r gewoon kanker Diana en de zorg voor anderen ri tang 75% korting op internet op je mobiel. Digitenne 2 maanden gratis. Digitenne Nu €15.- korting. Waar is het boek 'geen K maar gewoon Kanker!' te koop? Kom naar de kpn winkel Schiedam, Nieuwe passage 17 de Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL nbna lyan Anri£jnaarHo ie Ha Hiaiva'c KrutL Ie ta Laad \,i Diana van Oudenaarde is de schrijfster van het boek: 'geen K maar gewoon Kan ker! Hierin vertelt ze hoe ze als kankerpatiënte de chemo behandelingen, haar worsteling met de Cold Cap en bestralingen onderging. Diana's boek is te koop via haar website: www.meavota. vpweb.nlin de boekwinkel ISBN 978-94-6089-611-S en via www.boekscout.nl. Van elk verkocht boek gaat er een percentage naar het KWF kankerfonds. Woensdag 21 juli 2010 - Pagina 5 Hekman vindt het wiel opnieuw uit. DOOR LEZER HANS HENRICHS SCHIEDAM - Hebt u het ook gelezen.Let goed op, 19 juli heeft Schiedam een nieuw wapen. Een Steppen- buizerd! Dan nog een stukje, het is een nieuwe methode! Een nieuwe methode, foei mijnheer Hekman, ga u zich schamen in één van uw nieuwe hoeken van uw kan toor. Zeker u moet toch wel weten dat deze methode al eens eerder is ingezet. In Schiedam Niéuwland in de omgeving van deTroestra- laan. Waar men naderhand een vlieger een tijdje op een dak had geplaatst, die sterk leek op een roofvogel om zo ook de meeuwen de 'schik van hun leven' aan te jagen. En dat problemen niet in andere wijken spelen is ook onzin. De gemakzuchtige inwoner zet weieens een zak naast een container en de troep is niet aan te zien. Ver oorzaakt door de meeuwen. Als u eerst eens gaat buur ten en aanschouwt hoe men huis(bedrijfs)vuil aanbied, dat probleem aanpakt. Dan denk ik dat er veel gewonnen is. Als u dan opnieuw het wiel wil uitvinden kom dan niet met tweedehandsje. Bioscoop op Bachplein SCHIEDAM - Het Bachplein krijgt van 18 tot en met 21 augustus een eigen pleinbi oscoop Op een scherm van zeker 15 meter breed worden er animaties, komedies, actie films en korte films getoond. Meer informatie op www. filmdunord.nl steun van haar man en kin deren. 'Kanker heb je niet al leen, je hele gezin heeft het. Wij hebben zo vaak de armen om eikaars schouders geslagen en tegen elkaar gezegd: 'Wat ben jij een kanjer!' en zo zijn we stapje voor stapje de hel doorgegaan die geen K maar gewoon Kan ker heet.' Het boek is er. Niet al leen voor verwerking maar ook om anderen te laten weten hoe het is om kanker te hebben. Zij weet het en heeft het opgete kend. Een moedig besluit. Diana van Oudenaarde heeft altijd in de zorg gewerkt. Een baan die haar op het lijf was geschreven en waar ze met pijn in het hart mee heeft moeten stoppen omdat ze een hernia kreeg. Toen bij haar borstkan ker werd geconstateerd wist ze meteen, dat ze een dagboek bij zou gaan houden. Niet het 'witte jassen' verhaal vertellen, maar het verhaal van de pa tiënt. Een van de behandelende artsen verzekerde haar: 'Jij bent een zorgmeris, jij gaat andere mensen helpen met jouw ver haal!' Ze maakte haar eigen website en kreeg steeds vaker een compliment voor haar di recte taalgebruik over kanker. Hyvers raadden haar aan een uitgever te zoeken. Diana: "We hadden al zo'n gevecht geleverd en toen dacht ik, hier gaan we ook voor. Haar boek1 Geen K maar gewoon Kanker!' is vanaf heden te koop. Een hyves vrien din schrijft: 'Hoi lieve Diana, ik heb je boek gisteren binnen ge kregen en heb het in één keer uitgelezen, soms lachend, dan huilend. Ik was er beduusd van en wat heb je een hecht gezin. Wat ben jij een lekkere nuchtere Rotterdamse meid, geweldig! Ik heb bewondering voor je hoe je dit hebt opgeschreven en diep respect voor jou en wens jouen je gezin al het geluk, gezondheid en liefde van de hele wereld.' KLIK LEES Lees de verhalen en artikelen van de lezers van het Nieuwe Stadsblad op nieuwestadsblad.nl Samsung Galaxy S Digitenne Direct tv-kijken voor maar €8,50 per maan Deze actie geldt tot je besluit het abonnement te beëindigen of te vernieuwen. De vermelde prijs geldt bij een 2-jarig Personal Sim 260 abonnement. Arizona 810

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 5