en kiekt MINST <01 HIJ II TT huislijn*nl Kijk naar de foto en win! GOUDPRhp! ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Gezellig PROFILZ jan de, Graaf 30 korting Verkoop het nu Ik wil uw goud Potma Edelmetaal dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 4 augustus 2010 - Pagina 3 de been. Iedereen kijkt, kiekt, filmt, komt een bekende tegen en maakt een praatje. Schipper en zeilmaker Hans van Wijk: "Ik zit veel op 'Zuiderzee festivitei ten?. Dat gemoedelijke en die gezellige sfeer die daar altijd hangt proef ik hier ook!" Weerzien op het water SCHIEDAM - De reünie van de Landelijke Vereniging tot Be houd van het Historisch Bedrijfsvaartuig (LVBHB) paste in het weekend van vrijdag 30 juli tot en met zondag 1 augustus 2010 fraai in het evenement "Scyedam Vaert'. Werd de reünie vorig jaar in Tilburg gehouden, dit jaar meerden ongeveer tweehon derd klassieke vrachtschepen aan in de prachtige havens van Schiedam. Burgemeester mevrouw W.M.Verver-Aartsen opende vrijdag middag het evenement 'Scyedam Vaert'. De historische bin nenstad was decor van het evenement dat in het kader van Schiedam Waterjaar plaatsvond. Burgemeester Verver is trots op het feit dat dit evenement in Schiedam is gehouden. "Schiedam is weer positief op de kaart gezet!", sprak ze opgewekt. SCHIEDAM - HetNieuweStads- blad en Theater aan de Schie hebben ook deze zomer weer een fantastische actie waarbij u kans kunt maken op drie leuke theaterprijzen, met als hoofd prijs vrijkaarten voor diverse voorstellingen! Iedere week verschijnt er een nieuwe foto in de lezersactie op wwwnieuwestadsblad.nl. Hou de site dus goed in de ga ten, want diegene die vier keer de foto goed heeft geraden maakt kans op die fantastische prijs. Elke foto heeft te maken met Theater aan de Schie, dit kan bijvoorbeeld een foto van bin nen in het theater zijn of mis schien wel van een plek waar u niet vaak komt. Geef een zo goed mogelijke beschrijving van wat u denkt te zien op de foto en waar het zich bevindt. Meedoen is simpel. Ga naar de site en klik op de actiebutton. Reageren kan tot 13 augustus. Foto gemist? Kijk dan op www. theateraandeschie.nl. De winnaar wordt in de editie van 18 augustus bekend ge maakt. Gevarieerd aanbod de Graauwe Hengst SCHIEDAM - Muziekcafé De Graauwe Hengst aan de Lange Haven 28 brengt een gevarieerd programma in augustus. Elke dinsdag en zondag zijn er vanaf 20.00 uur jamsessies. Daarnaast zijn er vele optredens. Don derdag 5 augustus treedt de band Ambacht op. De mu ziek van Ambacht slaat een brug tussen kleinkunst en sfeervolle nederpop/rock met prachtige melodieën, fraaie composities, een akoestische sound met de body van een band en soms scherpé, soms ontroerende teksten. Op 12 augustus is de beurt aan RIVE. Zanger Rivelino Rigters geeft de ge hele ruimte energie met zijn rauwe soulstem. Een week later staan Marco Friends op de planken en zij worden op 26 augustus opgevolgd door Re-make/re-model. Michael Dotson is de laat ste act in augustus. Kijk voor meer informatie op www. graauwehengst.nl. 