O uitvaartcompact.nl goedkoopste uitvaart "7^ ft O ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Johanna Elisabeth Noordijk - van Meerwijk Bespreekbaar, juist als je nog fit bent vrcco dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad -^jL_ Woensdag 18 augustus 2010 - Pagina 10 - jubileum Geboren Overlijden In Mem Dankbetuiging CD +- _C= CJ cd _o CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrptterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet jzelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q O CO familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 Als je een heel lang leven liefde en warmte hebt gegeven. r je in tijden van verdriet toch nog de zonzij ziet. Als je een goed voorbeeld geeft heb je niet voor niets geleefd. Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alle zorg en liefde die zij aan haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen heeft gegeven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder sinds 2 februari 1976 weduwe van Gerrit Noordijk *21 maart 1921 t 9 augustus 2010 te Schiedam Bep en Kees Reinhoud - Noordijk Martin en Angela Jerry, Eline Lenie en John Maurice, Samantha Joop en Stijntje Noordijk - de Heer Johan Nelleke en Arjan Correspondentieadres: Bep Reinhoud - Noordijk, Visserstraat 13, 3114 NS Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Frankeland' voor de liefdevolle verzorging. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid te nemen van onze lieve Pa, Opa, Opi, Opa Joop en Grote opa Johan van Henten Joop echtgenoot van Anna van Henten - Voorwald t in de leeftijd van 82 jaar. Jan en Ina Mandy en Marco Ashley Judith en Charles Maurice en Hana Gwen, Chris Robert en Angelique Levi, Axl Vincent en Lily Luca Hennie Jolanda en Aad Manuel en Milena Sylvana en Jean Paul Melody Leo en Marcel Nancy en John Jorden Renate en Peter Schiedam, 14 augustus 2010 Correspondentieadres: Fam. Schoenmakers Barkas 27 3448 KL Woerden Pa hield van rode bloemen. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 18 augustus van 20.15 tot 21.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt plaats vrijdag 20 augustus om 12.15 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Enige en algemene kennisgeving ER IS EEN ZWARE STRIJD GESTREDEN. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan, onze broer, zwager en oom DICK BOUW 22 juni 1928 12 augustus 2010 weduwnaar van A.J. Krabbendam Dick heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap Namens de familie, Jan Bouw, p/a Singel 139a 3112 GM Schiedam Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van pen bijzondere tante Johanna van Baarle-Zonhoven weduwe van Toon van Baarle Zij overleed in de leeftijd van bijna 102 jaar. Louis en Renée Ton en Mieke Hans en Janny Achternichten en achterneven Schiedam, 10 augustus 2010 Correspondentie-adres: J.A. Zonhoven Roemer Visscherstraat 11 3132 ER Vlaardingen De plechtige uitvaartdienst in de kapel van Zorgcentrum "Frankeland" en de crematie plechtigheid in het crematorium "Beukenhof" hebben inmiddels plaatsgevonden. Wij willen het verzorgend personeel van LP 2-3 in Zorgcentrum Frankeland bedanken voor de goede verzorging van onze tante. Na een welbesteed leven is uit ons midden heengegaan Mattheus Magielsen Theo 9 oktober 1925 13 augustus 2010 Sinds 10 januari 1995 weduwnaar van Maria Johanna Gijsberdina Ria van den Bleek De uitvaartplechtigheden hebben 18 augustus 2010 plaatsgevonden. Correspondentie; ANTONIUM Begrafenis Crematieverzorging Postbus 4306 3102 GG SCHIEDAM Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, dan klommen we hoog de hemel in en haalden we je gelijk weer terug. Onze rots in de branding heeft ons helaas moeten verlaten. Het gemis is enorm groot. Gerardus Johannes Noordhoek Gerard 1 april 1929 6 augustus 2010 Echtgenoot en maatje van: Wil Vader van: Ludia (in liefdevolle herinnering) Wil en Pierre Yvonne Marjolein en Hans Laila en Ruud Opa en ouwe opa van: Chantal en Richard, Dylano Anita en Marco, Dean Marcella en Mark, Alessia Pamela Ron en Jamie 17 augustus 2009 17 augustus 2010 In liefdevolle herinnering aan RON VAN NOORDENNEN Een heel jaar zonder jouw lach, humor, liefde, warmte en gezelligheid Wat een onbeschrijfelijk gemis voor mij en iedereen die jou heeft gekend Petra uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam direct regelen, internet en telefoon (0800 5080) 24 uur per dag, 7 dagen per week ook vooraf vast te leggen IP Grafmonumenten Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 10