Nieuwe Haven, hèt particuliere alternatief voor het verpleeghuis J yieuwe Haven x^sucfe ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL ONDERNEMER f vi -T s MGR. NOLENSLAAN 694, TEL. 010 - 4735384 - BILDERDIJKSTRAAT 31 A, TEL. 010 - 4269621 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 9 juni 2010 - Pagina 11 m Advertorial - orj^orgfoorztening WOOt^Otgk VOOYZiming Dankzij uw stem,zijn wij dit jade geworden. Dit is voor ons een bevestiging dat u waardering heeft voor de manier waarop wij werken. Aan ons de taak om ook de komepde tijd te laten zien dat dezeuitverkiezing terecht is Woonzorgvoorziening Nieuwe Haven bestaat inmiddels een half jaar. In Vlaardingen heeft de Nieuwe Haven ook een vestiging onder de naam Oude Haven deze bestaat ondertussen 3 jaar. Het afgelopen half jaar is het zorg team op volle sterkte gebracht. Veel bewoners die mo menteel bij ons wonen hebben veel zorg nodig. Er zijn enkele bewoners in de Nieuwe Haven opgenomen die in een regulier verpleeghuis verbleven. Ook mensen die pro blemen hebben met hun geheugen zijn welkom. De Nieuwe Haven kan goed inspelen op de veranderde zorgvraag van bewoners door de kleinschaligheid. Er is een vaste huisarts, fysiotherapeut en ergotherapeut ver bonden aan de Nieuwe Haven. Woonzorgvoorziening Nieuwe Haven is een particulier verzorgings- verpleeghuis, waar goede zorg, prettige be jegening en veel aandacht hoog in het vaandel staan. De bewoners hebben ieder een ruim appartement, met ei gen badgelegenheid toilet, kitchenette, CAI- en tele foonaansluiting. De appartementen worden door de bewo ner en familie zelf ingericht, wat maakt dat er in de Nieu we Haven 12 kleine 'huisjes' ontstaan, wat door bewoners als erg prettig ervaren wordt. De afgelopen weken hebben de bewoners veel buiten doorgebracht. Met het heerlijke weer drinken we buiten koffie en nuttige soms ook daar de lunch. Tot laat in de middag is het buiten goed vertoeven met een kopje thee en chocolaatje. De bewoners genieten hier zichtbaar van. De Nieuwe Haven biedt 24-uurs zorg. Er werkt een team van verzorgende niveau 3 en 2. De Nieuwe Haven levert lichte zorg, complexe zorg en alle zorg er tussen in. Be woners kunnen altijd in de Nieuwe Haven blijven wonen. Doordat de Nieuwe Haven een particuliere onderneming is, moeten dat bewoners zelf de huur en service kosten betalen. De hoogte van de huur/service kosten is afhankelijk van de beschikbare kamer en uw persoonlijke situatie. Wij re kenen graag aan de hand van uw persoonlijke situatie uit wat de totale kosten zijn om bij ons te kunnen wonen. Vaak blijkt onze voorziening voor veel mensen financieel haalbaar te zijn. Mocht u interesse hebben in de Nieuwe Haven dan kunt u bellen met: Dhr. R. Oostlander, 06-301 666 08 of kijken op onze site: www.nieuwehaven.org Momenteel is er nog 1 tuin kamer beschikbaar. Kortom; heeft u zorg nodig en wilt u ook nog prettig wonen, kom dan kijken op de nieuwe Haven!!! Adres Nieuwe Haven 153 3117 AA Schiedam

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 11