I I I I i ar SCHIEDAM - Maar liefst 785 Schiedammers liepen vorige week de avondvierdaagse. De meesten legden vijf kilometer af, ruim honderd sportievelingen gingen voor het dubbele. Ook het Nieuwe Stadsblad liep mee. Op de site staan de belevenissen. Maar natuurlijk willen we lezers de foto's niet onthouden. de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 9 juni 2010 - Pagina 35 Vier dagen gezelligheid! Tlkl Schiedammer Arie Krommenhoek viert zijn jubileum. Voor de vijftigste keer wandelde hij de vierdaagse. Door de jaren heen is Krommenhoek twee kunstknieën rijker, maar dat weerhoudt hem niet van het meedoen. Zelfs hondje Leika kreeg een me daille, zij liep voor de zevende keer mee met haar baas. inni's v,sii- Het gaat om de gezelligheid en het meedoen, maar ook de beloning is leuk. Het vierdaagse kruisje kan met trots opgespeld worden, of het nou de eerste, tiende of vijftigste keer is. Op de laatste dag verzamelen alle wandelaars zich bij zwem bad Zuid. Vanaf daar worden de laatste kilometers met mu zikale ondersteuning door juliana Schiedam en de Rijn mond Band afgelegd. De meiden van handbalvereniging DWS leggen de route vrolijk zingend af. Het clublied schalt door de Schiedamse straten. "De jongens lopen verderop, die gaan natuurlijk niet zingen", zegt handbalvader Johan den Hartogh Dylan van Zundert mag helpen bij de controlepost De vijf jarige functionaris neemt zijn taak als controleur serieus. Het T-shirt van dé Weekkrant werd door vele lopers herkend Dat moet ook wel als je zo'n officieel oranje hesje draagt! Mooie verhalen en gezellige gesprekken volgden. Misschien wel een van de meest luxe plekken om de vier daagse mee te maken. De negen maanden oude Brent zit prinsheerlijk op zijn moeders rug. Hij staat op de lijst van 'meest gevaarlijke', maar tijdens de vierdaagse is er dankzij de agenten niets te vrezen op het kruispunt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 35