Nieuw en hot: GROHE Red™ jMHUFftness) Lezersactie: maand gratis fitness! Keukenkraan én boiler t Marketing is lachen draagbare DVD speler Eén kraan voor koud, warm en kokend heet water EZERSACTIE I WK FITNESS Tom Tom XL22Cube DVD box Top Gear Win voor het laatste nieuws kijk op deweekkrant.nl COLUMN I HENK SPAAN Hedendaagse keukens zien er stijlvol uit. En ze zijn van alle gemakken voorzien. Aan praktische oplossingen in de keuken die het berei den van gerechten en war me dranken vergemakkelij ken is een grote behoefte. GROHE heeft een nieuwe kraan op de markt gebracht die past in deze trend: de GROHE Red™. Op het oog een 'normale' keuken kraan, maar met deze kraan heeft u ook direct kokend heet water tot uw beschik king. Snel een kop thee, pasta en groente koken, tomaten ontvel len. Met de nieuwe kraan van GROHE heeft u direct kokend heet water ter beschikking. Maar GROHE Red™ Duo doet ook wat u van een 'normale' keukenkraan mag verwachten: voorzien in koud en warm wa ter. GROHE Red™ Duo ver enigt dus drie functies in één kraan: koud, warm en kokend heet water. Veilig Om risico's te vermijden, heeft GROHE veel aandacht besteed aan de veiligheid. Voor een vei lig gebruik heeft de kraan twee grepen. De rechtergreep is voor het koude en warme water. Aan de linkerzijde is de veiligheids- greep geplaatst. Om kokend heet water te krijgen, is het no dig om de greep uit te trekken, te draaien en vast te houden. Wordt de greep losgelaten, dan springt hij direct terug in de uit gangspositie en wordt de toe voer van heet water onmiddel lijk afgesloten. Door een buis- in-buis constructie wordt de uitloop van de kraan nooit gloeiend heet. Het kokend hete water stroomt door de binnen ste buis, het koude en warme water in de buis daaromheen. Ook de grepen en de body van de kraan worden nooit heet door de toegepaste GROHE CoolTouch® technologie. Praktische aanwinst De GROHE Red™ is een aan winst voor de praktisch inge stelde hedendaagse consu ment. De GROHE Red™ Duo (met boiler) is een prachtsys- teem voor nieuwe én bestaande keukens. Installeren is eenvou dig. Omdat er maar één kraan nodig is, hoeft er geen tweede gat in het aanrecht geboord te worden. Hij vervangt gewoon de huidige kraan. De compacte boiler kan worden onderge bracht in het keukenkastje. En de waterkoker die nu wer kruimte inneemt op uw aan recht? Die kan de deur uit. GROHE Red™ wordt geleverd inclusief de boi ler voor de warmwatervoorziening. Een koud- wateraansluiting volstaat. De boiler zorgt er voor dat er direct kokend heet water uit de kraan komt. GROHE Red™ Duo is één kraan voor koud, warm en kokend heet water. De GROHE Red™ Mono is een kraan voor alleen kokend heet water, als aanvulling op een nor male keukenkraan. Een GROHE Red™ is te koop vanaf 999,- (adviesprijs inclusief btw). Kijk op grohered.nl voor een verkooppunt bij u in de buurt. m Ik moet altijd lachen om Maurice de Hond. Niet van wege die klusjesman, of om dat hij in 1999 voorspelde dat de wereld ten onder zou gaan aan de Millennium Bug. Ik moet altijd lachen om Maurice de Hond omdat ik vroeger bij een marketingbureau heb gewerkt. Het was waarschijnlijk het eerste marketingbureau van het land. De oprichters waren psychologen. Hun studie bezat toen geen enkel wetenschappelijk fundament. Het was een gezellige bende in het grote, negentiende eeuwse kantoorgebouw aan de Wester- markt in Amsterdam. Vanaf onze zolder kon je de klokken van de Westerkerk zién luiden. De zolder heette codeerkamer. We kregen de antwoorden op enquêtevragen die we moesten hono reren meteen cijfer. Het getal was geen uitdrukking van