AFvallen? <3ê> JL Citroensapkuur capsules! nemas <?IIR."PLBy Ik zoek leuke en spontane parttime collega's Behoefte aan inspiratie? Schrijf dan nü in voor de Management Workshops! Cormet Nu voor I9fww Gezondheidswinkel Libra BUS Donderdagavond 3 juni 2010 - René Boender 'De kansen liggen op straat' snelvideo CASINO Horecamedewerker m/v dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 2 juni 2010 - Pagina 43 DÈ AFSLANK-HYPE VAN INTERNET NU OOK IN DE WINKEL TE VERKRIJGEN! "Eindelijk is de Citroensapkuur ook in capsules verkrijgbaar!" Iedereen heeft er wel eens van gehoord; het is één van 's-werelds bekendste slankkuren: De citroensap-kuur. In de gezondheids- en reformwinkels adviseren winkeliers dit al vele jaren voor een krachtige aanpak van het opgeslagen buik- en billenvet en om het totale lichaam eens goed te reinigen. Jammer genoeg werd deze zeer effectieve vetvreter nooit echt populair, omdat een slankheidskuur vanwege de zure smaak nooit erg lang kon worden volgehouden. Nu is één van de populairste afslankkuren van de laatste 30 jaar er ook in capsulevorm! Wetenschappers zijn er in geslaagd om alle vet stofwisseling stimulerende stoffen van de citro ensap-kuur te isoleren en daaruit een krachtige slankheidscapsule te ontwikkelen, die uw lichaam verandert in een echte vetverbrandingsmachine: De nieuwe citroensapkuur capsules! Wat tot nu toe alleen maar mogelijk was met een zure smaak en de lastige aanschaf van exotische kruidenmengsels, gaat met deze nieuwe super capsules nu wel zeer makkelijk! Een citroensapkuur capsule bevat een veel hogere concentratie aan slankma-kende stoffen dan een I normale citroensapkuur. Het is dus veel krachtiger, helpt sneller en is zeer eenvoudig in gebruik.Men hoeft slechts driemaal per dag één cap sule in te nemen. Indien u te snel afvalt kan deze dosering verlaagd worden omdat een te groot gewichtverlies niet gezond is voor het lichaam. "Alsof ik een jas uittrok!" In iedere capsule bevindt zich nu een zeer uitge breide en hooggedoseerde mix van zeer krachtige stoffen die snel helpen bij overgewicht. Deze geven een echte boost aan allerlei natuurlijke mechanismes in het lichaam die er voor zorgen dat u een totaal lichaamszuiverende en vetver- brandende kuur ondergaat, die ook nog eens het hongergevoel remt en u laat bruisen van energie! Billen, buik en heupen; juist in deze tradionele probleemgebieden zullen de citroensapkuur- capules het meest effect hebben. De citroensapkuur capsules zijn niet voor niets dè afslanksensatie van dit moment! Citroensap-kuur capsules zijn een machtig wapen tegen vet om er geweldig uit te zien, u geweldig te voelen en vol energie om te verbranden! Internettopper nu in de winkel vele malen goedkoper! 60 capsules normaal 24,95 M f "Afvallen moeilijk? Met de citroensapkuur capsules ging het wel héél snel!" Citroensapkuur capsules zijn nu extra voordelig verkrijgbaar bij: Schiedam: Hoogstraat 15, 010 - 426 32 80 Ook uw afhaaladres voor Odin-groente-abonnement en iedere dinsdag en vrijdag vers biologisch brood! In samenwerking met onze partners organiseren Zadkine Contract Activiteiten en INHolland Academy inspirerende workshopavonden waarin managen en ondernemen centraal staan. Partners: ruDUcaties MODunif s Hoofdpartners: Prijs 125,- inclusief buffet, koffie, thee, drankjes en hapjes. Locatie Hogeschool INHolland Posthumalaan 90, Rotterdam Voor aanmelden: www.managementworkshops.nl DE KRUIJFF GRAFIMEDIA Diepenhorst verhuizers ff* fff mlmétr.. Georganiseerd door: INH*LLAMD Academy ^MeerBusiness Fair Play Casino's bieden een gevarieerd en verantwoord kansspelaanbod voor een breed, volwassen publiek. Het bedrijf is onderdeel van Janshen-Hahnraths Group gevestigd te Kerkrade, een van de toonaangevende concerns in de speelautomatenbranche met circa 600 medewerkers. Parttime 20 uur (avonduren en weekenden) Rotterdam Functie-eisen Werk- en denkniveau op LBO- of MBO-niveau. Affiniteit hebben met horeca. Goede communicatieve en sociale vaardigheden. Minimale leeftijd 18 jaar i.v.m. wettelijke bepalingen. In het bezit van een rijbewijs en auto is een pré. far De kandidaat is representatief, servicegericht en beschikt over een flexibele instelling. Optimaal beschikbaar in de maanden juli, augustus en september. Wij bieden u een dienstverband op basis van een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd, dat bij goed functioneren kan worden omgezet voor (on)bep'aalde tijd. Daarnaast is er sprake van optimale arbeidsvoorwaarden. Functieomschrijving Service verlenen door middel van het bereiden en verstrekken van hapjes en drankjes aan de bezoekers. - Orde en netheid binnen onze casino's waarborgen doof het verrichten van alle voorkomende schoonmaak- en3 opruimwerkzaamheden. Controleren en toezichthouden in onze casino's. k Flexibele inzetbaarheid binnen de regio Rotterdam voornamelijk avond- en weekenddiensten. Reageer vóór 11 juni met een motiverende brief en curriculum vitae naar: Mevrouw C. Meeuws, medewerker P&O, Postbus 3009, 6460 HA Kerkrade (u mag ook e-mailen naar: cmeeuws@jhgroup.nl) Acquisitie niet gewenst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 43