Vlaggetjesdagen fabius" dr Calculator (fulltime) Corojnj ycrsooviijkc Straks een leuke baan...? Haal dan nu je diploma! Fabius Opleidingen Receptioniste Telefoniste (6 mnd) Administratief Medewerk(st)er (9 mnd) Secretaresse (12 mnd) --holland dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 9 juni 2010 - Pagina 50 zoekt voor het bedrijfsburo: Je takenpakket bestaat o.a. uit: Het zelfstandig calculeren van projecten op het gebied van systeemplafonds en metalstudwanden aan de hand van bestek en tekeningen. Het verzorgen van offertes. Het onderhouden van contacten met leveranciers. Het bijhouden van inkooplijsten. Het bijhouden van het offerte bestand. Functie vereisten: Een afgeronde opleiding MBO bouwkunde. Ervaring in calculeren van systeemplafonds en metalstudwanden. Ervaring met Word en Excel. Kan zelfstandig en in teamverband werken. Je toont initiatief, bent flexibel en praktisch ingesteld Profielschets: Wij zoeken een medewerker met een groot verantwoordelijkheidsgevoel en sociale vaardigheden. Geen 9 tot 5 type. Integriteit is een onmisbare kwaliteit. Wij bieden: Afwisselend en uitdagend werk Goede honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden Een halfjaarcontract, met uitzicht op een vaste aanstelling Sollicitaties per brief of e-mail met CV kan je binnen 14 dagen richten aan: Bovero B.V., t.a.v. Afdeling Bedrijfsbureau, Postbus 11303, 3004 EH Rotterdam. Voor meer informatie over Bovero zie onze internetsite www.bovero.nl Contactpersoon J. van der Windt, eventuele vragen liefst per mail j.windt@bovero.nl Tel.nr. 010-2451012. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DRIMMELEN - Dommelen in Noord-Brabant staat in het weekend van 12 en 13 juni in het teken van de Vlaggetjesdagen. Er is van alles te beleven voor het hele gezin. Zo is er een braderie verspreid over bijna het hele terrein en kunnen kinderen zich uitleven op de kermis. Op zaterdagavond is er een groot vuurwerk. Verder zijn er optredens van shantykoren en kunnen bezoekers gratis meezei len met de le Brabantse Zeilschool de Biesbos. De vaarschool van de Landmacht en het Korps Com mandotroepen staat garant voor spectaculaire ac ties op en in het water. Tenslotte is er live muziek op de terrassen. De toegang is gratis. Er is van alles te beleven voor het hele gezin. TOTO: PR ftji K->' ~Jf t die persoonlijke zorg net zo belangrijk vinden als wij. Careyn is een dynamische zorgorganisatie met hart voor haar klanten en voor collega's. Careyn levert persoonlijke zorg, verpleging en huishoudelijke, comfort- en woondiensten. Een goede zaak, dankzij de mensen die werken bij Careyn. Iju 5 «wjChs «ww cl»- Careyn zoekt in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis Vakantiekrachten voor huishoudelijke werkzaamheden Ben jij 17 jaar of ouder, beleefd en een opgeruimd type? Wil je werken bij jou in de buurt met flexibele werktijden? En wil je een lekker zakcentje ver dienen voor de vakantie? Kom bij ons vakantiewerk doen! Stuur een mailtje naar hznwn@careyn.nl of bel naar 088 - 123 99 88. Brutosalaris: 17 jaar €5,65, 18 jaar €6,60, 19 jaar €7,53, 20 jaar €8,48, 21 jaar 8,73, 22jaar€9,43, 23 jaar 11,10. Meer informatie over deze vacature vind je op www.careyn.nl en kijk naar 'werken bij careyn' Start na de zomer weer met de volgende dag- en avondopfeidingen: Geen speciale vooropleiding nodig Fabius is erkend door het Centraal Register Kort Beroeps Onderwijs Slechts 1 le'sochtend of -avond per week Zeer geschikt voor herintreedsters, omscholing, reïntegratie en schoolverlaters Uitbreiding met boekhouden mogelijk opleidingen S,.„ Brochure? bel gratis 0800-4464464 www.fabiusopleidingen.nl Lesplaatsen: o.a. Capelle a/d IJssel, Delft, Dordrecht, Rotterdam, Schiedam, Spijkenisse, Vlaardingen, Zoetermeer Kennisgeving beschikking Wet bodembescherming Onderwerp Op grond van artikel 39c en 39d van de Wet bodembescherming hebben Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Holland (GS) een evaluatieverslag en een nazorgplan ontvangen voor de locatie Slagveld 19 te Brielle, kadastraal bekend gemeente Brielle, sectie B, nummers 4534 en 4535. GS hebben ingestemd met het evaluatieverslag en het nazorgplan. Inzage U kunt de beschikking en de overige stukken vanaf 10 juni 2010 gedurende zes weken op de volgende plaatsen inzien: de gemeente Brielle, Slagveld 36 te Brielle (telefoon: 0181 - 471 100); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (telefoon: 010-246 86 21). Bezwaar Binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij GS van de provincie Zuid-Holland, t.a.v. het Awb-secretariaat, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, o.v.v. "Awb-bezwaar". Inlichtingen Mevrouw M. Herijgers van de DCMR, telefoon: 010 - 246 83 05. Wbb-code: DC050100180/B50, DMS: 21054700

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 50