Veel bekijks voor Scyedam Vaert ZET VAST IN DE AGENDA! Gemeenteberichten Zondag 12 september: Dag van het Dier www.schiedam.nl 4 augustus 2010 nummer 31 Pagina 2 Bouwzaken Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (ar- chief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag t/m vrijdag van 09.00 t/m 13.00 uur, na afspraak op maandag, woensdag en donderdag van 14.00 t/m 20.00 uur en vrijdags van 14.00 t/m 17.00 uur, telefoon (010) 2191252. Rectificatie: Op 28 juli 2010 is gepubliceerd de vergunning van de Lange Nieuwstraat 5. Dit is echter niet het geval, de vergunning is nog niet verleend. Ingekomen bouwaanvragen van 14 juli 2010 tot en met 30 juli 2010 Dam 3A, 3111 BC Het plaatsen van een dakopbouw Groeneweg 23 A/B, 3124 KA Het vernieuwen van een bijgebouw en hooiberg Korte Haven 127/Westmolenstraat 22-26 Het gedeeltelijk vernieuwen van de casco's van de panden Het plaatsen van een lichtbak Het veranderen van een kantoorruimte naar een sportcentrum Het gedeeltelijk veranderen van een dragende tussenwand Het vergroten van een horecagelegenheid Raoul Wallenbergborg 4, 3124 TJ Het plaatsen van een onderheid terras Rozenburgsestraat 6A, 3114 BS Het vernieuwen van de kozijnen Schiedamseweg 245, 3118 JB Het gedeeltelijk vernieuwen van een schoolgebouw Sint Liduinastraat 92-96, 3117 CWhet realiseren van een kinderdagverblijf Zuidlandsestraat 6, 3114 PZ Nieuwe Passage 34, 3111 EG Parkweg 216, 3119 CR Polderweg 84, 3125 KE Prinses Beatrixpark 1, 3121 KJ Het gedeeltelijk oprichten van een dakopbouw Verleende bouwvergunningen Verzonden 26 juli 2010 Hoogstraat 116, 3111 HL Het veranderen van de voorgevel en vervangen van de kozijnen Ringersstraat 18 Van Heekstraat lOHet gedeeltelijk vergoten van een industriegebouw (2e fase) Verzonden 30 juli 2010 Lange Haven 24-26, 3111 CG Het gedeeltelijk veranderen van een restaurant N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -mel ding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift (onder vermelding van ons kenmerk) bij burge meester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor hét besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Oprichten gehandicaptenplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 26 juli 2010: - Bellstraat ter hoogte van nummer 14a, 3112 ZB Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden, besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijk-'heid in geval van onver wijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Rotterdam, sector bestuursrecht. Informatie kan worden ingewonnen bij dhr. L. Robbemond, tel.nr. 219 1867. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 26 juli 2010 namens burgemeester en-wethouders van Schiedam, Afdelingsmanager Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Afgelopen weekend stond het cen trum van Schiedam in het teken van het evenement Scyedam Vaert. Een kleine 200 historische bedrijfs- vaartuigen waren in de havens van Schiedam te bewonderen en op de kades vonden allerlei activiteiten plaats. Het evenement mocht zich verheugen in veel belangstelling. Het was het hele weekend gezellig druk. De aftrap voor het evenement werd vrijdagmiddag voor de Korenbeurs gegeven door burgemeester Verver- Aartsen. Leerzame en verrassende activiteiten rondom het welzijn van dieren. Locatie: Natuur- en Milieueducatiecentrum (naast park Kethel) Verkeersbesluiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 27 juli 2010 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten dat ten behoeve van de Brandersfeesten welke gehouden worden op 24,25 en 26 september 2010: 1. de volgende straten tijdelijk af te sluiten voor alle verkeer met