ëek L Veiliger achter het stuur! 19,95 Krant 1 PRIJSVERLAGING FordVakantie-inspectie Vink Evag Lü LEE FEYEN00R WERKT Jü HSEQ medewerker Terminal M/V fuiitir I de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 7 juli 2010 - Pagina 30 Hyundai voert een prijsverlaging door. De Hyundai i20 1.25 ActiveVersion wordt duizend euro goedkoper en op de Hyundai i30 rust een korting van 1.500 euro. De Hyundai i20 is een veilige compacte auto, getuige de uitmuntende resultaten (5 sterren maximale score) die veiligheidsorganisatie Euro NCAP onlangs registreerde. De nieuwe Hyundai i30 is volledig in Europa ontwikkeld en wordt in de nieuwe productiefaciliteit in Tsjechië gebouwd. Zowel de i20 als de i30 zijn voorzien van nieuwe energiezuinige motoren. Downsizing is momenteel de rode draad bij Hyundai. Dat betekent niet alleen minder energiever bruik, een lagere uitstoot en een betere kilometer kostprijs, maar ook een lagere aankoopprijs. De i20 is er vanaf 10.995 euro en de i30 staat vanaf 13.995 euro in de prijslijst. De Hyundai i20 is uitgerust met standaard ESP. Ook de i30 onderscheidt zich wat betreft kwaliteit, luxe, comfort, betrouwbaarheid én design en is leverbaar met een energiezuinig start-/stopsysteem. oliepeil v-snaar remblokken Mail uw mening aan autonieuws@whm.wegener.nl geen woorden maar banen Feyenoord Werkt zoekt: SERVICEMEDEWERKERS Voor o.a.het regelen van het verkeer, het aanwijzen van de plaatsen en/of het scannen van de toegangskaarten tijdens diverse evenementen in de Kuip. Ben jij servicegericht, fysiek in goede conditie, minimaal 18 jaar (verder niet leeftijdsgebonden) en dienstverlenend ingesteld? Kijk dan snel op: www.feyenoordwerkt.nl Bekijk de Kuip eens van een andere kant en verzeker jezelf dit seizoen van een ontzettend leuke bijbaan. trekhaak aansluiting banden koelsysteem verlichting inclusief gratis slippers FordService Feel the difference Official Ford-dealer voor Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Maasland. Jan Evertsenweg 6, Bedrijventerrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, donderdag koopavond. Telefoon (010) 426 46 90, info@ford-vinkevag.nl WGGGNGR Huis-aan-huisMedia Een noodstop maken, ge vaarlijke situaties vroeg tijdig inschatten, rem- en stuurtechnieken. Lezers van dé Weekkrant krij gen flinke korting op de Veiligheidstraining op de slipbaan van het Neder lands Instituut voor Vei ligheid (NIV), in onder andere Hellevoetsluis. Waarom een veiligheids training volgen. Beter kan je jezelf de vraag stellen: waar om niet? Uit onderzoek blijkt dat na het volgen van een slip-, antislipcursus of een rijvaar- digheidstraining de kans op een ongeval afneemt met 12 procent, voor onervaren bestuurders zelfs met 22 pro cent. De enerverende training van het NIV confronteert auto mobilisten met noodsitu aties en laat zo hun eigen beperkingen ervaren. Hier mee wordt defensief en alert rijgedrag gestimuleerd. Een paar kernpunten uit de training: Defensief autorij den - Bewustwording van snelheid en remweg - Anti ciperen - Kijktechniek - Ver- Op de slipbaan van het NIV in Hellevoetsluis worden auto mobilisten geconfronteerd met noodsituaties. foto: pr keersinzicht - Het belang van goede banden - Mentaliteit en gedrag - Hoe reageert uw auto - Het Nieuwe Rijden (HNR). Korting Lezers van dé Weekkrant krijgen korting op de vei ligheidstraining op één van de slipbanen van het NIV in Barneveld, Hellevoetsluis of Goes. In plaats van 129 euro wordt de training aangebo den voor 89 euro. Deze actie loopt tot 30 september 2010. Aanmelden kan via de web site www.dehavenloods.nl. Bel voor informatie over groepstraining (maximaal 10 personen) naar tel. (0342) 42 43 57 of e-mail: info@niv.nu Argos Oil: Argos Oil is één van de grotere zelfstandige oliebedrijven van Nederland en is actief op het gebied van trading, opslag en verkoop van (bio)brandstoffen en smeermiddelen. Met haar kantoor, opslag en distributie in de Rotterdamse haven staat Argos Oil midden in de oliewereld. Argos Terminals B.V. is een onderdeel van Argos Oil. Argos Terminals B.V. is een snel groeiend tankopslag bedrijf gespecialiseerd in de op- en overslag van (bio) brandstoffen. Met recente uitbreidingen van tanks en steigers op de locatie Pernis is het één van de grotere terminals in het Rotterdamse havengebied. Wegens deze uitbreidingen willen wij ons team versterken met een: Functies taken: In deze functie vervul je op HSEQ gebied een controlerende, adviserende en ondersteunende rol binnen de organisatie van de terminal. Je werk draagt bij aan een continue verbetering van de prestaties op het gebied v van veiligheid, gezondheid, milieu en kwaliteit. Het onderhouden van het managementsysteem, het uitvoeren en opvolgen van interne en externe controles, het opvolgen van (bijna) incidenten en het opstellen van rappor tages behoren tot je takenpakket. Door middel van het verzorgen van interne trainingen en toolboxmeetings verhoog je het veiligheids- en milieubewustzijn van de medewerkers op de terminal. Daarnaast zie je toe op de naleving van wet- en regelgeving en een veilige en milieubewuste operatie. Wij verwachten: MB0+ HBO niveau Minimaal 3 jaar relevante ervaring bij voorkeur in de procesindustrie/ tankopslag Kennis van arbo- en milieuwetgeving Mensen kunnen overtuigen, beïnvloeden, stimuleren, enthousiasmeren en motiveren Goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk Luisterend vermogen hebben Kunnen reflecteren, onderhandelen, omgaan met weerstanden en feedback geven ontvangen Discreet zijn, instaat zijn conflicten te hanteren Stressbestendigheid, flexibiliteit en creativiteit zijn vereist Goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Goede kennis van MS office Wij bieden: Een uitdagende baan in een enthousiast team, binnen een snel groeiende, dynamische organisatie met een open cultuur en korte lijnen. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Maaike van de Witte, telefoon 06-5154 5246. Voor meer informatie over Argos Oil kun je kijken op www.argos.nl. Je kunt je sollicitatie met cv binnen 14 dagen sturerTaan: Argos Terminals B.V., Afdeling HRM, Postbus 129, 3190 AC Rotterdam-Hoogvliet of pz@argos.nl. Het carrièretraject "Carrière in de Haven" maakt onderdeel uit van deze vacature. Voor meer informatie over dit traject kun je contact opnemen met Esther Huisman, 010-2954770. Feel the Energy Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 1

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 30