k 9juni Tweede KamerMERKIEZINGENl Trouwen in Schiedam Spirits of the Dutch Masters Gemeenteberichten u heeft het voor het zeggen.nl Het Ondernemersloket voor alle (startende) ondernemers in Schiedam www.schiedam.nl 2 juni 2010 nummer 22 Pagina 4 Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 2 juni 2010: Zwartewaalsestraat, voor pand nr. 26A, postcode 3114 XX 2. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: a. Besloten op 2 juni 2010: Parkweg, voor pand nr. 251, postcode 3119 CG b. Besloten op 2 juni 2010: Rotterdamsedijk, voor pand nr. 251, postcode 3112 AL Wij wijzen u erop dat u op gropd van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval'Van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arron dissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. A. Baglieto, tel.nr. 2191806. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 2 juni 2010 namens Burgemeester en Wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Aanwijzing Gehandicaptenparkeerplaatsen Beschikking Onderwerp Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben een aanvraag om" vergun ning op grond van de Monumentenwet 1988 ontvangen. Op 12 maart 2010 is een aanvraag ontvangen van Sjiek VOF om een vergun ning voor het wijzigen van het rijksmonument Lange Haven 24-26, 3111 CG Schiedam. De aanvraag betreft in hoofdlijnen het wijzigen van het interieur. Burgemeester en Wethouders van Schiedam hebben besloten de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorwaarden worden verbonden. Inzage U kunt de beschikkingen, de aanvraag en de overige van belangzijnde stukken van 26 mei 2010 tot en met 7 juli 2010 op werkdagen inzien in de stadswinkel, bij de balie BWM zonder afspraak van maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 13.00. Overige tijdstippen met afspraak. Een afspraak kunt u maken via www.schiedam.nl of anders telefonisch.:010-2191111 (bellen tus sen 9.00 uur en 17.00 uur) Beroep Binnen zes weken, gerekend vanaf de dag na de verzenddatum van dit besluit, kan alleen beroep worden ingesteld als u belanghebbende bent. Dit is ook mo gelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen zienswijze hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Uw beroep schrift kunt u richten aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht). Omdat het indienen van een beroepschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, een verzoek om voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden) indienen. Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een der gelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een beroepschrift is ingediend. Inlichtingen Voor informatie over de aanvragen en de beschikkingen kunt u zich wenden tot dhr. G. Roodbol van de Gemeente Schiedam, telefoonnummer 010- 2191809 Projectnummer: 10INK04635 Afgelopen zaterdag ontving burge meester Verver op de Lange Haven bij het Jenevermuseum een histori sche vloot sloepen en schepen. Zij vertrokken vanuit Delft en voeren naar Schiedam in het kader van het toeristisch arrangement 'Spirits of the Dutch Masters'. Het arrangement is ontwikkeld in opdracht van de pro vincie Zuid-Holland en past in een serie toeristische arrangementen met als thema 'Hollandse Meesters' en met als rode draad historisch vervoer over water. Ook gedeputeerde Van Engelshoven-Huls en Guido Beau- chez van het Jenevermuseum waren hierbij aanwezig. Voor meer infor matie: www.ontdekschiedam.nu. fclNIESi Foto: Bart Bos V kunt op woensdag 9 juni stem men voor de Tweede Kamerverkie zingen. Door te stemmen bepaalt u samen met de andere kiezers welke partijen (en leden) in de Tweede Kamer komen. U oefent daarmee invloed uit op de besluitvorming van de Tweede Kamer voor de ko mende vier jaren. In de Tweede Kamer worden veel zaken beslist die u direct aangaan. Meenemen Om te kunnen stemmen moet u uw stempas en een geldig identiteitsbe wijs meenemen. Zonder uw stem pas en identiteitsbewijs mag u niet stemmen. Geldige identiteitsbewij zen zijn het Nederlandse paspoort, identiteitskaart