GLASDESIGN Media-adviseur HOOFD TECHNISCHE DIENST SCHI EDAM BV WGGGNGR Huis-aan-huisMedia dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 18 augustus 2010 - Pagina 33 zwem- en recreatiebad De stichting zwem- en recreatiebad De Kulk exploiteert een multifunctioneel zwem- en recreatiebad. Dit zwem-en* recreatiebad bestaat uit twee wedstrijdbassins en een recreatiebad. Het complex is gelegen aan de Westlandseweg te Vlaardingen. Bij De Kulk is op korte termijn plaats voor een fulltime Het hoofd ressorteert rechtstreeks onder de directeur. Inhoud van de functie De verantwoordelijkheden en taken bevatten o.a.: Het onderhouden en verbeteren van de technische installaties en het gebouw; Het zelfstandig afhandelen van storingen, incl. het lopen van storingsdiensten; Verantwoordelijk voor het voldoen aan wettelijke voorschriften op technisch- en bouw kundig gebied; Verantwoordelijk voor de planning, uitvoering van het onderhoud van gebouwen, installaties en terreinen en voor advisering aan de directeur inzake het uitbestedingsbeleid; Verantwoordelijk voor een optimale kwaliteit van het zwemwater en een optimale klimatologische toestand in het gebouw; Het binnen de goedgekeurde budgetten verzorgen van de inkopen op zijn werkterrein na overleg met de directeur; Verrichten van de nodige technisch administratieve werkzaamheden. Opleiding en functie-eisen Minimaal MTS of gelijkwaardig werk- en denkniveau; ervaring op het gebied van waterbehandeling, elektrotechniek en regeltechniek is gewenst. Een flexibele werkinstelling wordt als vanzelfsprekend ervaren. Kennis van besturingstechniek c.q. gebouwenbeheerssysteem (Priva) is een pre. Salaris Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO- Sport, Recreatie- en Ontspanningscentra. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Stichting zwem- en recreatiebad De Kulk, Postbus 159, 3130 AD Vlaardingen. Glasdesign Schiedam B.V., gevestigd te Schiedam, is een innovatief bedrijf op het gebied van glas en toepassingen met glas, zoekt op korte termijn een nieu we collega in de functie van: Commercieel administratief secretaresse (fulltime parttime) Ter ondersteuning van ons bedrijf zoeken wij een enthousiaste veelzijdige secretaresse. Je zorgt voor een efficiënte en volledige secretariële en organisa torische ondersteuning van ons bedrijf. Denk daarbij aan orderverwerking, offer tes, het maken van afspraken, behandeling van inkoopfacturen, dossierbeheer, het verzorgen van de correspondentie in voornamelijk het Nederlands maar ook in het Duits. Tegelijkertijd ben je iemand die iets extra's kan bieden door ondersteuning te ver lenen bij specifieke projecten en de daarmee samenhangende werkzaamheden uit te voeren. Wie ben jij? Je bent een professioneel, ambitieus, energiek en doortastend per soon die gewend is zelfstandig op te treden en initiatief te tonen. Je beschikt over voldoende relevante werkervaring. Je stelt de juiste prioriteiten, weet snel te schakelen en bewaart overzicht. Je communiceert helder en beschikt over orga nisatorisch talent. Je hebt affiniteit met de bouw en techniek. Je beheerst de Ne derlandse en Duitse taal in woord en geschrift. Je hebt ruime ervaring en kennis van MS Office en eventueel andere program ma's. Wij bieden een dynamische en informele werkomgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Pas jij in dit profiel dan ontvangen wij graag je reactie, per e-mail, voor 18 au gustus 2010. Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met de heer S. Pieters op nummer 010-247 2220. Glasdesign Schiedam B.V. Olivier van Noortstraat 7 3124 LA SCHIEDAM e-mail info@glasdesign.nl website www.glasdesign.nl DichtbijMedia. Wegener Voor de regio Rotterdam zijn we op zoek naar een: De functie Voor deze buitendienstfunctie zoeken •wij een enthousiaste en representatieve commerciële medewerker, die zich richt op het verkopen van advertentieruimte in onze huis-aan-huiskranten. U onderhoudt hiervoor intensieve contacten met bestaande en nieuwe klanten. Door middel van deskundige advisering over mediaplanning, advertentie-ontwerp en mediakeuze weet u het klantenbestand uit te bouwen om zo een maximale advertentieomzet te realiseren. Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 8,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huisMedia wekelijks een groot deel van alle huishoudens in Nederland en bereikt hiermee 5,4 miljoen consumenten. Door het actuele lokale, regionale en nationale nieuwskarakter biedt dé Weekkrant de lezer én adverteerder een aantrekkelijk medium. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whm.wegener.nl Algemene informatie over Wegener Huis-aan-huisMedia vindt u op onze website www.wegenerhuisaanhuismedia.nl Wij bieden Deze uitdagende functie biedt ruimte aan eigen initiatief en ontwikkeling. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een auto van de zaak en een onkostenvergoeding. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd. Het profiel U bent resultaatgericht, kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en beschikt over goede contactuele vaardigheden. U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau (eventueel aangevuld met specifieke opleidingen op gebied van sales en reclame). U hebt commerciële ervaring opgedaan (bij voorkeur in een buitendienstfunctie) en u bent in het bezit van rijbewijs B. U heeft affiniteit met media en bent vaardig met Word en Excel. Informatie en sollicitatie Inlichtingen over de functie van Media-adviseur kunnen worden ingewonnen bij de heer R. Peters, Bladmanager, telefoon 010-4699437. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Wegener Huis-aan-huisMedia ter attentie van mevrouw D. Alderliesten, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1980,3000 BZ Rotterdam.

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 33