'De smaak van de 19e eeuw' SCHIEDAM - Speciaal voor de Schiedamse Open Mo numentendagen op 11 en 12 september is een unieke tentoonstelling in Biblio theek Stadserf en Noord te bezichtigen. Uit de omvang rijke historische collectie van het Stedelijk Museum Schiedam is een gevarieerde selectie gemaakt die de be zoeker laat proeven aan de sfeer van het 19e-eeuwse interieur en het dagelijks le ven. De door het Stedelijk Museum gekozen collectie is zeer divers. Van meubel stukken tot keukengerei en van handnaaimachine tot servies. De tentoonstelling is al vanaf 10 augustus tot 14 september te bezoeken in Bibliotheek Stadserf en Noord. Naast de expositie van het Stedelijk Museum Schiedam is ook een expo sitie van Gemeentearchief Schiedam te bewonderen op het themaplek Schiedam in Bibliotheek Stadserf. Welpen terug van Jamboree SCHIEDAM - Moe maar voldaan arriveerden ze za terdag bij hun eigen groeps- huis aan de Sweelincksingel in Schiedam, de welpen van de Scouting Tono-groep die een week lang kampeerden op de Jubileum Jamboree van Scouting Nederland. Scouting bestaat honderd jaar in Nederland en dat wordt het hele jaar door ge vierd. Onder andere met een Jamboree, een groot kamp. In Roermond kamperen daarom zo'n twaalfduizend scouts uit heel Nederland en enkele gastlanden voor dit festijn. Ook de welpen van de Scouting Tono-groep wa ren daar bij. Na regenbuien, een 'geheime jungletocht', de educatieve 'Global Expe rience', een dag ravotten op het Outdoorveld en het ma ken van veel nieuwe vriend jes en vriendinnetjes was de week snel om. Alle belevenissen zijn te ho ren tijdens de open ochtend op 28 augustus. De meisjes en jongens van de Scouting Tono-groep zijn dan in het groepshuis aan de Swee lincksingel. Meer informa tie hierover is te vinden op www.scoutinggtono.nl Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebitschiedam.nl VAKANTIEPARKEN Op zoek naar een afwisselende vakantie? Villapark Weddermeer Voor iedereen, elk seizoen... altijd iets te doen! Uw eigen stekkie aan het water Uw hengel uitslaan vanaf uw eigen visvlonder of éven wegdromen op uw terras aan het water. Dat kan op Villapark Weddermeer. Dit complete familiepark is gelegen bij het plaatsje Wedde, in het prachtige natuurgebied Westerwolde. Vrijwel elke villa heeft een eigen visvlonder aan het visrijke water. Er zijn volop faciliteiten en in het vernieuwde paviljoen worden regelmatig activiteiten georganiseerd. WWW.IANDEGRAAF.NLl Lepelaarsingel 236 Vlaardingen l ZOMERAANBIEDING Verblijf van 2 juli t/m 20 augustus 2010. Verlengd t/m 3 september Korting geldt niet i.c.m. met andere kortingsacties. Boek nu: www.vakantiegevoel.nl Tel: 0597 561576 www.hogenhoomvakantieparken.nl tel. 0900 2002002 (Itilbpm RECORD raom J (oasis fijngoud) U ontvangt dinftiP ckr hoogsÉt-' contant prgs voor siefaderyiMrof kapot, rttóftten, govdblfèn, t tandengoud, zilver, guldens, Ijksdaaiders, bestek, brood manden, diamant, briljant en horloges: Cartier, Rolex, Breitling, Omega enz. Papestraat 28 - Den Haag Tel. 070-3636666 Di. t/m za. 11.00 17.00 uur www.potma-edelmetaal.nl TE HUUR: NIEUWE HAVEN 55/57 in SCHIEDAM Opslagruimte van 5.5 x 6 mtr. en 2.90 mtr. hoog. Camera bewaking en toegangs controle. Afgesloten met elektrisch rolluik. Tel: 0181-486672 Mob. 06-51613235 JMIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts Incl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg 023 - 55 52 475 030 - 29 48 370 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. www.modeltuinenzwanenburg.nl Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. De Zonnebloem kleurt je wereld. Ook bij jou in de buurt. Wij vonden ons droomhuis op www.huislijn.nl 150.000 woningen 4.700 makelaars V/tTv^b rTYTTi vmtvyitrn HnrrifWlfifliTn mfl U zoekt een huis? U vindt een huis!

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 3