Lees ook het weblog van Te vinden via www.schiedam.nl Nationale en internationale acts op 't Maasboulevardfeest Vuilnisman komt voortaan alleen 's ochtends in Schiedam Zuid Afsluiting fiets- en voetgangers brug Burgemeester van der Lippad Wijkoverleg Schiedam Centrum www.schiedam.nl emeenteberichten burgemeester Verver-Aartsen - - 2 juni 2010 nummer 22 Pagina 2 Bouwzaken Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 Hm 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 tl m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon (010) 2191252. Ingekomen bouwaanvragen van 17 mei 2010 tot en met 27 mei 2010 Blikslagerstraat 33, 3123 PL Het gedeeltelijk vergroten van de verdieping Het plaatsen van een bedrijfspand met kantoorgedeelte Het gedeeltelijk veranderen van bestaande voor- en zijgevels Het gedeeltelijk oprichten van inpandige afhaalbalie Het vernieuwen van de entreedeur en kozijn Het veranderen van de garagedeur Fokkerstraat 510, 3125 BE Hoogstraat 157 hoek Dam 2, 3111 HG Raam 115, 3111 PL Schie 7, 3111 PM Tornefors 2, 3124 BC Verleende bouwvergunningen Verzonden 21 mei 2010 Korte Haven 129-135, 3111 BH Verzonden 27 mei 2010 Klaaswaalsestraat e.o. Verzonden 28 mei 2010 Het gedeeltelijk veranderen van de panden/complex Het gedeeltelijk vernieuwen van de kozijnen (voorgevel) Pieter Loopuytstraat 9, 3117 ZC Het plaatsen van een blokhut in de tuin N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belang hebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergun ning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethou ders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige Voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Kennisgeving voornemens Ontheffing ex. artikel 3.6 lid 3 Wro Burgemeester en Wethouders van Schiedam maken bekend dat een onthef fing ex. artikel 3.6 lid 3 Wet ruimtelijke ordening is aangevraagd voor: Het plaatsen van ondergrondse containers rondom de Plantage op 6 locaties Het bouwplan ligt in het vigerende bestemmingsplan Binnenstad 2003 be stemmingen Groenvoorziening en Vb(a). Het bouwplan is in strijd met het vigerende bestemmingsplan, omdat voor het plaatsen van ondergrondse con tainers geen bepaling is opgenomen in de betreffende artikelen. Het bouw plan kan daarom tevens worden aangemerkt als een verzoek om ontheffing als bedoeld in artikel 3.6 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening. In artikel artikel 3-6 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening juncto artikel 4.1.1 van de Besluit ruimtelijke ordening wordt aan burgemeester en wethouders de mogelijkheid geboden om ontheffing te verlenen. Artikel 3.6 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening biedt de mogelijkheid om met toepassing van art 22 lid 2 onder a van het bestemmingsplan alsnog medewerking te verlenen. Het voornemen om ondergrondse containers te plaatsen voldoet aan het bovengenoemde artikel en de stedenbouwkundige overwegingen en komt hierbij in aanmerking Voor een ontheffingprocedure Artikel 3.6 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening. Het plan ligt hiertoe van 3 juni t/m 16 juni 2010 ter inzage bij de balie Bou wen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf-> 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur en na afspraak maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en op vrijdag van 14.00 - 17.00 uur, telefoon 010-2191111 of via www.schiedam.nl. Een ieder kan gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk zijn haar gemotiveerde zienswijzen tegen het voornemen tot het verlenen van de ontheffing kenbaar maken bij het college van Burgemeester .en wethouders, ter attentie van de afdelingsmanager Vergunningen en Handhaving, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. 