uitzondering van voetgangers: a. zaterdag, van 06.00 uur tot en met 20.00 uur en zondag van 06.00 uur tot en met 20.00 uur: het gebied omsloten door Westvest, Gerrit Verboonstraat, Rotterdamsedijk, Broersvest, Schie én Korte Haven door het plaatsen van borden model Cl bijlage I van het RVV 1990 met onderbord met uitzondering van bewoners en voertuigen t.b.v. het evenement" b. op de volgende locaties: Vijgensteeg bij Groenweegje, Boterstraat bij de Kreupelstraat en Kreupelstraat na de inrit van de garage; en het plaatsen van borden model Cl bijlage I van het RVV 1990 met onderbord" niet uitzondering van bewoners en voertuigen t.b.v. het evenement"; c. op zaterdag van 06.00 uur tot zondag 22.00 uur, de volgende locaties: Koemarkt na inrit garage, Griffioen straat bij Westvest, Walvisstraat bij Westvest, Korte Haven beide zijden bij Westvest, Oude Sluis bij Dam en bij Achter de Teerstoof,Lange Kerkstraat bij de Grote Markt en bij de Kreupelstraat, Korte Kerkstraat bij de Nieuwstraat en Broersveld bij Boomgaardstraat door middel van het plaatsen van borden conform model Cl van bijlage I van het RVV 1990 met als onderbord uitgezonderd voertuigen t.b.v. het evenement d. In verband met bevoorrading van de winkels in de Nieuwe Passage en de Hoogstraat wordt dit bij de Hoogstraat ter hoogte van de parkeergarage aangeduid door middel van een extra onderbord uitgezonderd bevoorradingsverkeer op zaterdag van 07.00 uur tot 11.00 uur en bij de afsluiting van de parkeergarage op de Kreupelstraat aangeduid door middel van een extra onderbord uitgezonderd bevoorradingsverkeer Hoogstraat"; e. zaterdag, van 06.00 uur tot en met 22.00 uur en zondag van 06.00 uur tot en met 22,00 uur: westelijke rijbaan en fietspad van de Broersvest voor verkeer richting Rotterdamsedijk door middel van bord model Cl bijlage I van het RVV 1990 van bijlage I met onderbord uitgezonderd voertuigen t.b.v. het evenementen de oostelijke rijbaan tussen de Rotterdamsedijk en het Emmaplein, door middel van bord model Cl bijlage I van het RVV 1990 met onderbord uitgezonderd voertuigen t.b.v. het evenement f. zaterdag van 20.00 uur tot 22.00 uur: Koemarktbrug tussen Gerrit Verboonstraat en Rotterdamsedijk; Colofon Gemeentelijk Informatiepunt Stadskantoor Tel.: (010) 219 Uil Stadswinkel, Stadserf 1 V Fax: (010) 473 70 21 Postadres Postbus 1501 3100 EA Schiedam E-mail: lnfo@schiedam.nl Eindredactie Gemeente Schiedam g. daar waar bord C 1 Bijlage I van het RVV 1990 is vermeld is zowel het inrijden als het parkeren verboden; 2. op de parkeervakken en parkeerterreinen op de volgende wegen tijdelijk een parkeerverbod in te stellen door het plaatsen van de borden model E4 bijlage I van het RVV (met onderbord met datum en tijdstip waarop de maatregel van kracht is en met onderbord "wegsleepregeling van kracht"); a. van vrijdag 20.00 uur tot en met zondag 24.00 uur: Buitenhavenweg tussen de Rotterdamsedijk en losinrichting van de glasfabriek voor de parkeer plaatsen langs het water; 3. a. dit besluit eenmalig wordt genomen en derhalve zijn geen jaartallen vérmeid. Indien door verandering in de programmering van het evenement een andere situatie ontstaat zal hier voor een nieuw verkeersbesluit worden gemaakt. Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemo tiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Be stuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Hofstra telefoonnummer 010-2191896. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 27 juli 2010 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling Beheer Openbare Ruimte a.i. E.R. Mangert Foto: Leendert van der Waal

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 7