Kipfilet kii. 4.99 ugustus is indermode! International kiest voor Spirit Eerland en Hageraats eruit 'Dat is niet echt mijn favoriete stek' Schouder karbonade kilo 3.99 Speklappen m/zw i kilo 3.48 Magere Runderlappen kiio 7.99 Duitse Biefstuk 5 HALEN 4 BETALEN Houthakker steak 500gram 4.99 Runderrookvlees Bacon Rauwe ham Beenham www.bbqvlees.eu www.vleeschhouwerij.nl Franselaan 279 Tel.010-4151581 Excelsior veruit sterkste maar nog geen kampioen dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 25 augustus 2010 - Pagina 16 SCHIEDAM - Met drie ver sterkingen hoopt het eerste damesteam van hockeyclub Spirit de voor dit seizoen ge stelde doelstelling te halen. Wist het elftal zich vorig jaar in de eerste klasse goed te handhaven, de lat iigt nu een stukje hoger; de subtop. Een van de nieuwkomers is de Uruguaanse international Carolina Gibernau (23). Ze studeerde in Amerika, wilde een jaar in Europa spelen en koos Schiedam, omdat Spirit een onderkomen kon bieden. Nieuw zijn ook Eiise Diemer (ex Ring Pass) en Renee Dekker (ex Terriers). SCHIEDAM - Britt Eerland en Koen Hageraats hebben op de Jeugd Olympische Spelen de laatste acht niet gehaald. De Scyedam-tafeltennissers sneu velden in de tweede ronde. Eerland. won nog wel een par tij, maar verloor van de Thaise Sawettabut (3-2) en de Molda- vische Bliznet (3-0). Ze werd negende Hageraats verloor in de tweede ronde drie partijen. Zondag leed hij verlies tegen de Hongaar Lakatos en de Kore- aan Kim Dong Hyun en werd dertiende. Richard Kreischer (midden) verpoost na een wedstrijd in WICs tweede. DOOR GERARD a VERVER SCHIEDAM - Een tijd van komen en een tijd van gaan. Veertien jaar heeft Richard Kreischer in de hoofdmacht van WK gespeeld, recent kondigde hij zijn vertrek aan. En dat terwijl, hij met zijn 32 jaar nog lang niet aan een voetbalpensioen toe is. Tussen de regels van zijn repliek op het waarom van zijn beslis sing doorluisterend, wordt dui delijk dat hij de laatste tijd niet echt met plezier de kicksen aan trok. 'Ik zit met mijn positie in het elftal in de maag', vertelt hij. 'Ik heb me altijd thuis gevoeld op het middenveld. Daarna werd ik laatste man en vorig seizoen rechtsback. Dat is niet mijn fa voriete stek.' Anderzijds zag hij leeftijdgenoten naar lagere elf tallen vertrekken. 'Dat zette me aan het denken. Temeer, omdat ik niet zoveel chemie heb met die jonge groep. Ik heb me de vraag gesteld of ik er nog alles aan wilde doen om in het eer ste te blijven spelen.' Hij kiest voor het tweede, maar trainer Rien Schreurs kan in geval van nood een beroep op hem blij ven doen. Zaterdag 28 augustus neem hij afscheid. Dan speelt om 16.30 uur een oud-elftal (Ri- cardo Gokke, Bas Weerdenburg, Harry Seelaar, Bas Dekkers, Roy Durenkamp, Willem van Baarle, Marco Scholte, Remco Noote- boom, John Schuurhuizen Pim van der Helm, Micha Keemink, Sander van der Brugghen, Mi chel van der Meer, Theo Smit, Robin Smallegange, Robin Voets en Jim van Oudheusden) tegen het huidige WK 1. Vlug klaar Bij besteding van 5 euro OA 200 gram Ardennen boterhamworst voor \JW M i Kuiperstraat 47 3131 CH Vlaardingen www.kanjerskindermode.nl ©ssaaar ®eonv«M« s.<9Êuk>/t diggers KIK* KID jfSSJ ÏLo» j.parg Wij hebben alles voor de bbq, bekijk onze site: Juventus-dames in regio-klasse SCHIEDAM - De basketbal ldames van Juventus spelen in de le klasse D van de re giocompetitie. De tegenstan ders zijn Waterdragers, Baros 3, Klipperstarsen Voorne. Jubileum Asvion SCHIEDAM - Hockeyclub Asvion zet op zaterdag 4 september het jubileumjaar (op 1 april 2011 bestaat de vereniging 75 jaar) in met een door het damesteam ge geven clinic voor de jongste jeugd en een wedstrijd van de heren tegen het Russi sche HC Dynamo Ekatari- naburg. Asvion maakte oor spronkelijk deel uit van een omnisportvereniging. Het splitste zich in 1936 af en ging zelfstandig verder. Schorsing wordt voorwaardelijk SCHIEDAM - Scyedam kan op zaterdag 25 september compleet afreizen naar Hat- tem voor de eerste competi tiewedstrijd tegen Bultman/ Smash'70. Even heeft het er naar uit gezien, dat Koen Hageraats een wedstrijd aan de kant zou moeten blijven. De schorsing is na een Schie dams protest omgezet in een voorwaardelijke. Het jonge tafeltennistalent kreeg de straf, nadat hij in de uitbeurt bij het Rotterdamse FVT te gen een nederlaag was op gelopen. Daarna viel er een stoel om, maar dat gebeurde per ongeluk, stelde Scyedam in het beroepschrift, en niet het gevolg van een door frus tratie gegeven karatetrap GRATIS NNE gratis CHlPpF Aanbiedingen zijn geldig van 19 augustus t/m 1 september 2010 SCHIEDAM - Wanneer de cric ketbond niet zo'n ingewikkelde formule had verzonnen voor het afwikkelen van de play-offs had Excelsior'20 zaterdag de prolongatie van het landskam pioenschap kunnen vieren. De Schiedammers rolden in Thur- lede 'de Grote Haagsche' op en zijn door geen van de achter volgers meer in te halen. Maar de bond moet zo nodig nog wat 'extra time' aan de nacompetitie toevoegen en laat de vier uit de kampioenspoule nog twee wedstrijden spelen. Met de mogelijkheid, dat niet de club met de meeste punten de kam- pioensschaal krijgt, maar het elftal dat op de twee nog reste rende wedstrijddagen het beste in zijn vel zit. Dat is eigenlijk de wereld op zijn kop, maar niet meer terug te draaien. Dus spe len HCC en VRA zondag eerst hun inhaalwedstrijd om te be palen wie achter Excelsior'20 de nummer twee wordt. Die num mer twee speelr vervolgens op 4 september in Schiedam tegen de titelverdediger. De winnaar gaat naar de finale en de ver liezer krijgt een dag later een herkansing tegen de winnaar van het duel tussen de nummer 3 en 4. Een week later volgt de finale met het op 4 september al geplaatste elftal en de win naar van de 'herkansing'. Ex celsior oogstte tegen HCC 269 runs en liet de Hagenaars op 231 stranden. Kreischer gaat! Dit wordt gevierd met: Schminken, ballonnen en Tom Tailor t-shirts voor jongens en meisjes, voor slechts €4,951!

Het Nieuwe Stadsblad | 2010 | | pagina 16