't Maasboulevardfeest belooft ook dit jaar weer het leukste, gratis fes tival van de omgeving te worden. Op het programma staan onder meer optredens van Splendid, Dl-RECT, Jeroen van der Boom en Monique Smit. Naast het muziekprogramma is er een kinderdorp, straattheater, de feestmarkt en het Maasboule vard Voetbaltoernooi. Nieuw dit jaar: maak een helikoptervlucht boven de Maasboulevard! Splendid, Starcatcher, Hansen Tomas en de Ugly Ducks and me trappen op vrijdag 4 juni 't Maasboulevardfeest af in het park langs de Nieuwe Wa terweg. Heftiger dan ooit is dit jaar het Popfestival op zaterdagavond met optredens van onder meer Baz- zookas, Kinkobra, Rhythm Chiefs en DI-RECT. Ook het Hollandse Hits Festival op zondagmiddag belooft onvergetelijk te worden. Zing mee met Jeroen van der Boom, Albert West, Lucas en Gea, Dries Roelvink, Mike en Collin en Wesley Klein, de winnaar van Popstars. Jong en oud 't Maasboulevardfeest is er voor het hele gezin! Kinderen kunnen hun lol op in het kinderdorp met luchtkus sens en tientallen attracties. Zater dag- en zondagmiddag is er straat theater en natuurlijk ook de enorme feestmarkt. Speciaal voor de kin deren staan Monique Smit en Lisa, Amy en Shelly zaterdagmiddag op het grote podium. Pubers kunnen op vrijdagavond uit hun dak gaan tijdens de Partynight en het zaterdagavond nog eens dunnetjes overdoen in de Feesthut. Shantykoor De Hoeksche Waard is zaterdag de hele dag op het veld. 't Maasboulevardfeest wordt zondagmiddag afgesloten met het Open Schiedam Dartkampioenschap en natuurlijk het grote Maasboule vard Voetbaltoernooi, de bakermat van 't Maasboulevardfeest. Helikoptervlucht Het publiek kan 't Maasboulevard feest en de wijde omgeving vanuit een helikopter bekijken op zaterdag en zondag. Opstappen kan bij De Buitensluis. Kijk voor meer informa tie op www.maasboulevardfeest.nl. 't Maasboulevardfeest 4 juni (19.00 - 00.00 uur) 5 juni (10.00 - 00.00 uur) 6 juni (10.00 -19.00 uur) Entree en parkeren is gratis. www.maasboulevardfeest.nl Jeroen van der Boom Vanaf dinsdag 8 juni 2010 haalt Irado in Schiedam Zuid alleen nog in de ochtend het huisvuil op. Alle bewoners van die wijk worden daarom vriendelijk doch dringend verzocht om voortaan hun huis vuil aan te bieden vóór 07.30 uur. In de middaguren zijn er géén voer tuigen van Irado meer beschik baar in Schiedam Zuid en kunnen achtergebleven zakken niet worden opgehaald. De wijziging is in overleg tussen de gemeente Schiedam en NV Irado tot stand gekomen. Met de wijziging verkort en vervroegt Irado de inza meltijd, wat naar verwachting een grote vermindering van meeuwen- overlast zal opleveren. Inwoners van Zuid ontvangen bin nenkort een brief over de wijzigin gen rondom het ophalen van huisvuil in de wijk. Mocht u vragen hebben over dit onderwerp dan kunt u con tact opnemen met Irado via het te lefoonnummer: 010-2621000 of via het e-mailadres: info@irado.nl. Vanaf maandag 14 juni tot en met vrijdag 2 juli 2010 wordt de fiets brug van de spoor onderdoorgang gelegen in het fietspad "Burge meester van der Lippad" nabij de Johan de Wittsingel afgesloten voor alle fiets- en voetverkeer. De afsluiting is nodig omdat de brug vervangen wordt. Aansluitend wordt de nabijgelegen voetgangers brug voor de duur van twee weken afgesloten om dezelfde reden. De afsluitingen worden met borden aan gegeven. Mocht u vragen hébben over dit on derwerp dan kunt u contact opnemen met de heer J. Offermans (procesma nager gemeente Schiedam) via tele foonnummer 010-219 1859 of per email viaja.offermans@schiedam.nl Het wijkoverleg van de wijk Centrum zal plaats vinden op: Datum: Dinsdag 8 juni 2010 Locatie: Grote Kerk, Lange Kerkstraat, ingang tuin- zijde Aanvang: 20.00 uur Besproken wordt o.a.: - Presentatie leef - Presentatie hennepaanpak en overbewoning - het verslag van de vorige vergadering - wijkbudgetten en nieuwe aanvragen Voor informatie kunt u terecht bij de wijkproces- manager, dhr. Hüseyin Kalyoncu, tel. 010-2191031 of e-mail: h.kalyoncu@schiedam.nl Voor het bijwonen van de vergadering kunt u zich aanmelden bij het secretariaat van de afdeling Wijkont wikkeling: telefoon 010-2191023. Colofon Gemeentelijk Informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 219 11111 Fax: (OIO) 473 70 21 Stadswinkel, Stadserf 1 E-mail: info@schiedam.nl Postadres Postbus 15011 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 7