waar dering maar een code. Luidde het antwoord ja'op de vraag of de ondervraagde Omo gebruikte, moesten we bijvoorbeeld het cijfer 3 invullen in een hokje in de marge. De cijfers kwamen op ponskaarten en die gingen een meters hoog en breed apparaat in: de computer. Naast de geklimatiseerde computerkamer zaten de program - meurs. Rare jongens met heel lang haar en baarden waren dat. In een terrarium hielden ze een krokodil, een paar leguanen en een varaan die drie meter lang kon worden. Hij was aardig op weg. Elke dag gingen de programmeurs naar de dierenwinkel om levende muizen te kopen voor de giftige varaan en de krokodil. De meisjes van de codeerkamer kwamen er nooit. Als er klanten werden rondgeleid, moest de deur van de pro grammeurs op slot. Het hoogste doel van het bedrijf was het in de wacht slepen van een 'vervolgopdracht'. Het rapport van elke opdracht werd door de psychologen zo vaag geformuleerd dat de klant wel gedwon gen werd een vervolgopdracht te geven. In de beste gevallen werd het een vervolgopdracht op een vervolgopdracht op een vervolgopdracht en zo door tot in de oneindigheid. Dan wreven de psychologen zich giechelend in de handen en verdwenen ze spoorslags naar het café. De laatste mensen die marketing serieus nemen, zijn de marketeers zelf. Daarom moet ik altijd lachen als ik het uitgestreken hoofd van Maurice de Hond op de televisie zie. Reageren op de column? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Alleen tijdens de WK-maan- den, exclusief bij erkende fitnesscentra: 2 maanden fitness voor de prijs van 1. Is het tijd dat u meer gaat bewe gen? U kunt zich aanmelden via www.wkfitness.nl. Erkende fitnesscentra Voor veel mensen is de drem pel om te gaan sporten in een fitnesscentrum relatief hoog. Dankzij deze WK Fitness Maanden kunnen consumen ten eerst het centrum van hun keuze voordelig uitproberen, zonder verdere verplichting. De aan deze nationale fitness campagne deelnemende cen tra zijn alle aangesloten bij, en erkend door, brancheorgani satie Fitlvak. Daardoor is kwa liteit gegarandeerd. En juist dat is belangrijk als het gaat om uw gezondheid. Voor wie? Deze nationale 2-voor-l fitnessactie is toegankelijk voor iedereen. En vooral voor deze drie groepen mensen: 1. Voor iedereen die door het WK iets te veel bier, fris en chips op heeft. 2. Ook voor diegenen die even aan de WK-gekte willen ontsnappen. 3. En actieve sporters die weer fit aan de start van het nieuwe seizoen willen staan. DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL Het allerbeste, persoonlijke navigatiesysteem! De TomTom XL heeft een schitterend ontwerp, is i bijzonder gebruiksvriendelijk en heeft een j touchscreen van 10,9 cm. Met de TomTom XL kun je eenvoudig van start met gebruiksvriende- lijké afbeeldingen, is zeer eenvoudig te bevesti- gen met EasyPort™ - houder en je beschikt over j eersteklas audiokwaliteit met automatische i nachtweergave. Adviesprijs 199 Lezersprijs 149 In 3 stappen starten met fitness 1Ga naar www.vdcfitness.nl 2. Voer uw postcode in 3. Meld u aan bij het erkende fitnesscentrum van uw keuze www.wkfitness.nl [Hl f~ 1//7 It" Deze nationale fitnesscampagne is H kl4/V een initiatief van Wellbeing Media i.s.m. brancheorganisatie Fitlvak. met messenger bag van Spongebob! Geniet nu van het allerbeste van Top Gear! Drie dvd's vol humor op vier wielen, automaniakale gappen en slimme snelheidsduivels uit 's werelds beste autoprogramma. Adviesprijs 44,95 Lezersprijs 26,95 «tijk voor meer informatie en kopen op www.deweekkrant.nl/webwinkel. ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 53