijn bij hun omgeving, op de hoogte van ontwikkelingen. Kortom: jij weet wat er speelt. Als jij dat commerciële talent bent, vakkennis is een pre, ontvangen we graag je gegevens. Maeslanden biedt, als enige makelaarsorganisatie in de regio, een uitstekend opleidingstraject en persoonlijke begeleiding. Je werktijden zijn vrij indeelbaar. Gelet op de opbouw van het team verzoeken wij vrouwelijke kandidaten met klem te solliciteren. Meer informatie? Ga naar www.werkenbijmaeslanden.nl Wij zoeken consulenten in: Berkel en Rodenrijs - Delft - Do Lior - s-Gravenzande - Hoek van Holland - Honselersdijk - Kwintsheul - Maasdijk - Maasland - Monster - Naaldwijk - Poeldijk - Schiedam - Sohipluidon Don Hoorn - Vlaardingon - Wateringen U R Werkzaamheden omvatten: informeren en adviseren over aan- of verkoop begeleiden bezichtigingen begeleiden bij afwikkeling van aan- of verkoop uitvoeren promotie verrichten ondersteunende werkzaamheden voor de makelaars beheren van relatiebestand werven van bemiddelings- en taxatieopdrachten en hypotheken assisteren bij opstellen van promotieplan Camusdreef 21 Maassluis Commandeurskade 46a Maasland Industrieweg 20 Maassluis Luxueus hoekherenhuis met garage op circa 356 m2 eigen grond is nu te koop! Deze riante woning met z'n 5 slaapkamers en dubbele badkamer is werkelijk tot in de puntjes afgewerkt. Indeling: Via oprit geschikt voor twee auto's heeft u t.t. de gara ge en de entree van deze woning. Entree: ontvangsthal met gar derobenis, m.k. en toiletruimte Fraaie lichte woonkamer v.v. gashaard en plavuizenvloer met vloerverwarming. Zeer riante leefkeuken (Siematic) v.v. diverse apparatuur. Bijkeuken met wasmachine/drogeropstelling en t.t. ruime garage (ca 21 m2) met elektrisch bedienbare deur. 1ste verdieping: via ruime hal t.t. de badkamer v.v. ligbad, douchecabine, 2de toilet en design radiator. De 5 slaapkamers (ca 22,16,15,12 en 10 m2). De 2de badkamer met vaste wastafel en doucheopstelling. 2de verdie ping: nu bergzolder met cv opstelling (Nefit 2003). Bijz.heden: Nieuwe dakkapel (2009) v.v. elektrische rolluiken. Nieuwe lami- naatvloer, binnendeuren en zonwering op eerste verdieping. Vraagprijs 495.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Op één van de mooiste plekjes in Maassluis, direct gelegen aan "de Boonervliet" staat nu te koop een bijzondere vrijstaande vil la. Deze uniek gelegen villa staat op circa 731 m2 eigen grond, biedt u een geheel vrij uitzicht over een fantastisch recreatiege bied. De garage van ca. 27 m2 is v.v. elektrisch bedienbare deur. De ze woning is grotendeels voorzien van elektrisch bedienbare rol- luiken.Op een Unieke plek uw woondroom creëren! Vraagprijs 975.000 k.k. Vrijblijvende aanbieding Op een toplocatie is nu te koop een luxueuze villa met bedrijfs ruimte, recreatiekas en weiland.Gelegen op circa 6005 m2 eigen grond. Indeling: tv/kant.kmr, woonk. met bijz. schouw en opens laande deuren naar aangelegde tuin, keuken v.v. alle denkbare app., bijkeuken. Gigantische ouderslpkmr. met kledingkmr en ei gen badkmr. 2de verd: 4 slpkmrs., badkmr. Techn. ruimte. Berg zolder. De woning is v.v. luchtverw./airco en centr. stofzuiger- syst. De bedrijfsr. vzv keuken met inbouwapp., badk. en toilet, bestaat uit diverse kant/praktijkr. en garagë. In de hobbykas be vinden zich de sauna, jacuzzi en exotische beplanting. Weide grond met schapenstal. Deze prachtige villa in het buitengebied van Maasland kan uw droom verwezenlijken! Prachtig landelijk gelegen, met natuur en vaarwater op fietsafstand van alle facili teiten in het rustieke dorp. Inruil bestaande woning mogelijk! Vraagprijs €1.450.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding. Nu te huür, een representatieve bedrijfsruimte met showroom kantoorruimte op deze toplocatie in Maassluis! Indeling begane grond: entree via toégangisdëur en/of via grote re overheaddeuren. Showroom met een oppervlakte van circa 95 m2 v.v. systeemplafond en keurige afwerking, toiletruimte met dames/herentoilet en bergruimte. Grote werk/opslagruimte van circa 200 m2 voorzien van lichtstraat, verwarming en met een werkhoogte van circa 7 meter vrije hoogte. Indeling verdieping: Ruime kantoorruimte van circa 90 m2 Kantineruimte voorzien van keukenblok, deze ruimtes zijn tevens voorzien van een sys teem plafond. Deze schitterende bedrijfsruimte is de kans om plezierig te werken. Deelverhuur bespreekbaar! Huurprijs 3150,= per maand exclusief BTW Deelverhuur vanaf 90,- per m2 wo (vrijblijvende aanbieding) ZALIGE ZOMER! Kwantum Roobol Tuinmeubelen Wooning Carpet Right HACO Rose Slaapcomfort Beter Bed Van der Ree Stam Keukencentrum BCC Profijt Meubel Roobol Hoogenboezem Het is volop genieten tijdens de lente op Woonboulevard Hoogstad. En als het aan ons ligt wordt het nog mooier! Lekker languit onderuit op uw nieuwe loungeset, waterbed of fauteuil deze zomer? Kom snel langs. U bent van harte welkom! A20 - afrit 8, Westlandseweg (naast IBIS Hotel) www.woonboulevardhoogstad.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 35