of rijbewijs. Bij de verkiezing van de Tweede Kamer mag u een identiteitsbewijs gebrui ken dat op 9 juni 2010 (de dag van de stemming) maximaal 5 jaar is verlopen. U mag dus een paspoort, identiteitskaart of rijbewijs gebrui ken waar op staat "geldig tot 10 juni 2005" of elke latere datum. Ook paspoorten, identiteitskaarten en rijbewijzen afgegeven door de andere landen van de Europese Unie, Noorwegen, Liechtenstein, IJsland en Zwitserland zijn op grond van de Wet op de identificatieplicht in Ne derland geldige identiteitsbewijzen, evenals vreemdelingendocumenten. U kunt zich niet identificeren met andere pasjes en kaarten, zoals een openbaarvervoerkaart, bedrijfspas, collegekaart," bankpas of zwemabon nement. U kunt zich ook niet identi ficeren met een identiteitsbewijs dat op de dag van de stemming meer dan vijfjaar verlopen is. Geen stempas? Uw stempas moet u inmiddels heb ben ontvangen. Bent u wel stem-., gerechtigd, maar heeft u nog geen stempas ontvangen, neem dan zo snel mogelijk contact op met de Stadswinkel van de gemeente Schie dam. Daar kan men ervoor zorgen dat u een nieuwe stempas ontvangt. Ook als uw stempas beschadigd of zoek raakt, kunt u via de Stadswin kel een nieuwe stempas aanvragen. Dit kan tot uiterlijk maandag 7 juni. Een ander machtigen Als u zelf niet in de gelegenheid bent om te gaan stemmen, kunt u een andere Schiedamse kiezer machtigen om uw stem uit te brengen. Dat is heel eenvoudig. U vult de achterkant van de stempas in (vergeet de onder tekening niet). De stempas geeft u aan degene mee die namens u stemt (uw gemachtigde). Dit kan tot op de dag van de verkiezingen. Ook moet u een kopie van uw identiteitsbe wijs meegeven aan uw gemachtigde. Zonder deze kopie te tonen aan het stembureau, kan uw gemachtigde uw stem niet uitbrengen. Voorkom misbruik van uw identiteitsbewijs door de kopie terug te vragen en/of op de kopie te schrijven dat deze al leen bestemd is voor gebruik bij het uitbrengen van uw volmachtstem. Uw gemachtigde kan uw stem al leen tegelijk met zijn of haar eigen stem uitbrengen. Een kiezer mag via volmachten voor ten hoogste twee andere mensen stemmen. Meer informatie Meer informatie over de verkiezin gen vindt u op de website www. uheefthetvoorhetzeggen.nl. Een overzicht van de partijen en kan didaten die deelnemen aan de ver kiezingen wordt op 2 juni huis aan huis verspreid. Daarop wordt ook afgedrukt waar zich in Schiedam de stemlokalen bevinden. Deze adressen worden ook vermeld in Het Nieuwe Stadsblad van woens dag 2 juni. De stemlokalen zijn ge- opend op woensdag'9 juni van 7.30 tot 21.00 uur. Verkiezingsavond De gemeente Schiedam organiseert op woensdagavond 9 juni, de dag van de verkiezingen, een verkie zingsbijeenkomst in de foyer van het Theater aan de Schie. Iedereen is welkom om daar gezamenlijk de Schiedamse en de landelijke uitsla gen op de voet te volgen. De zaal is open vanaf 20.30 uur. U vindt op woensdag 9 juni stem lokalen op de volgende adressen in Schiedam: Stadskantoor, Stadserf 1 De Wilgenburg, Land van Ris 6 Fr. Haverschmidt, W. de Zwijgerlaan 35 De Kring, Frans Halsplein 33 De Wegwijzer, Burg. H. Gretelaan 498 Schiewaegh, Nieuwe Damlaan 759 Magnalia Dei Kerk, Albardastraat 67 Wijkcentr. Dreesplein, Dr. W. Dreesplein 1 Krona, Malmö 75 De Erker, Jan van Avennesstraat 32 Jacobs Gasthuis, Burg. Knappertlaan 59 Zorgcentr. Spaland, W. Andriessenlaan 2 De Blauwe Brug, Bachplein 590 DeWoudhoek, Heijermansplein 35 Terpzicht, Noordeinde 10 DrieMaasStede, Voorberghlaan 35 De Klinker, B. IJzerdraatsingel 1 Het Windas, Nachtegaallaan 2 Van Beethovenflat, V. Beethovenplein 161 Kluphuis Oost, Boerhaavelaan 79 De Peperklip, Fahrenheitstraat 6 Klubhuis Zuid, Dwarsstraat 42 OBS De Gorzen, Dwarsstraat 2 Frankeland, St. Liduinastraat 10 De Werf, Kerkweg 46c Stadserf 1 3112 DZ Schiedam 010-219 12 59 info schiedam.nl openingstijden: maandag 12.00 uur - 16.00 uur dinsdag, woensdag, vrijdag 8.00 - 16.00 uur donderdag 8.00 uur - 20.00 uur Tel.: (010) 219 1111Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 9